Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde Michiel Veenstra stapt uit jury Marconi Awards

Teleurgestelde Michiel Veenstra stapt uit jury Marconi Awards

HILVERSUM (ANP) - Michiel Veenstra is uit onvrede over de organisatie van de Gouden RadioRing uit de jury van de Marconi Awards, die tijdens hetzelfde gala worden uitgereikt, gestapt. De AVROTROS vindt het jammer dat hij weggaat, laat een woordvoerder desgevraagd weten.

Veenstra, ochtend-dj en programmadirecteur bij KINK, uitte kritiek over de gang van zaken rondom de stemprocedure van de RadioRing. Hij vond het onbegrijpelijk dat er geen enkel programma van zijn zender was opgenomen in de stemkeuzelijst. Het voelde voor hem als het "moedwillig buitensluiten" van KINK.

Volgens AVROTROS komt een programma op de keuzelijst als ze bij de tweehonderd best beluisterde programma's van het Nationaal Luister Onderzoek horen. Na de kritiek van Veenstra bleken alsnog twee programma's van KINK erbij te horen: Vitamine K van Tessa Mol en KINK Workflow van Stefan Koren.

Ontwikkelingen

De omroep heeft maandag een gesprek met Veenstra gehad, waarin de dj aangaf zich "niet te kunnen vinden in de ontwikkelingen en keuzes omtrent de RadioRing". "We betreuren het uiteraard zeer dat Michiel als waardevol en gewaardeerd jurylid van de Marconi Award opstapt", zegt de woordvoerder. "We hadden deze prijs graag willen beoordelen met zijn kennis en kunde aan boord, maar respecteren zijn beslissing."

Het Gouden RadioRing Gala vindt plaats op 27 januari.

Meer uit Binnenland

Brand in de duinen van Den Haag

DEN HAAG (ANP) - In de duinen van Den Haag is dinsdagavond brand uitgebroken. De brandweer bestrijdt het vuur en heeft een NL-Alert verzonden vanwege de rook die vrijkomt.

1 uur geleden
ChipSoft: alle door hackers gestolen data vernietigd

DEN HAAG (ANP) - De patiëntengegevens die zijn gestolen bij de hack bij softwareleverancier ChipSoft zijn nergens gepubliceerd en de gegevens zijn inmiddels vernietigd. Dat meldt het bedrijf in een verklaring op de eigen website.

3 uur geleden
Zuid-Holland wil rust maar ook meer recreatie in Hollandse Duinen

DEN HAAG (ANP) - Het nieuwe Nationaal Park Hollandse Duinen langs de Zuid-Hollandse kust moet een plek worden waar mensen en dieren tot rust kunnen komen. Arno Bonte, gedeputeerde natuur voor de provincie Zuid-Holland, wil er op sommige plekken extra recreatiemogelijkheden realiseren terwijl op andere locaties juist de natuur voorrang krijgt. Door de natuur te verbeteren verwacht hij ook dat het makkelijker wordt om vergunningen te verlenen voor bijvoorbeeld het bouwen van woningen. Vergunningen daarvoor worden nu moeizaam verstrekt vanwege de problemen met stikstof.

3 uur geleden
Bussumer opnieuw opgepakt in Hilversumse moordzaak uit 2011

BUSSUM (ANP) - De politie heeft dinsdag een man opgepakt in het onderzoek naar een moord in Hilversum in 2011. Het gaat om een 61-jarige man uit Bussum, die verdacht wordt van betrokkenheid bij de dood van Pablo Hermeler.

5 uur geleden
Weer schiet politie bij incident met 'onbegrepen gedrag'

HILVERSUM (ANP) - Opnieuw heeft de politie geschoten tijdens een voorval met een persoon met "onbegrepen gedrag". Dit keer ging het om een situatie in Hilversum. De man of vrouw in kwestie moest met een ambulance naar het ziekenhuis.

6 uur geleden
NS waarschuwt voor vieze treinen door Koningsdag

UTRECHT (ANP) - De vele feestvierders die met de trein reisden tijdens Koningsdag hebben weer een boel viezigheid achtergelaten. De NS heeft zeven treinstellen uit de dienstregeling gehaald omdat ze te smerig waren om ingezet te worden. "Reizigers kunnen de komende dagen nog hinder ondervinden", meldt het vervoersbedrijf.

7 uur geleden
In bijna heel Nederland verhoogd risico op natuurbrand

DEN HAAG (ANP) - In bijna heel Nederland geldt een verhoogd risico op natuurbranden, doordat het al een tijdje niet heeft geregend. In zeker 20 van de 25 veiligheidsregio's is fase 2 van kracht, het hoogste waarschuwingsniveau.

7 uur geleden