Technisch manager PSV sluit nieuwe aankopen niet uit
EINDHOVEN (ANP) - Technisch manager John de Jong sluit nieuwe aankopen bij PSV niet uit. Dat vertelde hij maandag op PSV TV.
PSV versterkte zich maandag met Ibrahim Sangaré, een Ivoriaanse middenvelder die overkomt van Toulouse. De club haalde de afgelopen weken ook al de Zwitserse keeper Yvon Mvogo, de Duitse verdediger Philipp Max en spits Eran Zahavi uit Israël naar Eindhoven.
De transfermarkt is nog open tot 6 oktober. "Er kan nog veel gebeuren. Ik kan nog niet zeggen of er definitief iets komt. Maar we houden oren en ogen open", zegt De Jong die aanvaller Maxi Romero afgelopen week zag afhaken met een zware knieblessure. "Voor hem is het zuur en een persoonlijk drama. Het houdt ook in voor mij dat ik op die positie blijf kijken. We hebben met Armando Obispo en Erick Gutiérrez nog twee spelers die geblesseerd zijn. Dat verandert onze situatie."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
20 minuten geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
59 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
3 uur geleden