Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Telstar vindt in Annokkée opvolger van De Waard als directeur

Telstar vindt in Annokkée opvolger van De Waard als directeur

VELSEN (ANP) - Leon Annokkée is de opvolger van Pieter de Waard als algemeen directeur van eerstedivisionist Telstar. De 49-jarige Annokkée begint op 1 juli aan zijn nieuwe functie.

De Waard was sinds 2006 algemeen directeur en bestuursvoorzitter. Begin dit jaar maakte de 62-jarige bestuurder bekend zijn taken neer te leggen.

Annokkée is sinds 2015 de voorzitter van tweededivisionist FC Lisse. "Er wachten mij grote schoenen om te vullen", aldus Annokkée. "Het is knap hoe Pieter de Waard in al die jaren Telstar op de kaart heeft gezet. Eerder heb ik aangegeven dat ik bij FC Lisse na acht jaar voorzitterschap na dit seizoen zou stoppen. Toen de kans voorbij kwam om fulltime aan de slag te kunnen in het voetbal bij een club uit een omgeving die goed matcht met de Bollenstreek, heb ik de stoute schoenen aangetrokken en heb ik mijn interesse kenbaar gemaakt."

Telstar staat tiende in de Keuken Kampioen Divisie.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Advocaat: het wordt tijd dat we weer een keer winnen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.

5 uur geleden
FIFA verbiedt vuvuzela's in stadions tijdens WK

ZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
Oranje-tegenstander Zweden wint ook niet van Griekenland

STOCKHOLM (ANP) - De Zweedse voetballers hebben de laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap gelijkgespeeld. In Stockholm eindigde de ontmoeting met Griekenland, dat zich niet voor de mondiale eindronde wist te kwalificeren, in 2-2. Zweden is op 20 juni in Houston de tweede tegenstander van Nederland in de groepsfase van het WK.

7 uur geleden
Liverpool stelt Spanjaard Iraola aan als opvolger ontslagen Slot

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Andoni Iraola aangesteld als opvolger van de ontslagen coach Arne Slot. De 43-jarige Spanjaard komt over van Bournemouth, waar hij sinds 2023 de hoofdtrainer was.

7 uur geleden
Golf van protesten in Mexico-Stad week voor openingsduel WK

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Een week voor de openingsceremonie van het WK voetbal in het legendarische Azteca-stadion in Mexico-Stad wordt de Mexicaanse hoofdstad geteisterd door een golf van protesten. "Als er geen oplossing komt, rolt de bal niet", waarschuwen stakende leraren, die beelden van voetballers op de Paseo de la Reforma hebben omvergeworpen en straten blokkeren.

8 uur geleden
Beerensteyn tweede aanvoerder bij Oranje, Kaptein de derde

CORK (ANP) - Lineth Beerensteyn is de tweede aanvoerder van de Nederlandse voetbalsters en Wieke Kaptein de derde. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink donderdag gezegd op een persconferentie in Cork, waar Oranje het vrijdag in de WK-kwalificatie opneemt tegen Ierland. In oktober wees Veurink Dominique Janssen al aan als eerste aanvoerder nadat Sherida Spitse haar interlandloopbaan had beëindigd.

8 uur geleden
FIFA meet en presenteert tijdens WK voetbal data van spelers

ZÜRICH (ANP) - De FIFA gaat bij het komende wereldkampioenschap voetbal de individuele prestaties van spelers meten en presenteren. Het systeem 'FIFA Power Rankings' is ontwikkeld door voetbalexperts die onder leiding staan van de Franse oud-trainer Arsène Wenger, hoofd voetbalontwikkeling bij de wereldvoetbalbond.

10 uur geleden