Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Technisch directeur Arnesen van Feyenoord wacht drukke zomer

Technisch directeur Arnesen van Feyenoord wacht drukke zomer

TIRANA (ANP) - Technisch directeur Frank Arnesen van Feyenoord kan voorlopig niet op vakantie. De Deen staat voor een drukke zomer en moet de komende maanden de selectie voor het volgende seizoen formeren.

Arnesen gaat eerst in gesprek met Cyriel Dessers. Hij heeft nog zes dagen de tijd om de spits definitief over te nemen van KRC Genk. De club moet daarvoor niet alleen 4 miljoen euro aan de Belgische club betalen, Arnesen moet ook bepalen of hij aan de salariseisen van de spits wil voldoen.

Feyenoord huurt Dessers tot 1 juni van Genk. Zowel Arnesen als Dessers durft niet te voorspellen hoe de onderhandelingen zullen aflopen. De technisch directeur heeft al laten weten dat hij aan de transfersom voor de Belg met Nigeriaanse roots wil voldoen. Hij vreest echter dat buitenlandse clubs bereid zijn om Dessers een hoger salaris te geven.

Huurlingen

De 27-jarige spits kwam woensdag niet tot scoren in de verloren finale tegen AS Roma (1-0) om winst van de Conference League. Met tien doelpunten is hij echter wel topscorer van het derde toernooi van de UEFA geworden. "Feyenoord is een bijzondere club", zei Dessers vorige week over zijn toekomstplannen. "Laten we na de finale even gaan zitten en kijken wat er uitkomt. Dit is misschien de kans voor mij om een stap te maken. Maar het gras is niet altijd groener aan de overkant."

Het seizoen voor Feyenoord zit er op na de verloren eindstrijd van de Conference League. Veel internationals spelen de komende weken nog wel voor hun land. De Engelse aanvaller Reiss Nelson, gehuurd van Arsenal, keert normaal gesproken terug naar Londen. De huurlingen Guus Til en Jorrit Hendrix staan onder contract bij Spartak Moskou, al speelt Hendrix ook volgend seizoen nog op huurbasis in Rotterdam.

Senesi

De verbintenis van Marcos Senesi loopt volgend jaar af. Feyenoord wil de Argentijnse verdediger verkopen als hij zijn contract niet verlengt. Het is niet ondenkbaar dat Luis Sinisterra en Tyrell Malacia vertrekken. Zij hebben een goed seizoen achter de rug en zijn normaal gesproken de meest waardevolle spelers in de selectie van trainer Arne Slot. Aanvaller Bryan Linssen lonkt naar een avontuur bij een Japanse club.

Feyenoord heeft zich ook al versterkt voor het komende seizoen. De Braziliaanse spits Danilo komt transfervrij over van Ajax.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

4 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

6 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

7 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

7 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

8 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

10 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

10 uur geleden