Ten Hag: Ajax moet eerder de 2-0 en 3-0 maken
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag was niet helemaal tevreden na de thuiszege van Ajax op FC Groningen (3-1). "We deden heel veel dingen goed", zei hij. "Maar we hadden veel eerder afstand moeten nemen. We hebben wel zeven grote kansen gemist. Daarom bleef het lang een intense wedstrijd."
"Het is lekker dat we al na 6 minuten op 1-0 kwamen", doelde Ten Hag op de openingstreffer van Ryan Gravenberch. "Maar daarna waren we niet meedogenloos genoeg. We hadden voor rust al de 2-0 en 3-0 moeten maken. Dan knakt er iets bij de tegenstander. Dan hebben ze geen hoop meer."
Ten Hag liet Edson Álvarez centraal achterin voetballen. Zo kwam er op het middenveld een plek vrij voor Mohammed Kudus. "Ik wilde moordenaars achterin hebben", zei de trainer van Ajax. "Maar het kan zo maar zijn dat ik Álvarez in andere wedstrijden weer op het middenveld nodig heb."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
5 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
13 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
14 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
15 uur geleden