Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde Norris 'had meer verwacht' van Verstappen

Teleurgestelde Norris 'had meer verwacht' van Verstappen

SPIELBERG (ANP/DPA) - Formule 1-coureur Lando Norris was teleurgesteld na zijn uitvallen in de Grote Prijs van Oostenrijk. De Brit van McLaren liet weten dat hij meer had verwacht van Verstappen, die bij een inhaalactie van Norris met de Red Bull tegen de McLaren aanreed. Verstappen kreeg voor het incident een tijdstraf van tien seconden.

"Ik heb mijn best gedaan en weet niet wat ik anders had moeten doen", zei Norris bij Viaplay. "Het was een goed gevecht. Het was spannend en op het randje. Ik zou het de volgende keer niet anders doen."

Tegen andere media zei Norris dat hij teleurgesteld was. "Ik had meer van Max verwacht. Het was onvoorzichtig." Op de vraag of hij excuses van Verstappen verwacht zei Norris dat het aan Verstappen is om iets te zeggen.

De wereldkampioen, die bevriend is met de McLaren-coureur, vond dat hij niets verkeerd had gedaan en dat de straf voor het bewegen van de wagen tijdens het remmen niet klopte. "We zullen erover praten, maar misschien niet vandaag", reageerde Verstappen.

Meer uit Sport

Abrahamsen maand na sleutelbeenbreuk gelukkige ritwinnaar in Tour

TOULOUSE (ANP) - Jonas Abrahamsen brak half juni een sleutelbeen bij een val in de Ronde van België. "Ik heb gehuild, ik dacht dat ik de Tour de France ging missen", vertelde de Noor van Uno-X Mobility, kort nadat hij in Toulouse de elfde etappe van de Tour de France had gewonnen. "Ik voelde me zo sterk vandaag, het is ongelooflijk."

7 uur geleden
Griekspoor werkt 5 matchpoints weg en wint in Bastad

BASTAD (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor (29) heeft met veel moeite de kwartfinales van de Nordea Open bereikt. De nummer 1 van Nederland versloeg in het Zweedse Bastad de Italiaanse qualifier Andrea Pellegrino met 4-6 7-6 (6) 6-3. Hij werkte in de tweede set vijf matchpoints van de Italiaan weg.

8 uur geleden
Van der Poel grijpt net naast tweede ritzege in Tour

TOULOUSE (ANP) - Mathieu van der Poel is er niet in geslaagd de elfde etappe van de Tour de France te winnen. De Nederlander van Alpecin-Deceuninck kon in Toulouse na een lastige finale net niet een leidend tweetal achterhalen. De ritzege ging naar de Noor Jonas Abrahamsen. De Noor van Uno-X Mobility versloeg de Zwitser Mauro Schmid in de sprint. Van der Poel finishte enkele seconden later als derde.

8 uur geleden
Volleyballers verliezen in Nations League nipt van Oekraïne

LJUBLJANA (ANP) - De Nederlandse volleyballers hebben in de Nations League voor de zevende achtereenvolgende keer verloren. In Ljubljana was Oekraïne nipt te sterk voor het team van bondscoach Joel Banks: 3-2 (25-21 20-25 20-25 26-24 15-13).

10 uur geleden
Van de Zandschulp na winst op Ymer in tweede ronde Bastad

BASTAD (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft de tweede ronde van het ATP-toernooi van Bastad bereikt. De 29-jarige tennisser won de partij over twee dagen in twee sets van de drie jaar jongere Zweed Mikael Ymer: 6-4 6-1. Van de Zandschulp speelt in Zweden tegen de winnaar van de partij tussen de Chileen Cristian Garin en de Argentijn Camilo Ugo Carabelli.

10 uur geleden
Tourpeloton vertrokken voor elfde etappe

TOULOUSE (ANP) - De renners in de Tour de France zijn om 13.50 uur begonnen aan de elfde etappe, een rit met start en finish in Toulouse. Een dag na de eerste rustdag wacht het peloton een rit over 156 kilometer met een lastige finale. In de laatste 45 kilometer liggen vier hellinkjes. De laatste, met de top op een kleine 9 kilometer voor de finish, is de lastigste.

11 uur geleden
Griekspoor, Van de Zandschulp en Lamens in hoofdtoernooi US Open

NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor, Botic van de Zandschulp en Suzan Lamens worden rechtstreeks toegelaten tot de US Open. Dat heeft de organisatie van het grandslamtoernooi in New York bekendgemaakt. De Nederlanders Jesper de Jong en Arantxa Rus zijn vooralsnog aangewezen op de kwalificaties. Het toernooi wordt van 24 augustus tot en met 7 september gespeeld.

12 uur geleden