Teleurgestelde trainer Bosz: we hebben slecht gespeeld
BERLIJN (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz dreigt met Bayer Leverkusen een ticket voor de Champions League mis te lopen. "We hebben het niet meer in eigen hand", besefte hij zaterdag na de nederlaag bij Hertha BSC (2-0). "Dat is erg teleurstellend. We hebben slecht gespeeld."
Bayer Leverkusen zakte in de voorlaatste speelronde naar de vijfde plaats. De achterstand op Borussia Mönchengladbach is twee punten. Alleen de nummers 1 tot en met vier plaatsen zich voor de Champions League. Nu nummer vijf mag aan de Europa League deelnemen.
Leverkusen sluit de Bundesliga zaterdag af met een thuiswedstrijd tegen FSV Mainz 05. Borussia Mönchengladbach speelt tegelijkertijd in eigen stadion tegen Hertha BSC.
Bosz plaatste zich vorig seizoen wel met Leverkusen voor de Champions League. Op 4 juli speelt hij met zijn ploeg nog de bekerfinale tegen Bayern München.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
20 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
21 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
21 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
1 dag geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden