Technisch directeur Van Stee per direct weg bij Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Henk van Stee is niet langer technisch directeur van Sparta Rotterdam. De club uit de Eredivisie meldt behoefte te hebben aan "rust en duidelijkheid". Sparta staat slechts zestiende in de Eredivisie en er was al langer sprake van onrust, met name op bestuurlijk niveau.
"Na onderling overleg is besloten dat het voor de club het beste is als de wegen zich scheiden", meldt Sparta in een korte verklaring. "De club heeft behoefte aan rust en duidelijkheid. De focus van iedereen bij Sparta Rotterdam moet gericht zijn op sportieve prestaties. Met de komst van een nieuwe technische man gaan wij ervoor zorg dragen dat de club klaar is voor de aanstaande 'transferwindow' en het team in overleg met de technische staf versterken voor de tweede helft van de competitie."
Sparta, dat zondag met 3-1 verloor bij AZ, wordt getraind door Henk Fraser, die tevens assistent-bondscoach is. Fraser meldt tegenover het AD te twijfelen over zijn toekomst bij de Rotterdamse club. "Henk heeft veel voor mij betekend bij Sparta. Het is een emotionele dag voor mij. Hoe ik nu ga handelen, daar ben ik nog niet uit. Ik wil eerst met Henk spreken, dan met de spelersgroep en dan met algemeen directeur Manfred Laros. Ik zal dan in het belang van Sparta een beslissing nemen", aldus Fraser.
Vorige week zou er volgens diverse media een heftige aanvaring zijn geweest tussen Laros en Van Stee, die zich daarna ziek meldde.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.
18 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.
38 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
20 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geleden