Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teleurgestelde Jonker ziet 'klassieke Italië tegen Nederland'

Teleurgestelde Jonker ziet 'klassieke Italië tegen Nederland'

COSENZA (ANP) - Bondscoach Andries Jonker was teleurgesteld na het 2-0-verlies van de Nederlandse voetbalsters in en tegen Italië. De nederlaag betekende een valse start van de EK-kwalificatiecampagne.

"We kwamen hier om te winnen, maar dit was een klassieke Italië tegen Nederland", meende Jonker op een onlinepersconferentie. "Wij veel balbezit, maar te weinig gecreëerde kansen. Zij twee goals en de punten. Die vroege 1-0 was precies wat we niet moesten hebben. Ik vond ons wel slordig in de passing."

Oranje verloor tegen Italië voor de derde keer op rij, maar die statistiek baarde Jonker geen zorgen. "Er is helemaal niets aan de hand. We hebben in de finaleronde van de Nations League tegen de wereldkampioen en een land uit de top 8 gespeeld", doelde hij op Spanje en Duitsland. "Tegen Italië hadden we zeker voor rust veel controle, maar dan moet je kansen creëren en scoren. Dat hebben we nagelaten. We beschikken nog steeds over een goed elftal."

Victoria Pelova en Damaris Egurrola kwamen in Cosenza niet ongeschonden uit de strijd. Het is nog onduidelijk of zij dinsdag inzetbaar zijn tegen Noorwegen. Dat duel vindt plaats in Breda.

Meer uit Voetbal

Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

4 minuten geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

1 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

1 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

7 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

9 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

22 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

22 uur geleden