Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Telstar moet verbouwing stadion uitstellen

Telstar moet verbouwing stadion uitstellen

VELSEN-ZUID (ANP) - Voetbalclub Telstar moet de geplande verbouwing van het stadion uitstellen vanwege de coronacrisis. De Noord-Hollandse ploeg uit de Keuken Kampioen Divisie wilde de oostzijde van het Rabobank IJmond Stadion in de zomer voorzien van een promenade. Telstar stelt die bouwplannen in ieder geval met een jaar uitstel.

"Dit is absoluut balen", zegt commercieel directeur Steef Hammerstein. "Dit zijn omstandigheden die niemand vooraf had kunnen bedenken. Wij vinden het ook niet gepast om nu investeringen te vragen bij onze sponsoren en partners, die veelal zelf alle zeilen moeten bijzetten in deze tijd."

Telstar, de huidige nummer 10 van de eerste divisie, heeft een ambitieus beleidsplan tot aan 2026 gemaakt. De club uit Velsen-Zuid wil in die periode de faciliteiten in het stadion verbeteren en de capaciteit vergroten. Nu passen er zo'n 3600 mensen in. Het grote doel is promotie naar de eredivisie.

"Vertraging wil ik dit niet noemen", zegt Hammerstein. "De plannen voor 2026 blijven net zo hoog op ons lijstje staan als voor deze crisis. We moeten alleen wel bekijken wat nu reëel is, maar bovenal verantwoord. We hebben er straks niets aan als er een promenade staat die niet gebruikt gaat worden omdat we de investering als club niet te boven komen."

Meer uit Voetbal

Bij Feyenoord vertrokken Larin debuteert sterk voor Southampton

SOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).

1 uur geleden
United slaat toe na zesde rode kaart Romero bij Spurs

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.

2 uur geleden
Barcelona trekt zich terug uit Super League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.

4 uur geleden
Aanvaller Pléa van PSV wacht nieuwe operatie

EINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.

5 uur geleden
Roda JC veroordeelt vuurwerkactie van fans in duel met ADO

KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.

8 uur geleden
Narsingh gaat op tweede niveau in Griekenland voetballen

ERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.

8 uur geleden
NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

19 uur geleden