Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teixeira vervangt assistent De Graaf bij ADO

Teixeira vervangt assistent De Graaf bij ADO

DEN HAAG (ANP) - Assistent-trainer Edwin de Graaf gaat voorlopig niet meer aan het werk bij ADO Den Haag. De Graaf raakte begin deze week in opspraak vanwege een vechtpartij met Donny Gorter, een van de spelers van ADO. De oorzaak daarvan ligt in de privésfeer.

De 39-jarige De Graaf werd naar huis gestuurd en staat voorlopig op non-actief. De clubleiding voert momenteel gesprekken met de assistent-trainer over diens toekomst. "In afwachting van de uitkomsten van de gesprekken is er in gezamenlijk overleg besloten dat hij zich tot nader order niet op de club zal melden", aldus technisch manager Jeffrey van As.

De clubleiding heeft Virgilio Teixeira, de trainer van Jong ADO, voorlopig doorgeschoven van de beloften naar de hoofdmacht. Teixeira gaat tot aan de winterstop interim-hoofdtrainer Dirk Heesen assisteren. Heesen was assistent van de onlangs opgestapte Fons Groenendijk.

Het incident met De Graaf leidde er deze week toe dat de technische staf verder werd uitgehold. ADO staat in de eredivisie op de zeventiende plaats en speelt voor de winterstop nog tegen FC Groningen (zaterdag) en Ajax (22 december).

Meer uit Voetbal

Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

30 minuten geleden
Ajax begint met middenvelder Steur tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.

50 minuten geleden
De Graafschap knokt zich naar uitzege bij TOP Oss

OSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.

52 minuten geleden
Heerenveen na bekerzege in Kuip ook te sterk voor Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.

54 minuten geleden
Reijnders draagt met doelpunt bij aan zege van City

MANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.

56 minuten geleden
Trainer Farioli haalt verdediger Silva naar FC Porto

PORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.

2 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond: Afrika Cup in de toekomst elke vier jaar

RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.

4 uur geleden