Teleurgestelde Verstappen: we zijn te langzaam en niet een beetje
MONACO (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen heeft een onbehaaglijk gevoel overgehouden aan de eerste trainingsdag in Monaco waar zondag de Grand Prix wordt verreden. "Normaal voel ik me behoorlijk comfortabel in mijn auto, maar dat is hier tot dusver nog niet het geval", bekende de kopman van Red Bull. Hij reed tijdens de twee oefensessies in zijn woonplaats de derde en vierde tijd.
Verstappen maakte na afloop van de eerste dag een teleurgestelde indruk. "We zijn te langzaam en niet een beetje. We zullen echt wat snelheid moeten vinden", liet hij weten op Verstappen.com. "Als je naar optimale rondetijden en sectortijden kijkt, zijn we te langzaam. Het voelde ook niet goed tijdens het rijden. Het duurt te lang voordat ik op snelheid kom. Ik hoopte hier sneller te zijn, maar het is een lastige baan om op te rijden."
De Ferrari's van Charles Leclerc en Carlos Sainz zetten in de tweede oefensessie de beste tijden neer. "Ik ben verbaasd hoe snel Ferrari is vandaag, maar dat laat ook zien dat wij redelijk zwak zijn. Zij doen het goed en wij zijn zwak. Gelukkig hebben we vrijdag een vrije dag en kunnen we naar een paar dingen kijken die we kunnen verbeteren. Er zal veel moeten veranderen", erkende Verstappen.
Meer uit Sport
BRISBANE (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka wil graag een revanche tegen Nick Kyrgios in de 'Battle of the Sexes'. De nummer 1 van de wereld bij de vrouwen verloor op 28 december met 6-3, 6-3 van de Australiër in Dubai.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft de Franse renner Louis Barré aangetrokken. De 25-jarige renner komt over van de Belgische ploeg Intermarché - Wanty en heeft een driejarig contract getekend bij de Nederlandse WorldTour-formatie.
3 uur geledenPERTH (ANP/AFP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft serieus overwogen zijn carrière te beëindigen vanwege heftige rugpijn. "Die pijn heeft me zes tot acht maanden achtervolgd. Na de US Open was de schrik het grootst; ik kon twee dagen niet lopen van de pijn", zei de 27-jarige Tsitsipas in aanloop naar de United Cup in het Australische Perth."Ik vroeg me af of ik ooit nog een wedstrijd zonder pijn zou kunnen spelen. Dan ga je nadenken over je toekomst."
4 uur geledenLAGOS (ANP/RTR) - De Britse bokser Anthony Joshua is woensdagmiddag ontslagen uit het ziekenhuis in Nigeria. De olympisch kampioen van 2012 was daar opgenomen na een auto-ongeluk waarbij maandag twee van zijn boezemvrienden om het leven kwamen.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 dag geleden