Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde Jonker ziet 'klassieke Italië tegen Nederland'

Teleurgestelde Jonker ziet 'klassieke Italië tegen Nederland'

COSENZA (ANP) - Bondscoach Andries Jonker was teleurgesteld na het 2-0-verlies van de Nederlandse voetbalsters in en tegen Italië. De nederlaag betekende een valse start van de EK-kwalificatiecampagne.

"We kwamen hier om te winnen, maar dit was een klassieke Italië tegen Nederland", meende Jonker op een onlinepersconferentie. "Wij veel balbezit, maar te weinig gecreëerde kansen. Zij twee goals en de punten. Die vroege 1-0 was precies wat we niet moesten hebben. Ik vond ons wel slordig in de passing."

Oranje verloor tegen Italië voor de derde keer op rij, maar die statistiek baarde Jonker geen zorgen. "Er is helemaal niets aan de hand. We hebben in de finaleronde van de Nations League tegen de wereldkampioen en een land uit de top 8 gespeeld", doelde hij op Spanje en Duitsland. "Tegen Italië hadden we zeker voor rust veel controle, maar dan moet je kansen creëren en scoren. Dat hebben we nagelaten. We beschikken nog steeds over een goed elftal."

Victoria Pelova en Damaris Egurrola kwamen in Cosenza niet ongeschonden uit de strijd. Het is nog onduidelijk of zij dinsdag inzetbaar zijn tegen Noorwegen. Dat duel vindt plaats in Breda.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

7 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

8 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden