Techcrunch: LinkedIn test TikTok-achtige dienst met korte video's
SUNNYVALE (ANP) - LinkedIn test een nieuwe TikTok-achtige dienst met korte video's. Dat heeft het netwerkplatform, waarop mensen hun cv kunnen plaatsen, bevestigd aan nieuwssite Techcrunch. Daarmee sluit LinkedIn zich aan bij tal van andere sociale media die in navolging van het succes van TikTok ook met zo'n filmpjesfeed zijn gekomen, waaronder Instagram en YouTube.
De dienst van LinkedIn lijkt op die in de andere apps, met het grote verschil dat de filmpjes bij LinkedIn duidelijk bedoeld moeten zijn voor carrièrestappen en zakelijk interessante thema's. Volgens het platform, eigendom van Microsoft, zouden mensen het beeldmateriaal moeten kunnen gebruiken om van professionals en experts in een bepaald vakgebied te leren.
Hoewel het al langer mogelijk is om video's op LinkedIn te plaatsen, is de nieuwe feed speciaal ontworpen om snel door hapklare korte filmpjes te scrollen. De nieuwe dienst bevindt zich nog in een vroege testfase. De meeste mensen hebben er dus nog geen toegang toe. Wanneer de dienst breder beschikbaar komt, is nog niet bekend.
Meer uit Financieel
DUBAI (ANP/RTR) - Irak zal worden gedwongen binnen enkele dagen zijn olieproductie flink te verminderen als olietankers niet vrij kunnen bewegen door de Straat van Hormuz. Twee Iraakse oliefunctionarissen melden dat de productie dan met meer dan 3 miljoen vaten per dag moet worden teruggebracht.
26 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De uitgaven aan televisiereclames in Nederland zijn vorig jaar gedaald, mede omdat in 2024 werd geprofiteerd van het EK voetbal en de Olympische Zomerspelen. Volgens tv-marketingorganisatie Screenforce bedroegen de bestedingen op de Nederlandse tv-reclamemarkt in 2025 in totaal 850 miljoen euro. Dat is ruim 5 procent minder dan een jaar eerder.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - De beurzen in New York zijn dinsdag omlaag gegaan door de aanhoudende oorlog van de Verenigde Staten en Israël tegen Iran. De dreiging van Teheran om elk schip aan te vallen dat de Straat van Hormuz probeert te passeren, in combinatie met de productiestops van verschillende olie- en gasproducenten in het Midden-Oosten, heeft de wereldwijde scheepvaarttarieven opgedreven en de prijzen van ruwe olie en aardgas flink doen stijgen.
2 uur geledenABU DHABI (ANP/BLOOMBERG) - Meer dan 12.300 vluchten naar bestemmingen in het Midden-Oosten zijn tot nu toe al geannuleerd als gevolg van de oorlog in Iran en de onrust in de regio, meldt Bloomberg op basis van luchtvaartwebsite Flightradar24.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Zo'n drieduizend rijksambtenaren hebben dinsdag in Den Haag gedemonstreerd tegen het uitblijven van loonsverhogingen en inflatiecorrectie in de nieuwe cao. Vakbond FNV kondigde daar een volgende, grotere actie aan. Samen met de andere vakbonden organiseert de FNV op 14 april een nieuwe landelijke staking tegen de zogeheten nullijn.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederlandse reisorganisaties hebben vooralsnog weinig kunnen doen om gestrande reizigers in het Midden-Oosten terug te halen naar huis. Door aanvallen van Iran op omliggende landen die Amerikaanse bases huisvesten, is amper vliegverkeer mogelijk.
4 uur geledenPARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Het Internationaal Energieagentschap (IEA) staat klaar om de wereldwijde oliemarkt te stabiliseren in verband met de oorlog in het Midden-Oosten. Volgens documenten die zijn ingezien door persbureau Bloomberg hebben de leden van het IEA meer dan 1 miljard vaten olie aan noodreserves beschikbaar.
4 uur geleden