Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teamcaptain Haarhuis houdt alle opties open voor dubbelpartij

Teamcaptain Haarhuis houdt alle opties open voor dubbelpartij

AMSTELVEEN (ANP) - Teamcaptain Paul Haarhuis heeft in de kwartfinales van de Daviscup Finals tegen Italië meerdere opties voor als het op een beslissende dubbel aankomt. Hij selecteerde Wesley Koolhof en Jean-Julien Rojer als specialisten en kan ook een van de twee laten dubbelen met Tallon Griekspoor of Botic van de Zandschulp. "Ze zijn allemaal multi-inzetbaar en staan er ook allemaal open voor", aldus de teamcaptain.

"Er zal een ander duo in de dubbel staan", geeft Haarhuis toe, die voor de kwartfinales Rojer bij het team haalde in plaats van Matwé Middelkoop. "Voor de dubbel zijn alle opties nog open. Dat kan Rojer en Wesley zijn, maar dat kan ook Wesley met een van de singelaars zijn en ook Jules met een van de singelaars zijn."

Volgens Haarhuis heeft Rojer zich extra voorbereid om met Koolhof te kunnen spelen. "Jules is veel aan het trainen op links. Ik wist dat hij de ATP Finals niet zou halen en hij heeft de afgelopen weken op links getraind en deze week ook. Maar er kan ook iets gebeuren met Wes, waardoor Rojer met een van de singelaars moet spelen. Dan hoeft hij echter niet extra te trainen om op rechts te spelen. Die kant is voor hem heel normaal."

Oranje neemt het donderdag in Málaga op tegen Italië in de kwartfinales van het landentoernooi.

Meer uit Sport

Tennisster Gauff naar finale van graveltoernooi in Rome

ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.

44 minuten geleden
Sinner verbreekt met overwinning op Roeblev record Djokovic

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.

3 uur geleden
Tennisser Darderi na nachtpartij naar halve finale in Rome

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.

8 uur geleden
Spanjaard Arrieta wint vijfde rit Giro, Eulálio pakt roze trui

POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.

1 dag geleden
Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

1 dag geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

1 dag geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

2 dagen geleden