Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Technisch directeur Van Stee per direct weg bij Sparta

Technisch directeur Van Stee per direct weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Henk van Stee is niet langer technisch directeur van Sparta Rotterdam. De club uit de Eredivisie meldt behoefte te hebben aan "rust en duidelijkheid". Sparta staat slechts zestiende in de Eredivisie en er was al langer sprake van onrust, met name op bestuurlijk niveau.

"Na onderling overleg is besloten dat het voor de club het beste is als de wegen zich scheiden", meldt Sparta in een korte verklaring. "De club heeft behoefte aan rust en duidelijkheid. De focus van iedereen bij Sparta Rotterdam moet gericht zijn op sportieve prestaties. Met de komst van een nieuwe technische man gaan wij ervoor zorg dragen dat de club klaar is voor de aanstaande 'transferwindow' en het team in overleg met de technische staf versterken voor de tweede helft van de competitie."

Sparta, dat zondag met 3-1 verloor bij AZ, wordt getraind door Henk Fraser, die tevens assistent-bondscoach is. Fraser meldt tegenover het AD te twijfelen over zijn toekomst bij de Rotterdamse club. "Henk heeft veel voor mij betekend bij Sparta. Het is een emotionele dag voor mij. Hoe ik nu ga handelen, daar ben ik nog niet uit. Ik wil eerst met Henk spreken, dan met de spelersgroep en dan met algemeen directeur Manfred Laros. Ik zal dan in het belang van Sparta een beslissing nemen", aldus Fraser.

Vorige week zou er volgens diverse media een heftige aanvaring zijn geweest tussen Laros en Van Stee, die zich daarna ziek meldde.

Meer uit Voetbal

Vuurwerk voor uitduel met Midtjylland afkomstig uit vak Ajaxfans

HERNING (ANP) - Het vuurwerk dat voor aanvang van de wedstrijd tussen FC Midtjylland en Ajax vanaf de tribunes werd afgestoken, was afkomstig uit het vak met meegereisde supporters van Ajax. Dat is te zien op beelden op sociale media.

17 minuten geleden
Midtjylland tegen Ajax met kwartier uitgesteld door dichte rook

HERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.

1 uur geleden
Smaakmaker Raphinha langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.

6 uur geleden
Japanner Tashima stelt zich kandidaat voor voorzitterschap FIFA

TOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.

7 uur geleden
Klopp roept Füllkrug en Mohya op voor duels met Servië en Oranje

FRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.

8 uur geleden
Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."

8 uur geleden
Topscorer Kane verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.

11 uur geleden