Teleurgestelde Robben wacht einde niet af en stapt in auto
GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben is nog tijdens de wedstrijd tussen FC Groningen en PSV (1-3) naar huis gegaan. De aanvoerder van Groningen raakte na een half uur spelen geblesseerd, gooide boos zijn shirt weg en liep teleurgesteld de catacomben in.
Trainer Danny Buijs heeft Robben nog niet gesproken, zei hij na afloop. "Hij is naar huis gegaan. Dat begrijp ik ook. Dat is beter dan hier met je frustraties op de tribune gaan zitten."
Robben liet zich vervangen wegens liesklachten, meldde Buijs. "Hij heeft hier zo hard naar toegewerkt. Het is zwaar frustrerend als het eerste duel dan zo eindigt. Wat het verder voor gevolgen heeft? Dat weet ik niet. Ik heb hem niet gesproken, dus ik kan er niets over zeggen."
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - AZ is in de Eredivisie ook na vijf speelronden nog zonder puntenverlies. De Alkmaarders knokten zich in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen na rust terug van een achterstand en wonnen met 3-2.
17 minuten geledenCASABLANCA (ANP) - Hakim Ziyech heeft zijn contract bij Wydad Casablanca na minder dan een jaar laten ontbinden. De 33-jarige Marokkaanse aanvallende middenvelder kan transfervrij op zoek naar een nieuwe club.
49 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino neemt volgend jaar maart zoals eerder aangekondigd deel aan de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA. De huidige preses van de wereldvoetbalbond staat zwaar onder druk na het afblazen van zijn plannen om aandelen van het WK te verkopen aan particuliere investeerders.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en FC Twente hebben zondag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. In een vermakelijk duel vielen alle doelpunten in de eerste helft. Na vijf wedstrijden staat Groningen negende met 7 punten, Twente staat gedeeld vijfde met 7 punten uit vier wedstrijden.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben op bezoek bij Feyenoord met 6-0 gewonnen. De landskampioen was veel sterker dan de nummer 3 van vorig seizoen in de Vrouwen Eredivisie. Het was de eerste onderlinge wedstrijd tussen twee ploegen uit de top 4 van vorig seizoen, dat spannend verliep.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De Supportersvereniging FC Utrecht (SVFCU) keurt de incidenten tijdens de thuiswedstrijd van hun club tegen Go Ahead Eagles nadrukkelijk af. Dat laat de supportersvereniging zondagochtend weten aan het ANP. Door het gooien van vuurwerk en bekers op het speelveld werd de wedstrijd twee keer stilgelegd en uiteindelijk definitief gestaakt bij een stand van 3-1 voor de bezoekers.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie een pijnlijke nederlaag geleden. De Tilburgers gingen in eigen stadion met 3-0 onderuit tegen Excelsior. Willem II blijft met 1 punt uit vier wedstrijden onderin de Eredivisie staan.
17 uur geleden