Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde Southgate weet dat Engeland beter moet op EK

Teleurgestelde Southgate weet dat Engeland beter moet op EK

FRANKFURT (ANP) - Bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft een hoop werk te doen met zijn ploeg dit EK. Dat zei hij direct na het 1-1-gelijkspel tegen Denemarken. "Het resultaat is niet waar we op hoopten. Er is veel werk te doen, dat is duidelijk na de eerste twee wedstrijden dit toernooi."

Engeland won in de eerste wedstrijd van groep C nipt met 1-0 van Servië. Donderdag imponeerden de Engelsen niet tegen Denemarken en bleven ze dus op 1-1 steken. "We snappen dat mensen teleurgesteld zijn met deze optredens. En terecht. We moeten beter", aldus Southgate op de persconferentie.

Spits Harry Kane is het eens met zijn coach, maar benadrukt dat Engeland koploper in de poule is. "Maar we weten inderdaad dat we beter kunnen. Er zal veel onvrede zijn in Engeland op dit moment, maar stap voor stap zullen we er komen", aldus de man die het Engelse doelpunt maakte donderdag.

Gelijkspel

Denemarken was tegen Engeland aan het einde nog dicht bij de winst. De Deense bondscoach Kasper Hjulmand vindt het gelijkspel dan ook "jammer". "We hadden hier kunnen winnen. Van tevoren was dat gevoel er al. Maar we spelen goed en dat is belangrijk voor de komende wedstrijden."

Denemarken heeft 2 punten en speelt dinsdag nog tegen Servië, dat met 1 punt onderaan staat. Koploper Engeland treft nog Slovenië, dat net als de Denen ook 2 punten heeft.

Meer uit Voetbal

23e WK voetbal afgetrapt met openingsduel in Mexico-Stad

MEXICO-STAD (ANP) - Het 23e WK voetbal is op donderdag in Mexico begonnen. De aftrap bij de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika is iets na 21.00 uur (Nederlandse tijd) verricht in het Mexico City Stadium. De Braziliaan Wilton Pereira Sampaio fluit het duel.

1 uur geleden
Mourinho keert na 13 jaar terug als trainer van Real Madrid

MADRID (ANP) - José Mourinho keert komend seizoen terug als coach van Real Madrid. De club uit Madrid haalt de 63-jarige Portugees terug, die eerder van 2010 tot en met 2013 de leiding had. Dat heeft Real donderdag officieel bekendgemaakt. Mourinho komt over van het Portugese Benfica waar hij nog een contract tot 2027 had.

2 uur geleden
Openingsceremonie WK voetbal in Mexico City Stadium begonnen

MEXICO-STAD (ANP) - De openingsceremonie van het 23e WK voetbal is donderdag in Mexico-Stad begonnen. Het gerenoveerde Mexico City Stadium is met 83.000 toeschouwers volledig uitverkocht. Het is de derde keer dat Mexico het gastland van een WK voetbal is. Eerder vond het toernooi in 1970 en in 1986 plaats in het Midden-Amerikaanse land.

3 uur geleden
Tienduizenden Mexicaanse fans vroeg bij stadion voor opening WK

MEXICO-STAD (ANP) - Tienduizenden Mexicanen zijn al uren voor het begin van de openingswedstrijd van het WK aanwezig bij het Mexico City Stadium. Het is de derde keer dat er in Mexico een mondiaal eindtoernooi wordt gehouden. De openingsceremonie begint om 19.30 uur (Nederlandse tijd) en anderhalf uur later staat de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika op het programma.

3 uur geleden
Oranje traint opnieuw zonder geblesseerde doelman Verbruggen

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Bart Verbruggen aan een training in Kansas City begonnen. De doelman liet zich niet zien op het veld van de voetbalsters van KC Current.

4 uur geleden
Amerikaan Elfath fluit WK-wedstrijd Oranje tegen Japan

DALLAS (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld voor het eerste groepsduel van het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap voetbal. Oranje speelt zondag om 22.00 uur Nederlandse tijd in Dallas tegen Japan.

4 uur geleden
Oranje zakt naar achtste plaats op wereldranglijst voetbal

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is kort voor aanvang van het WK voetbal een plaats gezakt op de wereldranglijst. Oranje daalde op de donderdag officieel uitgebrachte ranking van de FIFA van de zevende naar de achtste plaats. Marokko heeft de ploeg van bondscoach Ronald Koeman ingehaald en bezet nu de zevende plaats.

9 uur geleden