Teleurgestelde Southgate weet dat Engeland beter moet op EK
FRANKFURT (ANP) - Bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft een hoop werk te doen met zijn ploeg dit EK. Dat zei hij direct na het 1-1-gelijkspel tegen Denemarken. "Het resultaat is niet waar we op hoopten. Er is veel werk te doen, dat is duidelijk na de eerste twee wedstrijden dit toernooi."
Engeland won in de eerste wedstrijd van groep C nipt met 1-0 van Servië. Donderdag imponeerden de Engelsen niet tegen Denemarken en bleven ze dus op 1-1 steken. "We snappen dat mensen teleurgesteld zijn met deze optredens. En terecht. We moeten beter", aldus Southgate op de persconferentie.
Spits Harry Kane is het eens met zijn coach, maar benadrukt dat Engeland koploper in de poule is. "Maar we weten inderdaad dat we beter kunnen. Er zal veel onvrede zijn in Engeland op dit moment, maar stap voor stap zullen we er komen", aldus de man die het Engelse doelpunt maakte donderdag.
Gelijkspel
Denemarken was tegen Engeland aan het einde nog dicht bij de winst. De Deense bondscoach Kasper Hjulmand vindt het gelijkspel dan ook "jammer". "We hadden hier kunnen winnen. Van tevoren was dat gevoel er al. Maar we spelen goed en dat is belangrijk voor de komende wedstrijden."
Denemarken heeft 2 punten en speelt dinsdag nog tegen Servië, dat met 1 punt onderaan staat. Koploper Engeland treft nog Slovenië, dat net als de Denen ook 2 punten heeft.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
8 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
14 uur geleden