Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambazen Ferrari en Williams blijven weg uit Turkije

Teambazen Ferrari en Williams blijven weg uit Turkije

LONDEN (ANP/RTR) - De teambazen van Ferrari en Williams zullen de Grote Prijs van Turkije in de Formule 1, zondag in Istanbul, niet bijwonen. De Italiaan Mattia Binotto heeft er volgens Ferrari zelf voor gekozen om in de fabriek in Maranello te blijven. Simon Roberts van Williams daarentegen heeft positief getest op het coronavirus en zit thuis in quarantaine.

"Het lijkt misschien gek dat Mattia niet lijfelijk aanwezig is tijdens onze besprekingen, maar hij zal gebruikmaken van alle communicatiemiddelen, zodat zijn stem en zijn input luid en duidelijk voor iedereen hoorbaar zullen zijn", legde sportdirecteur Laurent Mekies van Ferrari uit. "Mattia probeert altijd innovatief te werk te gaan en hij denkt daarbij buiten de gebruikelijke kaders. Door deze manier van werken kunnen onze prioriteiten flexibel en efficiënt worden uitgevoerd."

Ferrari is bezig met een teleurstellend seizoen. Williams maakt dit jaar nog minder indruk in de Formule 1. De Britse renstal maakte vorige week al bekend dat een aantal medewerkers positief had getest op het coronavirus. Nu is dus ook topman Roberts besmet geraakt. Hij heeft volgens Williams in de afgelopen periode geen nauwe contacten gehad met leden van zijn team.

Meer uit Sport

Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

36 minuten geleden
Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

1 uur geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

2 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

2 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

3 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

6 uur geleden
NOC*NSF wil mislukte ploegenachtervolging 'goed evalueren'

MILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.

6 uur geleden