Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde Slot had de beker graag naar Rotterdam gebracht

Teleurgestelde Slot had de beker graag naar Rotterdam gebracht

TIRANA (ANP) - Trainer Arne Slot vond het na de verloren finale van Feyenoord tegen AS Roma (1-0) om winst van de Conference League niet het moment om al trots terug te kijken op een succesvolle campagne van achttien Europese duels richting de eindstrijd. "Dat komt wel een keer op vakantie", zei hij. "Nu is de teleurstelling heel erg groot."

"We hebben er ook in deze finale weer alles aan gedaan om te winnen", zei Slot. "We worden ook altijd gesteund door een fantastisch Legioen. We hadden zo graag de beker naar Rotterdam gebracht. Ook voor onze fans. Dus het lijkt me niet het moment om nu al trots terug te kijken."

Trainer Slot zag Feyenoord een matige eerste helft spelen. "We waren niet goed aan de bal", zei hij. "Er was meer ruimte op het veld dan we dachten. We vielen veel te veel aan door het midden. Na de tweede helft wisten we onze buitenspelers wel te vinden. Toen hebben we ook kansen gekregen", doelde hij op een bal op de paal en lat. "Helaas zat het toen net niet mee. Maar misschien is dat ook de kwaliteit van de tegenstander."

AS Roma kwam in de 33e minuut op voorsprong na een fout van Gernot Trauner. De Oostenrijker verkeek zich op een voorzet van Gianluca Mancini en Nicolò Zaniolo schoot handig raak (0-1). "Je moet nooit op achterstand komen en zeker niet tegen Italiaanse ploegen", zei Slot. "En al helemaal niet tegen ploegen die door José Mourinho worden getraind."

Mancini schoot in de openingsfase van de tweede helft bijna in eigen doel maar raakte de paal. En Tyrell Malacia trapte op de lat. AS Roma wankelde en koos ervoor om veel tijd te rekken. Coach Slot baalde ook dat de scheidsrechter na reguliere speeltijd slechts vijf minuten verder liet spelen. "De hele wedstrijd werd er maar vanaf een kant druk op de arbitrage uitgeoefend", doelde hij op Mourinho. "Ik heb ervoor gekozen om rustig te blijven maar had me misschien toch vaker bij de vierde man moeten melden. Een wissel van Roma duurde drie of vier minuten en sommige wissels gingen eerst wel door en dan weer niet. Dan hoop je op meer dan vijf minuten blessuretijd. Maar daardoor hebben we niet verloren. Dat is niet het verhaal van de wedstrijd. We hebben 95 minuten de tijd gehad om te scoren. En dat is ons niet gelukt."

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

6 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

6 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

6 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

6 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

6 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

6 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

8 uur geleden