Technisch directeur Arnesen van Feyenoord wacht drukke zomer
TIRANA (ANP) - Technisch directeur Frank Arnesen van Feyenoord kan voorlopig niet op vakantie. De Deen staat voor een drukke zomer en moet de komende maanden de selectie voor het volgende seizoen formeren.
Arnesen gaat eerst in gesprek met Cyriel Dessers. Hij heeft nog zes dagen de tijd om de spits definitief over te nemen van KRC Genk. De club moet daarvoor niet alleen 4 miljoen euro aan de Belgische club betalen, Arnesen moet ook bepalen of hij aan de salariseisen van de spits wil voldoen.
Feyenoord huurt Dessers tot 1 juni van Genk. Zowel Arnesen als Dessers durft niet te voorspellen hoe de onderhandelingen zullen aflopen. De technisch directeur heeft al laten weten dat hij aan de transfersom voor de Belg met Nigeriaanse roots wil voldoen. Hij vreest echter dat buitenlandse clubs bereid zijn om Dessers een hoger salaris te geven.
Huurlingen
De 27-jarige spits kwam woensdag niet tot scoren in de verloren finale tegen AS Roma (1-0) om winst van de Conference League. Met tien doelpunten is hij echter wel topscorer van het derde toernooi van de UEFA geworden. "Feyenoord is een bijzondere club", zei Dessers vorige week over zijn toekomstplannen. "Laten we na de finale even gaan zitten en kijken wat er uitkomt. Dit is misschien de kans voor mij om een stap te maken. Maar het gras is niet altijd groener aan de overkant."
Het seizoen voor Feyenoord zit er op na de verloren eindstrijd van de Conference League. Veel internationals spelen de komende weken nog wel voor hun land. De Engelse aanvaller Reiss Nelson, gehuurd van Arsenal, keert normaal gesproken terug naar Londen. De huurlingen Guus Til en Jorrit Hendrix staan onder contract bij Spartak Moskou, al speelt Hendrix ook volgend seizoen nog op huurbasis in Rotterdam.
Senesi
De verbintenis van Marcos Senesi loopt volgend jaar af. Feyenoord wil de Argentijnse verdediger verkopen als hij zijn contract niet verlengt. Het is niet ondenkbaar dat Luis Sinisterra en Tyrell Malacia vertrekken. Zij hebben een goed seizoen achter de rug en zijn normaal gesproken de meest waardevolle spelers in de selectie van trainer Arne Slot. Aanvaller Bryan Linssen lonkt naar een avontuur bij een Japanse club.
Feyenoord heeft zich ook al versterkt voor het komende seizoen. De Braziliaanse spits Danilo komt transfervrij over van Ajax.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
34 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
3 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
12 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
13 uur geleden