Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde Southgate weet dat Engeland beter moet op EK

Teleurgestelde Southgate weet dat Engeland beter moet op EK

FRANKFURT (ANP) - Bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft een hoop werk te doen met zijn ploeg dit EK. Dat zei hij direct na het 1-1-gelijkspel tegen Denemarken. "Het resultaat is niet waar we op hoopten. Er is veel werk te doen, dat is duidelijk na de eerste twee wedstrijden dit toernooi."

Engeland won in de eerste wedstrijd van groep C nipt met 1-0 van Servië. Donderdag imponeerden de Engelsen niet tegen Denemarken en bleven ze dus op 1-1 steken. "We snappen dat mensen teleurgesteld zijn met deze optredens. En terecht. We moeten beter", aldus Southgate op de persconferentie.

Spits Harry Kane is het eens met zijn coach, maar benadrukt dat Engeland koploper in de poule is. "Maar we weten inderdaad dat we beter kunnen. Er zal veel onvrede zijn in Engeland op dit moment, maar stap voor stap zullen we er komen", aldus de man die het Engelse doelpunt maakte donderdag.

Gelijkspel

Denemarken was tegen Engeland aan het einde nog dicht bij de winst. De Deense bondscoach Kasper Hjulmand vindt het gelijkspel dan ook "jammer". "We hadden hier kunnen winnen. Van tevoren was dat gevoel er al. Maar we spelen goed en dat is belangrijk voor de komende wedstrijden."

Denemarken heeft 2 punten en speelt dinsdag nog tegen Servië, dat met 1 punt onderaan staat. Koploper Engeland treft nog Slovenië, dat net als de Denen ook 2 punten heeft.

Meer uit Voetbal

Dumfries debuteert bij Real Madrid in oefenduel met Fiorentina

KLAGENFURT (ANP) - Denzel Dumfries heeft zaterdag in het Oostenrijkse Klagenfurt zijn debuut gemaakt voor Real Madrid. De Nederlandse international deed 75 minuten mee in een oefenduel met het Italiaanse Fiorentina als aanvaller aan de rechterkant. De wedstrijd eindigde in een 2-2-gelijkspel.

1 uur geleden
CONCACAF wil net als UEFA herziening FIFA na WK-plan Infantino

NEW YORK (ANP) - De CONCACAF heeft zaterdag in navolging van de UEFA opgeroepen tot een "grondige herziening" van het bestuur van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De voetbalconfederatie van Noord-Amerika, Midden-Amerika en de Caraïben maakte dit bekend naar aanleiding van het inmiddels teruggetrokken plan van de FIFA om de exploitatie van het WK voetbal open te stellen voor particuliere investeerders.

2 uur geleden
UEFA roept op tot hervormingen binnen wereldvoetbalbond FIFA

NYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft opgeroepen tot hervormingen binnen de FIFA. Dat blijkt zaterdag uit de reactie van de UEFA op het besluit van de wereldvoetbalbond om het omstreden investeringsplan in te trekken. "Het voorstel is van tafel. De taak om de FIFA opnieuw op te bouwen is pas net begonnen", schrijft de Europese bond in een verklaring.

9 uur geleden
KNVB zegt vertrouwen in FIFA-voorzitter Infantino op

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft zijn vertrouwen in FIFA-voorzitter Gianni Infantino opgezegd vanwege de, inmiddels ingetrokken, investeringsplannen rond het WK voetbal. Dat laat een woordvoerder van de Nederlandse voetbalbond KNVB zaterdag weten aan het ANP.

10 uur geleden
Aziatische voetbalbond 'verwelkomt' terugtrekking FIFA-plan

KUALA LUMPUR (ANP) - De voorzitter van de Aziatische voetbalbond AFC, Salman bin Ibrahim Al Khalifa, 'verwelkomt' de terugtrekking van het FIFA-plan om een deel van de commerciële rechten te vermarkten. Dat laat de AFC weten in een reactie op de eigen site. In de nacht van vrijdag op zaterdag trok wereldvoetbalbond FIFA het plan terug, na een boycot vanuit Europa en afwijzing door Noord- en Midden-Amerika en Azië.

13 uur geleden
New York Post: FIFA staakt plan voor verkoop belang WK

ZÜRICH (ANP) - De FIFA heeft het omstreden plan om een belang in de commerciële rechten van het WK voetbal aan externe investeerders te verkopen laten varen, meldt de New York Post op basis van ingewijden. Volgens de Amerikaanse krant is het plan gestrand na felle weerstand vanuit de Europese voetbalwereld en verdeeldheid binnen de top van de wereldvoetbalbond.

21 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan FC Twente in strijd om Supercup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van landskampioen PSV hebben de Supercup gewonnen. In het Philips Stadion in Eindhoven was de thuisploeg met 3-0 te sterk voor bekerwinnaar FC Twente.

1 dag geleden