Ten Hag: Ajax dik verdiend verloren
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag zocht na de thuisnederlaag van Ajax tegen Willem II (0-2) niet naar excuses. "We hebben dik verdiend verloren", zei hij.
"Willem II heeft het heel goed gedaan", stelde Ten Hag. "Maar het lag vooral aan onszelf. We hebben ons niet gehouden aan de principes hoe we willen voetballen. Dan roep je de problemen over jezelf af. Dat moet snel weer veranderen want dinsdag spelen we alweer tegen Valencia. We moeten in de spiegel kijken, ook ik."
Het leek wel of veel spelers van Ajax al met hun hoofd bij het duel met Valencia waren. "Dat zou kunnen", zei Ten Hag. "Maar dat mag natuurlijk niet. Onze kracht was juist altijd dat we van wedstrijd naar wedstrijd leefden. Vorige week tegen FC Twente werden we al gewaarschuwd en nu kon Willem II aI voor de 0-1 tot vier keer toe na een hoekschop counteren. Dat blijft niet goed gaan."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
49 minuten geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
5 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
8 uur geleden