Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: Ajax dik verdiend verloren

Ten Hag: Ajax dik verdiend verloren

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag zocht na de thuisnederlaag van Ajax tegen Willem II (0-2) niet naar excuses. "We hebben dik verdiend verloren", zei hij.

"Willem II heeft het heel goed gedaan", stelde Ten Hag. "Maar het lag vooral aan onszelf. We hebben ons niet gehouden aan de principes hoe we willen voetballen. Dan roep je de problemen over jezelf af. Dat moet snel weer veranderen want dinsdag spelen we alweer tegen Valencia. We moeten in de spiegel kijken, ook ik."

Het leek wel of veel spelers van Ajax al met hun hoofd bij het duel met Valencia waren. "Dat zou kunnen", zei Ten Hag. "Maar dat mag natuurlijk niet. Onze kracht was juist altijd dat we van wedstrijd naar wedstrijd leefden. Vorige week tegen FC Twente werden we al gewaarschuwd en nu kon Willem II aI voor de 0-1 tot vier keer toe na een hoekschop counteren. Dat blijft niet goed gaan."

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

1 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

1 uur geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

9 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

11 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden