Techcrunch: LinkedIn test TikTok-achtige dienst met korte video's
SUNNYVALE (ANP) - LinkedIn test een nieuwe TikTok-achtige dienst met korte video's. Dat heeft het netwerkplatform, waarop mensen hun cv kunnen plaatsen, bevestigd aan nieuwssite Techcrunch. Daarmee sluit LinkedIn zich aan bij tal van andere sociale media die in navolging van het succes van TikTok ook met zo'n filmpjesfeed zijn gekomen, waaronder Instagram en YouTube.
De dienst van LinkedIn lijkt op die in de andere apps, met het grote verschil dat de filmpjes bij LinkedIn duidelijk bedoeld moeten zijn voor carrièrestappen en zakelijk interessante thema's. Volgens het platform, eigendom van Microsoft, zouden mensen het beeldmateriaal moeten kunnen gebruiken om van professionals en experts in een bepaald vakgebied te leren.
Hoewel het al langer mogelijk is om video's op LinkedIn te plaatsen, is de nieuwe feed speciaal ontworpen om snel door hapklare korte filmpjes te scrollen. De nieuwe dienst bevindt zich nog in een vroege testfase. De meeste mensen hebben er dus nog geen toegang toe. Wanneer de dienst breder beschikbaar komt, is nog niet bekend.
Meer uit Financieel
DHAKA (ANP/AFP/RTR) - Bangladesh heeft internationale bedrijven zondag uitgenodigd om biedingen uit te brengen voor de verkenning van olie- en gasreserves. Daarmee probeert het land een brandstoftekort te verminderen dat is ontstaan door de blokkade van de Straat van Hormuz.
6 uur geledenNICOSIA (ANP/BLOOMBERG) - De Europese Centrale Bank (ECB) koerst af op een renteverhoging volgende maand als de Verenigde Staten en Iran geen houdbaar vredesakkoord sluiten. Dat heeft de Oostenrijkse centralebankpresident en ECB-bestuurder Martin Kocher gezegd in de marge van de tweedaagse vergadering van de EU-ministers van Financiën op Cyprus.
8 uur geledenABU DHABI (ANP/BLOOMBERG) - Het eerste schip met vloeibaar gemaakt aardgas (lng) voor India is door de nog altijd vrijwel afgesloten Straat van Hormuz gevaren. Dat meldt persbureau Bloomberg op basis van scheepstrackinggegevens. Het is voor India de eerste lng-tanker die de Perzische Golf heeft verlaten sinds het uitbreken van de Iranoorlog eind februari.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Wereldbank maakt zich "grote zorgen" over de gevolgen van de aanhoudende blokkade van de Straat van Hormuz. "De economische effecten houden aan en ze stapelen zich op", stelt Paschal Donohoe, voormalig Eurogroep-voorzitter en sinds november vorig jaar topbestuurder bij 's werelds grootste instituut voor ontwikkelingshulp.
21 uur geledenNEW DELHI (ANP/BLOOMBERG) - De Indiase minister van Handel en Industrie Piyush Goyal gaat komende week naar Canada om te praten met premier Mark Carney over een vrijhandelsakkoord tussen beide landen. Ook wordt gepraat over samenwerking bij belangrijke grondstoffen die India nodig heeft.
1 dag geledenKOPENHAGEN (ANP/BLOOMBERG) - De Deense economie zal dit jaar sterker groeien dan eerder gedacht. De economie wordt daarbij geholpen door goede verkopen van de omvangrijke farmaceutische sector van Denemarken, met bijvoorbeeld de grote producent van afslankmiddelen Novo Nordisk. Dat heeft het Deense ministerie van Economische Zaken zaterdag gezegd.
1 dag geledenNICOSIA (ANP) - Voor de enorme investeringsbehoeften in de Europese Unie, zoals voor defensie en concurrentiekracht, is meer economische groei en meer geld nodig, ook privaat geld, zei Eurocommissaris Valdis Dombrovskis (Economie) zaterdag.
1 dag geleden