Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: Ajax heeft karakter getoond en met energie gespeeld

Ten Hag: Ajax heeft karakter getoond en met energie gespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag was tevreden met het spel van Ajax tegen PEC Zwolle (4-0). "We hebben karakter getoond en ze met veel energie naar een nederlaag gespeeld."

Ajax werd woensdag door Atalanta Bergamo uitgeschakeld in de Champions League. "Natuurlijk was dat een dreun", zei Ten Hag. "We zijn niet gewend om te verliezen, ook niet tegen Liverpool en Atalanta. Maar wij hebben onszelf de druk opgelegd om te overwinteren in de Champions League."

"En daarvoor moet wel alles meezitten", zei Ten Hag. "En bij ons heeft het alleen maar tegengezeten. Het is niet makkelijk om bij de laatste zestien clubs van de Champions League te komen. Van de relatief kleine voetballanden is alleen Porto dit nu gelukt. We hebben de kansen gehad, maar ze niet benut."

"Dan weet je dat er druk op het duel met PEC staat. En we misten nog al wat spelers", doelde Ten Hag op onder anderen Mohammed Kudus, David Neres en Noussair Mazraoui. "We hadden er een paar meer kunnen maken, maar ik ben erg tevreden over de manier waarop we ons hebben laten zien."

Meer uit Voetbal

Juventus stuurt trainer Tudor na zeven maanden weg

TURIJN (ANP) - Juventus heeft trainer Igor Tudor ontslagen. De club uit Turijn meldt dat de 47-jarige Kroaat na zeven maanden uit zijn functie is gezet. Hetzelfde geldt voor zijn staf.

57 minuten geleden
Go Ahead na Europese stunt ook te sterk voor Excelsior

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft drie dagen na de Europese stuntzege tegen Aston Villa weer eens een competitieduel gewonnen. De ploeg van coach Melvin Boel versloeg Excelsior met 2-0 dankzij twee doelpunten van Mathis Suray.

15 uur geleden
Van de Ven scoort twee keer voor winnend Tottenham

LIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zondag Everton met 3-0 verslagen. De Londenaren dankten met name verdediger Micky van de Ven. De Oranje-international maakte twee doelpunten en was daardoor mede verantwoordelijk voor de eerste nederlaag van Everton in het nieuwe stadion van de tweede club van Liverpool.

16 uur geleden
AZ handhaaft derde plaats na overtuigende zege op FC Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft dankzij een overtuigende overwinning op FC Utrecht de derde plaats in de Eredivisie behouden. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 4-1 en kwamen op 21 punten, 2 meer dan Ajax en 4 minder dan koploper Feyenoord en PSV. Troy Parrott scoorde twee keer in de eerste helft. Sven Mijnans en Mees de Wit maakten de doelpunten in de tweede helft. Gjivai Zechiël scoorde voor FC Utrecht.

18 uur geleden
Van Persie na eerste nederlaag Feyenoord: hiervan gaan we leren

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wil niet te lang stilstaan bij de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "Ik wil dat mijn jongens morgen gewoon weer zichzelf zijn en de honger laten zien om beter te worden. Hiervan gaan we leren", zei de trainer van Feyenoord na de ontmoeting in De Kuip met PSV: 2-3.

18 uur geleden
AS Roma naast koploper Napoli in Serie A na winst op Sassuolo

ROME (ANP) - AS Roma is dankzij een zege bij Sassuolo (1-0) gedeeld koploper van de Serie A. De ploeg uit Rome heeft net als Napoli 18 punten uit acht wedstrijden. De ploeg uit Napels, die zaterdag met Noa Lang als invaller met 3-1 won van Internazionale, heeft wel een beter doelsaldo.

18 uur geleden
Real Madrid verstevigt koppositie met zege op Barcelona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de aanval van FC Barcelona op de koppositie in La Liga afgeslagen en won de Clásico. De ploeg van trainer Xabi Alonso was op eigen veld sterker dan de naaste belager en won met 2-1. Daardoor heeft Real na tien speelronden 5 punten meer dan Barcelona.

18 uur geleden