Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Technisch directeur Van Stee per direct weg bij Sparta

Technisch directeur Van Stee per direct weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Henk van Stee is niet langer technisch directeur van Sparta Rotterdam. De club uit de Eredivisie meldt behoefte te hebben aan "rust en duidelijkheid". Sparta staat slechts zestiende in de Eredivisie en er was al langer sprake van onrust, met name op bestuurlijk niveau.

"Na onderling overleg is besloten dat het voor de club het beste is als de wegen zich scheiden", meldt Sparta in een korte verklaring. "De club heeft behoefte aan rust en duidelijkheid. De focus van iedereen bij Sparta Rotterdam moet gericht zijn op sportieve prestaties. Met de komst van een nieuwe technische man gaan wij ervoor zorg dragen dat de club klaar is voor de aanstaande 'transferwindow' en het team in overleg met de technische staf versterken voor de tweede helft van de competitie."

Sparta, dat zondag met 3-1 verloor bij AZ, wordt getraind door Henk Fraser, die tevens assistent-bondscoach is. Fraser meldt tegenover het AD te twijfelen over zijn toekomst bij de Rotterdamse club. "Henk heeft veel voor mij betekend bij Sparta. Het is een emotionele dag voor mij. Hoe ik nu ga handelen, daar ben ik nog niet uit. Ik wil eerst met Henk spreken, dan met de spelersgroep en dan met algemeen directeur Manfred Laros. Ik zal dan in het belang van Sparta een beslissing nemen", aldus Fraser.

Vorige week zou er volgens diverse media een heftige aanvaring zijn geweest tussen Laros en Van Stee, die zich daarna ziek meldde.

Meer uit Voetbal

Lille rekent op transfer van Bouaddi naar Manchester City

LILLE (ANP) - Ayyoub Bouaddi is bijna speler van Manchester City. "We zijn nagenoeg akkoord over zijn transfer", bevestigde technisch directeur Sylvain Armand van Lille het aanstaande vertrek van zijn sterspeler.

5 minuten geleden
Noordse landen zeggen vertrouwen in FIFA-voorzitter Infantino op

HELSINKI (ANP/RTR) - Denemarken, Finland, IJsland, Noorwegen, Zweden en de Faeröer hebben het vertrouwen in voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA opgezegd. De Noordse landen steunen in een zeldzame gezamenlijke verklaring de lijn van de Europese voetbalbond UEFA, die oproept tot bestuurlijke hervormingen bij de FIFA na het inmiddels ingetrokken investeringsplan van Infantino.

6 minuten geleden
PSV-fans zwaaien naar Bayern München vertrokken Saibari uit

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari heeft zondag officieel afscheid genomen van PSV. De 25-jarige spelmaker werd voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen FC Groningen luid toegezongen in het Philips Stadion. Saibari liep een ereronde om de fans te bedanken.

2 uur geleden
Ongeslagen Go Ahead bezorgt ADO Den Haag derde nederlaag op rij

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is na drie wedstrijden nog ongeslagen in de Eredivisie. De formatie van trainer Joseph Oosting was in de eigen Adelaarshorst met 3-1 te sterk voor het gepromoveerde ADO Den Haag.

2 uur geleden
PSV begint tegen FC Groningen met Sano en Fernandez

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen FC Groningen in de Eredivisie met Kodai Sano en Noah Fernandez in het basiselftal. De twee middenvelders nemen, in vergelijking met het uitduel met Excelsior van vorige week, de plaatsen in van Joey Veerman en Paul Wanner.

3 uur geleden
Scorende Messi kan Inter Miami opnieuw niet aan zege helpen

MIAMI (ANP) - Inter Miami heeft ondanks een doelpunt van Lionel Messi voor de vijfde wedstrijd op rij niet weten te winnen. De formatie uit Florida ging in de Major League Soccer (MLS) voor eigen publiek met 2-1 onderuit tegen Toronto FC.

7 uur geleden
Bayern verslaat Dortmund en wint Duitse Supercup

DORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).

17 uur geleden