Technisch directeur Arnesen van Feyenoord wacht drukke zomer
TIRANA (ANP) - Technisch directeur Frank Arnesen van Feyenoord kan voorlopig niet op vakantie. De Deen staat voor een drukke zomer en moet de komende maanden de selectie voor het volgende seizoen formeren.
Arnesen gaat eerst in gesprek met Cyriel Dessers. Hij heeft nog zes dagen de tijd om de spits definitief over te nemen van KRC Genk. De club moet daarvoor niet alleen 4 miljoen euro aan de Belgische club betalen, Arnesen moet ook bepalen of hij aan de salariseisen van de spits wil voldoen.
Feyenoord huurt Dessers tot 1 juni van Genk. Zowel Arnesen als Dessers durft niet te voorspellen hoe de onderhandelingen zullen aflopen. De technisch directeur heeft al laten weten dat hij aan de transfersom voor de Belg met Nigeriaanse roots wil voldoen. Hij vreest echter dat buitenlandse clubs bereid zijn om Dessers een hoger salaris te geven.
Huurlingen
De 27-jarige spits kwam woensdag niet tot scoren in de verloren finale tegen AS Roma (1-0) om winst van de Conference League. Met tien doelpunten is hij echter wel topscorer van het derde toernooi van de UEFA geworden. "Feyenoord is een bijzondere club", zei Dessers vorige week over zijn toekomstplannen. "Laten we na de finale even gaan zitten en kijken wat er uitkomt. Dit is misschien de kans voor mij om een stap te maken. Maar het gras is niet altijd groener aan de overkant."
Het seizoen voor Feyenoord zit er op na de verloren eindstrijd van de Conference League. Veel internationals spelen de komende weken nog wel voor hun land. De Engelse aanvaller Reiss Nelson, gehuurd van Arsenal, keert normaal gesproken terug naar Londen. De huurlingen Guus Til en Jorrit Hendrix staan onder contract bij Spartak Moskou, al speelt Hendrix ook volgend seizoen nog op huurbasis in Rotterdam.
Senesi
De verbintenis van Marcos Senesi loopt volgend jaar af. Feyenoord wil de Argentijnse verdediger verkopen als hij zijn contract niet verlengt. Het is niet ondenkbaar dat Luis Sinisterra en Tyrell Malacia vertrekken. Zij hebben een goed seizoen achter de rug en zijn normaal gesproken de meest waardevolle spelers in de selectie van trainer Arne Slot. Aanvaller Bryan Linssen lonkt naar een avontuur bij een Japanse club.
Feyenoord heeft zich ook al versterkt voor het komende seizoen. De Braziliaanse spits Danilo komt transfervrij over van Ajax.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
4 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
5 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in Belgiƫ voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.
5 uur geleden