Teambaas Wolff van Mercedes: verdiende zege Hamilton
DJEDDA (ANP) - Teambaas Toto Wolff van Mercedes was woedend toen Lewis Hamilton zijn voorvleugel bijna kapot reed op de bolide van Max Verstappen tijdens de Grote Prijs van Saudi-Arabië. Aan zijn gezicht was af te lezen dat hij de Nederlander verafschuwde, maar na de race sprak de Oostenrijker zich diplomatiek uit. "We hebben de race gewonnen en ik denk dat het verdiend was. Ik wil niet meteen kwaad spreken, maar de beelden laten duidelijk zien dat Verstappen vertraagt en dan weer versnelt. Hamilton wist niet dat hij op dat moment de gelegenheid kreeg om Verstappen in te halen", zei Wolff.
"Ik moet deze race nog wat vaker terugzien om een goed oordeel te vellen. Anders zeg ik misschien dingen die niet kloppen. Het is ook moeilijk voor de wedstrijdleiding om alles goed in te schatten, want het moet wel echt om het racen gaan. Het is misschien wel te moeilijk voor ze. We willen dat de beste wint. Als dat over een week Max is, dan is dat zo", aldus de teambaas.
Meer uit Sport
OKLAHOMA CITY (ANP/AFP) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben een 1-0-voorsprong genomen in de finale van de Western Conference van de NBA. Dankzij een indrukwekkend optreden van sterspeler Victor Wembanyama won de ploeg uit Texas na twee verlengingen met 122-115 bij titelverdediger Oklahoma City Thunder.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Aanvoerder Nika Daalderop van de Nederlandse volleybalsters mist naar verwachting een groot deel van het zomerprogramma van Oranje. De 27-jarige Amsterdamse kampt met een hamstringblessure. Daalderop ontbreekt deze week tijdens de wedstrijden in de Four Nations Cup in Apeldoorn en in juni bij de start van de Volleyball Nations League.
23 uur geledenREIMS (ANP/AFP) - De Tour de France start in 2028 in Reims. Dat heeft de organisatie van de grootste wielerwedstrijd ter wereld maandag bekendgemaakt in de noordoostelijk gelegen Franse stad. De edities van 2026 (Barcelona) en 2027 (Edinburgh) beginnen in het buitenland.
1 dag geledenSHARM-EL-SHEIKH (ANP) - De internationale turnbond World Gymnastics gaat Russen en Belarussen weer toelaten bij internationale wedstrijden. Dat is de uitkomst van een vergadering van het uitvoerend bestuursorgaan van de bond in het Egyptische Sharm-el-Sheikh.
1 dag geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.
1 dag geledenCORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.
1 dag geleden