Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde Slot had de beker graag naar Rotterdam gebracht

Teleurgestelde Slot had de beker graag naar Rotterdam gebracht

TIRANA (ANP) - Trainer Arne Slot vond het na de verloren finale van Feyenoord tegen AS Roma (1-0) om winst van de Conference League niet het moment om al trots terug te kijken op een succesvolle campagne van achttien Europese duels richting de eindstrijd. "Dat komt wel een keer op vakantie", zei hij. "Nu is de teleurstelling heel erg groot."

"We hebben er ook in deze finale weer alles aan gedaan om te winnen", zei Slot. "We worden ook altijd gesteund door een fantastisch Legioen. We hadden zo graag de beker naar Rotterdam gebracht. Ook voor onze fans. Dus het lijkt me niet het moment om nu al trots terug te kijken."

Trainer Slot zag Feyenoord een matige eerste helft spelen. "We waren niet goed aan de bal", zei hij. "Er was meer ruimte op het veld dan we dachten. We vielen veel te veel aan door het midden. Na de tweede helft wisten we onze buitenspelers wel te vinden. Toen hebben we ook kansen gekregen", doelde hij op een bal op de paal en lat. "Helaas zat het toen net niet mee. Maar misschien is dat ook de kwaliteit van de tegenstander."

AS Roma kwam in de 33e minuut op voorsprong na een fout van Gernot Trauner. De Oostenrijker verkeek zich op een voorzet van Gianluca Mancini en Nicolò Zaniolo schoot handig raak (0-1). "Je moet nooit op achterstand komen en zeker niet tegen Italiaanse ploegen", zei Slot. "En al helemaal niet tegen ploegen die door José Mourinho worden getraind."

Mancini schoot in de openingsfase van de tweede helft bijna in eigen doel maar raakte de paal. En Tyrell Malacia trapte op de lat. AS Roma wankelde en koos ervoor om veel tijd te rekken. Coach Slot baalde ook dat de scheidsrechter na reguliere speeltijd slechts vijf minuten verder liet spelen. "De hele wedstrijd werd er maar vanaf een kant druk op de arbitrage uitgeoefend", doelde hij op Mourinho. "Ik heb ervoor gekozen om rustig te blijven maar had me misschien toch vaker bij de vierde man moeten melden. Een wissel van Roma duurde drie of vier minuten en sommige wissels gingen eerst wel door en dan weer niet. Dan hoop je op meer dan vijf minuten blessuretijd. Maar daardoor hebben we niet verloren. Dat is niet het verhaal van de wedstrijd. We hebben 95 minuten de tijd gehad om te scoren. En dat is ons niet gelukt."

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

6 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

6 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

9 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

12 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

12 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

17 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden