Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teamsprintsters strijden tegen Russinnen om brons

Teamsprintsters strijden tegen Russinnen om brons

IZU (ANP) - De Nederlandse baanwielrensters Laurine van Riessen en Shanne Braspennincx strijden op de Olympische Spelen voor brons op de teamsprint. Ze wonnen op de olympische piste van Izu hun heat tegen Polen en nemen het nu op tegen de baanwielrensters uit Rusland.

Van Riessen en Braspennincx waren met 32,308 seconden opnieuw sneller dan in de kwalificatie, toen ze met 32,465 een nieuw Nederlands record reden. Hun tegenstandsters uit Rusland in de strijd om brons waren in de eerste ronde tegen Mexico net iets sneller met 32,249.

De baanwielrensters van China en Duitsland strijden om het goud. China verbeterde het eigen wereldrecord naar 31,804. Duitsland kwam tot 31,905.

Meer uit Sport

Dopingautoriteit onderzoekt tennisster Vondrousova na missen test

LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.

5 uur geleden
Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

6 uur geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

9 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

11 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

11 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

14 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

15 uur geleden