Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurstelling en boegeroep in fanzone Dortmund

Teleurstelling en boegeroep in fanzone Dortmund

DORTMUND (ANP) - In de fanzone in het Westfalenpark overheerst teleurstelling bij de duizenden Nederlandse fans. Bij het laatste fluitsignaal klonk veel boegeroep en werd uit frustratie met bekers gegooid.

Veel mensen zijn gelijk vertrokken en gaan richting de trams. Het kleine contingent Engelse fans vierde feest na afloop van de wedstrijd. Van ongeregeldheden is vooralsnog geen sprake, ziet een ANP-verslaggever.

De Duitse presentatoren van de fanzone roepen Nederlandse fans op "kalm en rustig" naar huis te gaan. "We snappen dat jullie teleurgesteld zijn, maar bewaar je rust", zo klinkt het. "Jullie hebben hier in Dortmund iets prachtigs neergezet."

De fanzone blijft open tot middernacht en er komt nog een dj optreden. Veel Nederlandse fans kiezen er echter dus voor om te vertrekken. Ruim de helft van het eerder propvolle terrein was ongeveer een kwartier na afloop van de wedstrijd al leeg.

Meer uit Binnenland

Koningspaar herdenkt Cees Nooteboom 'met groot respect'

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima herdenken de woensdag overleden schrijver Cees Nooteboom "met groot respect". Dat is te lezen in een statement dat ook namens prinses Beatrix is gepubliceerd. Het koningspaar noemt Nooteboom "een van onze meest prominente auteurs".

24 minuten geleden
Schrijver Cees Nooteboom overleden op 92-jarige leeftijd

AMSTERDAM (ANP) - Schrijver Cees Nooteboom, winnaar van talloze prijzen, is overleden op 92-jarige leeftijd. Zijn uitgever De Bezige Bij heeft dat woensdag bevestigd.

1 uur geleden
Ex-Kamerlid Gündoğan verliest rechtszaak om schadevergoeding Volt

AMSTERDAM (ANP) - Ex-Volt-Kamerlid Nilüfer Gündoğan krijgt geen schadevergoeding van haar voormalige politieke partij Volt. Dat heeft de rechtbank Amsterdam besloten. Ze wilde onder meer ruim 1 miljoen euro hebben als compensatie voor gemist inkomen. De rechter stelt dat Volt Nederland niet aansprakelijk is voor de beslissingen die de Tweede Kamerfractie heeft genomen.

2 uur geleden
Amsterdam pakt hoog ziekteverzuim onder ambtenaren aan

AMSTERDAM (ANP) - Amsterdam komt in actie om het hoge ziekteverzuim binnen de gemeente terug te dringen. Dat lag vorig jaar op 9,7 procent, fors hoger dan het landelijk gemiddelde van 6,7 procent. Burgemeester Femke Halsema en wethouder Hester van Buren hebben een plan van aanpak aan de gemeenteraad gestuurd.

2 uur geleden
Limburg wil 20 miljoen euro lenen aan Toverland voor uitbreiding

SEVENUM (ANP) - Het Limburgse provinciebestuur wil een lening van 20 miljoen euro verstrekken aan attractiepark Toverland in Sevenum. Het pretpark in Noord-Limburg wil de komende jaren uitbreiden, onder meer met een resort en nieuwe attracties. Toverland wil in totaal circa 98 miljoen euro besteden, waarvan 78 miljoen al geregeld is. Het restant krijgt het attractiepark niet via de markt gefinancierd, stelt Limburg.

4 uur geleden
Griepepidemie is begonnen, iets later en lager dan vorig jaar

BILTHOVEN (ANP) - Het aantal mensen met griep is momenteel zo hoog dat er officieel sprake is van een epidemie. Het aantal gevallen zat een week geleden voor het eerst boven de grens die daarvoor is gesteld. Dat is nu voor de tweede week op rij en daardoor is de epidemie begonnen.

5 uur geleden
Familie Lisa neemt bekentenis 'voor kennisgeving aan'

AMSTERDAM (ANP) - De nabestaanden van de 17-jarige Lisa nemen de bekentenis van Chris Jude die wordt verdacht van haar gewelddadige dood, "voor kennisgeving aan", zei advocaat Wendy van Egmond woensdag na afloop van een tweede inleidende zitting in de Amsterdamse rechtbank. Van Egmond staat de familie van Lisa bij en het slachtoffer van de verkrachting.

5 uur geleden