Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde Michiel Veenstra stapt uit jury Marconi Awards

Teleurgestelde Michiel Veenstra stapt uit jury Marconi Awards

HILVERSUM (ANP) - Michiel Veenstra is uit onvrede over de organisatie van de Gouden RadioRing uit de jury van de Marconi Awards, die tijdens hetzelfde gala worden uitgereikt, gestapt. De AVROTROS vindt het jammer dat hij weggaat, laat een woordvoerder desgevraagd weten.

Veenstra, ochtend-dj en programmadirecteur bij KINK, uitte kritiek over de gang van zaken rondom de stemprocedure van de RadioRing. Hij vond het onbegrijpelijk dat er geen enkel programma van zijn zender was opgenomen in de stemkeuzelijst. Het voelde voor hem als het "moedwillig buitensluiten" van KINK.

Volgens AVROTROS komt een programma op de keuzelijst als ze bij de tweehonderd best beluisterde programma's van het Nationaal Luister Onderzoek horen. Na de kritiek van Veenstra bleken alsnog twee programma's van KINK erbij te horen: Vitamine K van Tessa Mol en KINK Workflow van Stefan Koren.

Ontwikkelingen

De omroep heeft maandag een gesprek met Veenstra gehad, waarin de dj aangaf zich "niet te kunnen vinden in de ontwikkelingen en keuzes omtrent de RadioRing". "We betreuren het uiteraard zeer dat Michiel als waardevol en gewaardeerd jurylid van de Marconi Award opstapt", zegt de woordvoerder. "We hadden deze prijs graag willen beoordelen met zijn kennis en kunde aan boord, maar respecteren zijn beslissing."

Het Gouden RadioRing Gala vindt plaats op 27 januari.

Meer uit Binnenland

Gewonde door steekpartij in winkelcentrum in Landgraaf

LANDGRAAF (ANP) - Door een steekpartij in een winkelcentrum in Landgraaf (Limburg) is zondagmiddag een man gewond geraakt, meldt de politie. Kort na het incident is een verdachte aangehouden. Het gaat om een 51-jarige man uit Landgraaf.

4 uur geleden
Hollandse 100: 354.000 euro voor onderzoek naar lymfeklierkanker

HEERENVEEN (ANP) - De jubileumeditie van De Hollandse 100 heeft een recordbedrag opgeleverd. Het sportevenement bracht tot nu toe 354.000 euro op voor onderzoek naar lymfeklierkanker, meldt de organisatie. Ruim 740 mensen deden mee aan de tiende editie van De Hollandse 100. Donateurs kunnen nog tot donderdag geld schenken.

4 uur geleden
21-jarige man uit Eindhoven aangehouden in terrorismeonderzoek

EINDHOVEN (ANP) - Een 21-jarige man uit Eindhoven is zaterdagavond aangehouden in een terrorismeonderzoek. Dat meldt de politie zondag. De politie onderzoekt of de man banden heeft met Islamitische Staat (IS).

6 uur geleden
RTL Tonight stopt, na de zomer andere talkshow met Renze Klamer

HILVERSUM (ANP) - Het programma RTL Tonight stopt. Dat heeft een woordvoerder aan het ANP bevestigd na een bericht van het AD. De laatste uitzending van het RTL 4-programma is op 12 juni. Vanaf komend najaar kiest de zender voor een "vertrouwde talkshowopzet", gepresenteerd door Renze Klamer.

7 uur geleden
Experts: mensen met hooikoorts hebben veel te verduren

WAGENINGEN/LEIDEN (ANP) - Mensen met hooikoorts krijgen het dit voorjaar "behoorlijk voor de kiezen", schrijven deskundigen op Nature Today. Het seizoen begon al uitzonderlijk vroeg, met onder meer een recordhoge concentratie elzenpollen in de lucht. Afgelopen week was de pollenconcentratie van de es, populier, iep en haagbeuk hoog, melden het LUMC in Leiden en ziekenhuis Elkerliek in Helmond.

10 uur geleden
Slachtoffer steekpartij Hoorn overleden

HOORN (ANP) - Een van de drie mensen die zaterdagavond gewond raakten door een steekpartij in Hoorn, is overleden. Het gaat om een 29-jarige man uit Hoorn, meldt de politie.

12 uur geleden
Drie gewonden na melding steekincident in Hoorn

HOORN (ANP) - Aan de Italiaanse Zeedijk in Hoorn zijn zaterdagavond drie mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Noord-Holland. Om 23.22 uur werd er melding gemaakt van een steekincident, bevestigt een politiewoordvoerder. Het incident gebeurde op straat in het horecagebied.

18 uur geleden