Teleurgestelde Norris 'had meer verwacht' van Verstappen
SPIELBERG (ANP/DPA) - Formule 1-coureur Lando Norris was teleurgesteld na zijn uitvallen in de Grote Prijs van Oostenrijk. De Brit van McLaren liet weten dat hij meer had verwacht van Verstappen, die bij een inhaalactie van Norris met de Red Bull tegen de McLaren aanreed. Verstappen kreeg voor het incident een tijdstraf van tien seconden.
"Ik heb mijn best gedaan en weet niet wat ik anders had moeten doen", zei Norris bij Viaplay. "Het was een goed gevecht. Het was spannend en op het randje. Ik zou het de volgende keer niet anders doen."
Tegen andere media zei Norris dat hij teleurgesteld was. "Ik had meer van Max verwacht. Het was onvoorzichtig." Op de vraag of hij excuses van Verstappen verwacht zei Norris dat het aan Verstappen is om iets te zeggen.
De wereldkampioen, die bevriend is met de McLaren-coureur, vond dat hij niets verkeerd had gedaan en dat de straf voor het bewegen van de wagen tijdens het remmen niet klopte. "We zullen erover praten, maar misschien niet vandaag", reageerde Verstappen.
Meer uit Sport
LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
41 minuten geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
5 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
6 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
12 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.
12 uur geleden