Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tegenstandster tennisster Rus verliest finale in Rabat

Tegenstandster tennisster Rus verliest finale in Rabat

RABAT (ANP) - Tennisster Julia Grabher is er niet in geslaagd het WTA-toernooi van Rabat te winnen. De Oostenrijkse, komende dinsdag tegenstandster van de Nederlandse Arantxa Rus op Roland Garros, verloor in drie sets van de Italiaanse Lucia Bronzetti: 4-6 7-5 5-7. Voor Bronzetti, de huidige nummer 102 van de wereld, betekende het haar eerste eindzege op het hoogste niveau.

Rus won de afgelopen week drie kwalificatiewedstrijden op Roland Garros en is bij de vrouwen de enige Nederlandse in het hoofdtoernooi. De 32-jarige tennisster neemt op de wereldranglijst de 113e plek in. De 26-jarige Grabher is 74e.

Nicolás Jarry won het ATP-toernooi van Genève. De 27-jarige Chileen won in 1 uur en 37 minuten van de Bulgaar Grigor Dimitrov: 7-6 (1) 6-1. Het was voor Jarry zijn derde toernooizege. De Zuid-Amerikaan zegevierde tot drie keer toe op gravel. Eerder dit jaar won hij in eigen land het toernooi in Santiago en in 2019 was hij de beste in het Zweedse Bastad. Dimitrov blijft voorlopig staan op acht titels.

Nederlaag Middelkoop

De 18-jarige Fransman Arthur Fils schreef het ATP-toernooi van Lyon op zijn naam. Hij rekende in twee sets af met de Argentijn Francisco Cerundolo: 6-3 7-5. Fils is de jongste kampioen in de geschiedenis van het toernooi.

In de finale van het dubbelspel in Lyon verloor de Nederlander Matwé Middelkoop samen met de Fransman Nicolas Mahut in de eindstrijd van de Amerikaan Rajeev Ram en de Brit Joe Salisbury.

Meer uit Sport

Teamsprinters snelste in kwalificaties WK baanwielrennen

SANTIAGO (ANP) - De Nederlandse teamsprinters hebben bij de WK baanwielrennen in Chili de beste tijd neergezet in de kwalificaties. Roy van den Berg, Harrie Lavreysen en Jeffrey Hoogland kwamen uit op 41,860. Daarmee waren ze sneller dan Groot-Brittannië (42,131) en Australië (42,691).

3 uur geleden
Vijf Nederlandse wielrensters maken kans op Vélo d'Or

PARIJS (ANP) - Wielrensters Mischa Bredewold, Puck Pieterse, Demi Vollering, Marianne Vos en Lorena Wiebes zijn genomineerd voor de Vélo d'Or, een Franse prijs voor de beste wielrenner van het jaar. Ze horen bij de tien finalisten die kans maken op de titel, onder wie ook de Franse tourwinnares Pauline Ferrand-Prévot.

6 uur geleden
Alpine berispt Colapinto om negeren teamorder

AUSTIN (ANP) - Franco Colapinto is door zijn team Alpine berispt voor het negeren van een teamorder tijdens de Grote Prijs van de Verenigde Staten. Dat blijkt uit de vooruitblik van het Formule 1-team op de komende Grote Prijs van Mexico. "Instructies van het team moeten altijd worden opgevolgd, wat er ook gebeurt", zegt de Argentijn, die nog geen enkel punt heeft gescoord in het WK.

7 uur geleden
Turner Hashimoto wint voor derde keer WK-goud in meerkamp

JAKARTA (ANP) - Turner Daiki Hashimoto uit Japan heeft voor de derde keer in zijn loopbaan de wereldtitel op de meerkamp gewonnen. De Japanner kwam na een stabiele ronde langs de zes toestellen uit op een totaal van 85,131 punten. Daarmee bleef hij de Chinees Zhang Boheng (84,333) voor. De Zwitser Noe Seifert greep verrassend brons: 82,831.

8 uur geleden
IOC doet Indonesië in de ban na weren Israëliërs op WK turnen

LAUSANNE (ANP) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) stopt de dialoog met Indonesië over het organiseren van toekomstige Olympische Spelen in dat land en spoort alle overkoepelende sportbonden aan geen internationale kampioenschappen te houden in het Aziatische land. Dat staat in een verklaring van het IOC naar aanleiding van het weren van de Israëlische ploeg op het WK turnen.

8 uur geleden
Schaakbond bekijkt campagne Kramnik tegen overleden grootmeester

PARIJS (ANP/RTR) - De mondiale schaakbond FIDE gaat de publieke aanvallen van voormalig wereldkampioen Vladimir Kramnik aan het adres van de zondag overleden Amerikaanse grootmeester Daniel Naroditsky nader bekijken.

9 uur geleden
EHF houdt vanaf 2030 vierjaarlijkse Europese Handbalspelen

WENEN (ANP) - De Europese handbalfederatie (EHF) wil vanaf 2030 een nieuw vierjaarlijks toernooi organiseren onder de naam Europese Handbalspelen. De beste acht nationale ploegen van Europa bij de mannen en de vrouwen spelen om een startbewijs voor de Olympische Spelen.

11 uur geleden