Teambazen Ferrari en Williams blijven weg uit Turkije
LONDEN (ANP/RTR) - De teambazen van Ferrari en Williams zullen de Grote Prijs van Turkije in de Formule 1, zondag in Istanbul, niet bijwonen. De Italiaan Mattia Binotto heeft er volgens Ferrari zelf voor gekozen om in de fabriek in Maranello te blijven. Simon Roberts van Williams daarentegen heeft positief getest op het coronavirus en zit thuis in quarantaine.
"Het lijkt misschien gek dat Mattia niet lijfelijk aanwezig is tijdens onze besprekingen, maar hij zal gebruikmaken van alle communicatiemiddelen, zodat zijn stem en zijn input luid en duidelijk voor iedereen hoorbaar zullen zijn", legde sportdirecteur Laurent Mekies van Ferrari uit. "Mattia probeert altijd innovatief te werk te gaan en hij denkt daarbij buiten de gebruikelijke kaders. Door deze manier van werken kunnen onze prioriteiten flexibel en efficiƫnt worden uitgevoerd."
Ferrari is bezig met een teleurstellend seizoen. Williams maakt dit jaar nog minder indruk in de Formule 1. De Britse renstal maakte vorige week al bekend dat een aantal medewerkers positief had getest op het coronavirus. Nu is dus ook topman Roberts besmet geraakt. Hij heeft volgens Williams in de afgelopen periode geen nauwe contacten gehad met leden van zijn team.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen zijn tweede startbewijs voor de Olympische Spelen veroverd. De 21-jarige Groninger won de 1000 meter in 1.06,84. Hij bleef wereldkampioen Joep Wennemars en Kjeld Nuis voor.
11 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Voor de Belgische veldrijder Laurens Sweeck is door een val tijdens de Azencross van Loenhout het seizoen maandag voortijdig geƫindigd. De leider in het klassement om de wereldbeker heeft een schouderblessure opgelopen, meldt zijn ploeg Crelan-Corendon.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft zich gekwalificeerd voor de Olympische Spelen in Milaan. De 30-jarige Friezin van Reggeborgh won op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1500 meter in 1.53,02. Femke Kok werd verrassend tweede in 1.53,03. Marijke Groenewoud werd derde met 1.53,05.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune is er niet in geslaagd zich te kwalificeren voor de 1500 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De regerend wereldkampioene op die afstand eindigde op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen met 1.53,21 als vierde.
12 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Lisa van Belle en Lorena Wiebes hebben op de slotdag van de Nederlandse kampioenschappen baanwielrennen in Apeldoorn de titel veroverd op de koppelkoers. Voor Wiebes, die dit jaar op de weg 25 overwinningen boekte, was het haar vierde succes dit NK.
13 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Mathieu van der Poel heeft ook in de Azencross van Loenhout zijn ongeslagen status als veldrijder deze winter behouden. De Nederlander van Alpecin-Deceuninck reed in de cross die meetelt voor de X2O-trofee vanaf de vierde van acht ronden alleen voorop, nadat zijn rivaal Wout van Aert te maken had gekregen met een lekke band.
14 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Lucinda Brand heeft maandag de Azencross gewonnen, een veldrit die meetelt voor de X2O-trofee in het Belgische Loenhout. Voor de 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions was het haar twaalfde zege op rij.
16 uur geleden