Teambaas Wolff van Mercedes: verdiende zege Hamilton
DJEDDA (ANP) - Teambaas Toto Wolff van Mercedes was woedend toen Lewis Hamilton zijn voorvleugel bijna kapot reed op de bolide van Max Verstappen tijdens de Grote Prijs van Saudi-Arabië. Aan zijn gezicht was af te lezen dat hij de Nederlander verafschuwde, maar na de race sprak de Oostenrijker zich diplomatiek uit. "We hebben de race gewonnen en ik denk dat het verdiend was. Ik wil niet meteen kwaad spreken, maar de beelden laten duidelijk zien dat Verstappen vertraagt en dan weer versnelt. Hamilton wist niet dat hij op dat moment de gelegenheid kreeg om Verstappen in te halen", zei Wolff.
"Ik moet deze race nog wat vaker terugzien om een goed oordeel te vellen. Anders zeg ik misschien dingen die niet kloppen. Het is ook moeilijk voor de wedstrijdleiding om alles goed in te schatten, want het moet wel echt om het racen gaan. Het is misschien wel te moeilijk voor ze. We willen dat de beste wint. Als dat over een week Max is, dan is dat zo", aldus de teambaas.
Meer uit Sport
ZÜRICH (ANP) - De Ecuadoriaanse wielrenner Richard Carapaz (32) mist de Ronde van Italië omdat hij onvoldoende hersteld is van een blessure. Dat meldt zijn ploeg EF Education - EasyPost woensdag. De Ronde van Italië begint op 8 mei. Carapaz gaat zich voorbereiden op de Ronde van Frankrijk, die 4 juli van start gaat.
26 minuten geledenLONDEN (ANP) - De Nederlandse tafeltennissters hebben hun tweede groepswedstrijd op het WK voor landenteams redelijk makkelijk gewonnen. Oranje won met 3-0 van Macau. Britt Eerland, Li Jie en Shuohan Men boekten overtuigende zeges.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De marathon van Amsterdam zal niet meer terugkeren in het centrum van de stad. Dat heeft René Wit van organisator Le Champion bevestigd. Na onderzoek blijkt dat het niet veilig genoeg is om het parcours door de binnenstad te laten lopen.
5 uur geledenMADRID (ANP/BELGA) - Tennisser Alexander Blockx heeft voor het eerst de kwartfinale van een masterstoernooi gehaald. De 21-jarige Belg deed dat in Madrid, waar hij in de vierde ronde afrekende met Francisco Cerúndolo. De Argentijn haalde vorig jaar nog de halve finales in Madrid.
20 uur geledenVILLARS-SUR-GLÂNE (ANP) - Dorian Godon heeft de proloog van de Ronde van Romandië gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers was de snelste in de tijdrit over 3,2 kilometer in Villars-sur-Glâne en is de eerste leider in de zesdaagse ronde in het westen van Zwitserland. De Portugees Ivo Oliveira werd op zes seconden tweede, in tijd gelijk met Jakob Söderqvist uit Zweden. Tadej Pogacar werd op zeven seconden vijfde.
1 dag geledenNICE (ANP) - De organisatie van de Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen overweegt de wedstrijden in het ijshockey bij de mannen te verplaatsen van Nice naar Parijs of Lyon. De nieuwgekozen burgemeester Éric Ciotti van Nice wil het voetbalstadion van OGC Nice niet voor lange tijd vrijgeven om er een tijdelijk ijshockeystadion van te maken.
1 dag geledenSHEFFIELD (ANP/DPA) - De Iraniër Hossein Vafaei heeft de grootste stunt tot nog toe geleverd op het WK snooker in het Engelse Sheffield. De 31-jarige nummer 32 van de wereld plaatste zich voor de kwartfinale door de als eerste geplaatste Engelsman Judd Trump uit te schakelen.
1 dag geleden