Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde trainer Bosz: we hebben slecht gespeeld

Teleurgestelde trainer Bosz: we hebben slecht gespeeld

BERLIJN (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz dreigt met Bayer Leverkusen een ticket voor de Champions League mis te lopen. "We hebben het niet meer in eigen hand", besefte hij zaterdag na de nederlaag bij Hertha BSC (2-0). "Dat is erg teleurstellend. We hebben slecht gespeeld."

Bayer Leverkusen zakte in de voorlaatste speelronde naar de vijfde plaats. De achterstand op Borussia Mönchengladbach is twee punten. Alleen de nummers 1 tot en met vier plaatsen zich voor de Champions League. Nu nummer vijf mag aan de Europa League deelnemen.

Leverkusen sluit de Bundesliga zaterdag af met een thuiswedstrijd tegen FSV Mainz 05. Borussia Mönchengladbach speelt tegelijkertijd in eigen stadion tegen Hertha BSC.

Bosz plaatste zich vorig seizoen wel met Leverkusen voor de Champions League. Op 4 juli speelt hij met zijn ploeg nog de bekerfinale tegen Bayern München.

Meer uit Voetbal

Duitse voetbalbond bevestigt vertrek bondscoach Nagelsmann

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrek van bondscoach Julian Nagelsmann bevestigd. Eerder op vrijdag meldden verschillende media, waaronder Sky Sport en Bild Zeitung, al dat de 38-jarige trainer zou vertrekken.

54 minuten geleden
Spits Haller neemt afscheid van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Aanvaller Sébastien Haller heeft afscheid genomen van FC Utrecht. Dat deed de 32-jarige international van Ivoorkust op sociale media. De spits had een aflopend contract in Utrecht.

1 uur geleden
Napoli stelt Allegri aan als nieuwe trainer

NAPELS (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Napoli heeft Massimiliano Allegri aangesteld als nieuwe trainer. De 58-jarige Italiaan is de opvolger van Antonio Conte, die in mei zijn afscheid aankondigde. Hij tekende een contract in Napels tot medio 2029.

2 uur geleden
Algerijn Mahrez stopt als international na uitschakeling op WK

VANCOUVER (ANP) - De Algerijnse sterspeler Riyad Mahrez stopt als international. Algerije werd in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag uitgeschakeld op het WK voetbal na een nederlaag tegen Zwitserland (0-2). "Dit was mijn laatste wedstrijd voor Algerije", zei de aanvoerder.

2 uur geleden
Salah mogelijk niet in basis Egypte voor WK-duel met Australië

ARLINGTON (ANP/AFP) - Het is nog onzeker of sterspeler Mohamed Salah van Egypte vrijdagavond aan de aftrap staat voor de wedstrijd in de zestiende finales van het WK voetbal tegen Australië. De 34-jarige aanvaller werd afgelopen weekend tijdens het laatste groepsduel met Iran (1-1) gewisseld met een hamstringprobleem.

4 uur geleden
Bondscoach Nagelsmann stopt volgens Duitse media na echec WK

BERLIJN (ANP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann (38) stapt op. Dat melden verschillende Duitse media waaronder Sky Sport en Bild Zeitung op vrijdag. Het vertrek van Nagelsmann komt niet als verrassing, al had hij zelf aanvankelijk aangegeven tot en met het EK van 2028 te willen aanblijven. Duitsland werd in de zestiende finale van het WK voetbal na strafschoppen uitgeschakeld door Paraguay.

5 uur geleden
Zwitserland na winst op Algerije naar achtste finales WK voetbal

VANCOUVER (ANP) - Zwitserland staat in de achtste finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Murat Yakin bereikte de laatste zestien in de nacht van donderdag op vrijdag door Algerije in Vancouver met 2-0 te verslaan. De Zwitsers spelen in de strijd om een plaats in de kwartfinales eveneens in BC Place Vancouver tegen de winnaar van het duel tussen Colombia en Ghana.

6 uur geleden