Teamgenoot Verstappen valt al voor de start stil
SAKHIR (ANP) - De Mexicaanse coureur Sergio Pérez heeft ervoor gezorgd dat de openingsrace van het seizoen in de Formule 1 wat later van start ging dan de bedoeling was. De nieuwe teamgenoot van Max Verstappen viel aan het einde van de opwarmronde voor de Grote Prijs van Bahrein ineens stil. Pérez wist zijn bolide toch weer aan de praat te krijgen, maar reed daarna direct de pitsstraat in.
Enkele coureurs stonden al klaar op de startopstelling toen de bolide van Pérez stilviel. De raceleiding besloot een extra opwarmronde te doen. Max Verstappen, die vanaf poleposition startte, wist de leiding te behouden bij de start van de race. Pérez, die zich als elfde had gekwalificeerd, ging vanuit de pitsstraat alsnog van start.
De Russische debutant Nikita Mazepin (Haas) crashte in de openingsronde. De safetycar kwam de baan op om de race te neutraliseren, zodat de bolide van Mazepin kon worden weggetakeld.
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun doorgedrongen tot de halve finales van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko-Pomorska Arena met gemak haar serie in een tijd van 51,48. De halve finales zijn vrijdagavond.
49 minuten geledenMILAAN (ANP) - Matthew Brennan kan zaterdag niet meedoen aan Milaan-Sanremo, het eerste wielermonument van het jaar. De 20-jarige Britse wielrenner is ziek en wordt vervangen door Victor Campenaerts, meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike.
3 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Luka Doncic heeft in de NBA de Los Angeles Lakers langs Miami Heat geleid. De 27-jarige Sloveen maakte in de door zijn team met 134-126 gewonnen wedstrijd liefst 60 punten. Voor de LA Lakers was het de achtste overwinning op rij.
4 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Iga Swiatek is bij het tennistoernooi van Miami direct uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de tweede ronde in drie sets van haar landgenote Magda Linette: 6-1 5-7 3-6. Voor Swiatek, die in de eerste ronde niet in actie hoefde te komen, was het haar eerste nederlaag in de openingsronde van 74 WTA-toernooien.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen gaat zaterdag van start in de Italiaanse voorjaarsklassieker Milaan-Sanremo. De renner van Lidl-Trek is eerder dan verwacht hersteld van botbreuken aan zijn pols en sleutelbeen. Dat meldt zijn ploeg op sociale media.
17 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.
18 uur geledenTORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."
20 uur geleden