Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurstelling en boegeroep in fanzone Dortmund

Teleurstelling en boegeroep in fanzone Dortmund

DORTMUND (ANP) - In de fanzone in het Westfalenpark overheerst teleurstelling bij de duizenden Nederlandse fans. Bij het laatste fluitsignaal klonk veel boegeroep en werd uit frustratie met bekers gegooid.

Veel mensen zijn gelijk vertrokken en gaan richting de trams. Het kleine contingent Engelse fans vierde feest na afloop van de wedstrijd. Van ongeregeldheden is vooralsnog geen sprake, ziet een ANP-verslaggever.

De Duitse presentatoren van de fanzone roepen Nederlandse fans op "kalm en rustig" naar huis te gaan. "We snappen dat jullie teleurgesteld zijn, maar bewaar je rust", zo klinkt het. "Jullie hebben hier in Dortmund iets prachtigs neergezet."

De fanzone blijft open tot middernacht en er komt nog een dj optreden. Veel Nederlandse fans kiezen er echter dus voor om te vertrekken. Ruim de helft van het eerder propvolle terrein was ongeveer een kwartier na afloop van de wedstrijd al leeg.

Meer uit Binnenland

Meerdere gewonden door explosie en brand in Vlissingen

VLISSINGEN (ANP) - Bij de brand die dinsdagavond laat uitbrak na een explosie in een wooncomplex in de Schutterijstraat in Vlissingen, zijn meerdere gewonden gevallen, meldt de veiligheidsregio. Zij zijn overgedragen aan het ambulancepersoneel. Om hoeveel personen het gaat, is niet bekend. De brand is inmiddels geblust.

1 uur geleden
Vier arrestaties bij Iraanse ambassade na gooien met stenen

DEN HAAG (ANP) - Bij de Iraanse ambassade in Den Haag zijn dinsdagavond vier mensen aangehouden. Ze gooiden met stenen naar de ambassade en probeerden het hek bij het gebouw over te klimmen, bevestigt de politie berichtgeving van 112-website Regio15.

3 uur geleden
Kamerleden ontstemd over woningbezit sociale huurders

DEN HAAG (ANP) - Een reeks partijen is er niet blij mee dat duizenden huurders van sociale huurwoningen ook een of meerdere woningen bezitten. Bijna 12.000 sociale huurders zijn ook eigenaar van een woning en sommigen zelfs van meer dan tien, meldde het Centraal Planbureau dinsdag. "Oneerlijk en onrechtvaardig", zei Hans Vijlbrief (D66) in een debat.

4 uur geleden
Recordaantal toeristen in december op Curaçao ondanks spanningen

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in december een recordaantal toeristen verwelkomd. Sinds augustus zijn er zorgen over de negatieve invloed van de spanning tussen de VS en Venezuela op het aantal vakantiegangers, vooral na twee bijna-ongelukken in het luchtruim in december. Het toerismebureau heeft het daarentegen over "een toenemende aantrekkingskracht".

4 uur geleden
Van Weel: missie bij Groenland kan rust brengen in relatie met VS

DEN HAAG (ANP) - Nederland staat positief tegenover een eventuele bijdrage aan een NAVO-missie in het poolgebied rond Groenland. Volgens minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) kan Nederland "op die manier bijdragen aan een stukje ontspanning in de relatie die wij zo belangrijk vinden, namelijk die tussen de Verenigde Staten en de Europese NAVO-bondgenoten".

5 uur geleden
Vertrouwen Kamer moet ook na formatie nog groeien, denkt Jetten

DEN HAAG (ANP) - Ook nadat een nieuw kabinet op het bordes heeft gestaan, moeten D66, VVD en CDA verder werken aan vertrouwen van de rest van de Tweede Kamer. Dat zei D66-leider Rob Jetten dinsdag na een nieuwe ronde formatiegesprekken.

6 uur geleden
Van Weel ziet weinig mogelijkheden om betogers Iran te helpen

DEN HAAG (ANP) - De Tweede Kamer wil dat er meer wordt gedaan voor de mensen in Iran die massaal in opstand zijn gekomen tegen het bewind, maar demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) maakte in een debat duidelijk dat de mogelijkheden daartoe zeer beperkt zijn.

6 uur geleden