Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambazen Ferrari en Williams blijven weg uit Turkije

Teambazen Ferrari en Williams blijven weg uit Turkije

LONDEN (ANP/RTR) - De teambazen van Ferrari en Williams zullen de Grote Prijs van Turkije in de Formule 1, zondag in Istanbul, niet bijwonen. De Italiaan Mattia Binotto heeft er volgens Ferrari zelf voor gekozen om in de fabriek in Maranello te blijven. Simon Roberts van Williams daarentegen heeft positief getest op het coronavirus en zit thuis in quarantaine.

"Het lijkt misschien gek dat Mattia niet lijfelijk aanwezig is tijdens onze besprekingen, maar hij zal gebruikmaken van alle communicatiemiddelen, zodat zijn stem en zijn input luid en duidelijk voor iedereen hoorbaar zullen zijn", legde sportdirecteur Laurent Mekies van Ferrari uit. "Mattia probeert altijd innovatief te werk te gaan en hij denkt daarbij buiten de gebruikelijke kaders. Door deze manier van werken kunnen onze prioriteiten flexibel en efficiënt worden uitgevoerd."

Ferrari is bezig met een teleurstellend seizoen. Williams maakt dit jaar nog minder indruk in de Formule 1. De Britse renstal maakte vorige week al bekend dat een aantal medewerkers positief had getest op het coronavirus. Nu is dus ook topman Roberts besmet geraakt. Hij heeft volgens Williams in de afgelopen periode geen nauwe contacten gehad met leden van zijn team.

Meer uit Sport

Tennislegende King sceptisch over nieuwe 'Battle of the Sexes'

DUBAI (ANP/AFP) - De komende 'Battle of the Sexes' in het tennis tussen Aryna Sabalenka en Nick Kyrgios is pure show en lijkt in niets op de historische tennispartij tussen een man en een vrouw in 1973 tussen Billie Jean King en Bobby Riggs. "Het is niet hetzelfde. Bij ons ging het om sociale verandering. Mijn strijd was politiek", zei King in aanloop naar de demonstratiewedstrijd op zondag tussen Sabalenka en Kyrgios in Dubai.

41 minuten geleden
KNSB: geen tweede marathon op natuurijs

UTRECHT (ANP) - Meer marathons op natuurijs komen er niet. De KNSB laat weten dat het deze korte vorstperiode blijft bij de marathon die op tweede kerstdag is verreden op de ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk.

42 minuten geleden
Britse tennisser Draper zegt af voor Australian Open

LONDEN (ANP/AFP) - De Britse tennisser Jack Draper mist de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het jaar. Draper, de nummer 10 van de wereld, komt al niet meer in actie sinds hij zich in augustus terugtrok voor de tweede ronde van de US Open vanwege een armblessure.

14 uur geleden
Schaatser Ariëns wint in Winterswijk eerste natuurijsmarathon

WINTERSWIJK (ANP) - Crispijn Ariëns heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. De wedstrijd vond plaats in Winterswijk. Op schaatsbaan De Witte Poorte was de 36-jarige Brabander na 125 ronden de snelste in een sprint van een kopgroep, die eerder in de wedstrijd het peloton op een ronde had gezet.

15 uur geleden
Schaatsster Schilder wint eerste marathon op natuurijs

WINTERSWIJK (ANP) - Sofia Schilder heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. Schilder was na tachtig ronden op de bevroren piste van ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk de snelste in een massasprint. Lianne van Loon finishte als tweede, net voor Esther Kiel.

17 uur geleden
Schaatser Van de Bunt ook klaar voor ploegenachtervolging

HEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt denkt dat hij op de Winterspelen van Milaan ingezet kan worden op de ploegenachtervolging. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O won op het olympisch kwalificatietoernooi de 5000 meter en verzekerde zich daarmee van deelname aan de Spelen. Mocht hij nodig zijn, dan is hij "er klaar voor", zei hij.

17 uur geleden
Van de Bunt schaatst zonder spanning naar sensatie op OKT

HEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt besefte vlak na zijn zege op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi nog niet helemaal dat hij naar de Spelen van Milaan gaat. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O versloeg met 6.09,30 favorieten als Chris Huizinga en Nederlands kampioen Marcel Bosker en zei onderkoeld dat hij totaal geen spanning had gehad voor de wedstrijd. "Na mijn rit, toen ik moest afwachten, zat mijn hartslag wel boven de 140", gaf hij snel toe.

17 uur geleden