Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambaas Wolff van Mercedes: verdiende zege Hamilton

Teambaas Wolff van Mercedes: verdiende zege Hamilton

DJEDDA (ANP) - Teambaas Toto Wolff van Mercedes was woedend toen Lewis Hamilton zijn voorvleugel bijna kapot reed op de bolide van Max Verstappen tijdens de Grote Prijs van Saudi-Arabië. Aan zijn gezicht was af te lezen dat hij de Nederlander verafschuwde, maar na de race sprak de Oostenrijker zich diplomatiek uit. "We hebben de race gewonnen en ik denk dat het verdiend was. Ik wil niet meteen kwaad spreken, maar de beelden laten duidelijk zien dat Verstappen vertraagt en dan weer versnelt. Hamilton wist niet dat hij op dat moment de gelegenheid kreeg om Verstappen in te halen", zei Wolff.

"Ik moet deze race nog wat vaker terugzien om een goed oordeel te vellen. Anders zeg ik misschien dingen die niet kloppen. Het is ook moeilijk voor de wedstrijdleiding om alles goed in te schatten, want het moet wel echt om het racen gaan. Het is misschien wel te moeilijk voor ze. We willen dat de beste wint. Als dat over een week Max is, dan is dat zo", aldus de teambaas.

Meer uit Sport

International De Waard (30) stopt na dit seizoen met hockey

DEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.

14 minuten geleden
Verstappen zesde bij sprintrace Miami, zege voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is als zesde geëindigd in de sprintrace bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull was de race over 100 kilometer op de vijfde positie begonnen. Na een matige start wist hij nog een plek terug te winnen. De winst ging naar Lando Norris van McLaren. Het was de vierde sprintzege uit zijn carrière.

17 minuten geleden
Estafetteploegen 4x400 meter naar finale World Relays, WK zeker

GABORONE (ANP) - Lieke Klaver heeft zich in Gaborone (Botswana) met de Nederlandse estafettevrouwen op de 4x400 meter geplaatst voor de finale van de World Relays. De formatie, zonder Femke Broeders-Bol, plaatste zich op basis van tijd en stelde daarmee ook een ticket veilig voor de WK atletiek van volgend jaar in Beijing. Ook de Nederlandse estafettemannen op de 4x400 meter en de 4x100 meter slaagden hierin.

1 uur geleden
Pogacar boekt derde ritzege in Ronde van Romandië

CHARMEY (ANP) - Tadej Pogacar heeft zijn derde ritzege geboekt in de Ronde van Romandië. De wereldkampioen van UAE Team Emirates kwam in de vierde etappe na bijna 150 kilometer solo aan in Charmey. De Sloveen bleef de Duitser Florian Lipowitz 14 seconden voor en verstevigde daarmee zijn leidende positie in het algemeen klassement.

3 uur geleden
Voormalig F1-coureur en paralympisch kampioen Zanardi overleden

BOLOGNA (ANP/RTR) - ‌Voormalig Formule 1-coureur en paralympisch kampioen Alex Zanardi is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie zaterdag bekendgemaakt.

7 uur geleden
Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

16 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

16 uur geleden