Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teamcaptain Haarhuis houdt alle opties open voor dubbelpartij

Teamcaptain Haarhuis houdt alle opties open voor dubbelpartij

AMSTELVEEN (ANP) - Teamcaptain Paul Haarhuis heeft in de kwartfinales van de Daviscup Finals tegen Italië meerdere opties voor als het op een beslissende dubbel aankomt. Hij selecteerde Wesley Koolhof en Jean-Julien Rojer als specialisten en kan ook een van de twee laten dubbelen met Tallon Griekspoor of Botic van de Zandschulp. "Ze zijn allemaal multi-inzetbaar en staan er ook allemaal open voor", aldus de teamcaptain.

"Er zal een ander duo in de dubbel staan", geeft Haarhuis toe, die voor de kwartfinales Rojer bij het team haalde in plaats van Matwé Middelkoop. "Voor de dubbel zijn alle opties nog open. Dat kan Rojer en Wesley zijn, maar dat kan ook Wesley met een van de singelaars zijn en ook Jules met een van de singelaars zijn."

Volgens Haarhuis heeft Rojer zich extra voorbereid om met Koolhof te kunnen spelen. "Jules is veel aan het trainen op links. Ik wist dat hij de ATP Finals niet zou halen en hij heeft de afgelopen weken op links getraind en deze week ook. Maar er kan ook iets gebeuren met Wes, waardoor Rojer met een van de singelaars moet spelen. Dan hoeft hij echter niet extra te trainen om op rechts te spelen. Die kant is voor hem heel normaal."

Oranje neemt het donderdag in Málaga op tegen Italië in de kwartfinales van het landentoernooi.

Meer uit Sport

Laureus Awards voor tennisser Alcaraz en tennisster Sabalenka

MADRID (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft maandag tijdens een gala in Madrid voor het eerst de Laureus Award voor sportman van het jaar gekregen. De prijs voor sportvrouw van het jaar ging voor de eerste keer naar de Belarussische tennisster Aryna Sabalenka. De onderscheiding geldt als de Oscar van de sport. Er waren geen Nederlandse sporters genomineerd.

2 uur geleden
Tour de France Femmes 2027 krijgt voor het eerst ploegentijdrit

LONDEN (ANP) - De Tour de France Femmes krijgt in 2027 voor het eerst een ploegentijdrit. Dat maakte de organisatie maandag in Londen bekend bij de presentatie van de eerste drie etappes. In voorlopers van de huidige uitvoering van de Ronde van Frankrijk bij de vrouwen werd wel al vaker een ploegentijdrit verreden.

4 uur geleden
Keniaan Korir wint marathon Boston in parcoursrecord, Nageeye 21e

BOSTON (ANP) - De Keniaan John Korir heeft voor het tweede jaar op rij de marathon van Boston gewonnen, een van de zeven majors. De 29-jarige atleet won de 130e editie van de 42,195 kilometer lange wedstrijd in een parcoursrecord van 2.01.52. Korir verpulverde het vijftien jaar oude parcoursrecord van de Keniaan Geoffrey Mutai met meer dan een minuut (2.03.02 in 2011).

5 uur geleden
Mercedes-baas Wolff wil geen vergelijking Antonelli met Senna

LONDEN (ANP/RTR) - Teambaas Toto Wolff van Mercedes is onder de indruk van de manier waarop Kimi Antonelli met de druk omgaat. De 19-jarige Italiaan won de laatste twee grands prix (China en Japan) in de Formule 1 en is de jongste leider ooit in het kampioenschap.

6 uur geleden
Schaatsster Tas debuteert als wielrenster in Waalse Pijl

HUY (ANP/BELGA) - De Belgische schaatsster Sandrine Tas (30) maakt woensdag haar WorldTour-debuut als wielrenster in de Waalse Pijl. Tas werd in februari op de Olympische Winterspelen van Milaan vierde op de 5000 meter schaatsen, op slechts 0,3 seconde van de Italiaanse olympisch kampioen Francesca Lollobrigida. Merel Conijn pakte het zilver op die afstand namens Nederland.

6 uur geleden
Evenepoel bezorgt Gold Race-directeur Van Vliet gedroomd afscheid

BERG EN TERBLIJT (ANP) - Koersdirecteur Leo van Vliet beleefde met de zege van topfavoriet Remco Evenepoel in de zestigste Amstel Gold Race zijn gedroomde afscheid. "Dit is de topfavoriet en hij wint. Een mooier afscheid had ik me niet kunnen wensen", blikte de oud-wielrenner terug bij de finish in Berg en Terblijt.

1 dag geleden
Ook tweede helft van bekerfinale begint later door vuurwerk

ROTTERDAM (ANP) - Ook de tweede helft van de bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie moest de aftrap uitstellen nadat fans van de club uit Nijmegen veel vuurwerk hadden afgestoken. De finale begon al vijf minuten later in De Kuip omdat beide doelen niet zichtbaar waren door de vele rook die fakkels van supporters van AZ veroorzaakten.

1 dag geleden