Teleurgestelde Southgate weet dat Engeland beter moet op EK
FRANKFURT (ANP) - Bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft een hoop werk te doen met zijn ploeg dit EK. Dat zei hij direct na het 1-1-gelijkspel tegen Denemarken. "Het resultaat is niet waar we op hoopten. Er is veel werk te doen, dat is duidelijk na de eerste twee wedstrijden dit toernooi."
Engeland won in de eerste wedstrijd van groep C nipt met 1-0 van Servië. Donderdag imponeerden de Engelsen niet tegen Denemarken en bleven ze dus op 1-1 steken. "We snappen dat mensen teleurgesteld zijn met deze optredens. En terecht. We moeten beter", aldus Southgate op de persconferentie.
Spits Harry Kane is het eens met zijn coach, maar benadrukt dat Engeland koploper in de poule is. "Maar we weten inderdaad dat we beter kunnen. Er zal veel onvrede zijn in Engeland op dit moment, maar stap voor stap zullen we er komen", aldus de man die het Engelse doelpunt maakte donderdag.
Gelijkspel
Denemarken was tegen Engeland aan het einde nog dicht bij de winst. De Deense bondscoach Kasper Hjulmand vindt het gelijkspel dan ook "jammer". "We hadden hier kunnen winnen. Van tevoren was dat gevoel er al. Maar we spelen goed en dat is belangrijk voor de komende wedstrijden."
Denemarken heeft 2 punten en speelt dinsdag nog tegen Servië, dat met 1 punt onderaan staat. Koploper Engeland treft nog Slovenië, dat net als de Denen ook 2 punten heeft.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
1 dag geleden