Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambaas Wolff: schort bij Red Bull aan begeleiding Verstappen

Teambaas Wolff: schort bij Red Bull aan begeleiding Verstappen

ABU DHABI (ANP) - Teambaas Toto Wolff van Mercedes heeft in de hoogoplopende ruzie tussen zijn pupil George Russell en Max Verstappen uitgehaald naar Christian Horner, de teambaas van Red Bull. Wolff verwijt Horner een gebrek aan begeleiding van Verstappen, die Russell na de Grote Prijs van Qatar van vorig weekend uitmaakte voor "leugenaar en matennaaier".

"Als teambaas is het belangrijk sparringpartner te zijn van je coureurs en dat houdt in dat je moet uitleggen dat zaken soms genuanceerder liggen", zei Wolff tegen Sky Sports bij de Grote Prijs van Abu Dhabi. "Iets is nooit 100 procent goed of fout. Er is altijd een andere kant en als je het op die manier bekijkt en aan je coureurs uitlegt, kom je tot de conclusie dat er aan beide kanten waarheid zit. Als je dat als teambaas niet doet, schiet je tekort in je rol."

Verstappen moest zich in Qatar na de kwalificatie afgelopen zaterdag melden bij de stewards na klachten van Russell dat hij "onnodig te langzaam" had gereden. Hij zei na afloop alle respect voor Russell kwijt te zijn en was in Abu Dhabi nog steeds boos, "Ik had niet verwacht dat iemand zo doelbewust probeert een ander een straf aan te smeren en liegt over wat er is gebeurd."

Gepest door Max

Russell nam in Abu Dhabi uitgebreid de tijd om te reageren op Verstappen en zijn woorden logen er niet om. "Mensen worden al jaren gepest door Max. Je kunt zijn rijvaardigheid niet in twijfel trekken, maar hij kan niet omgaan met tegenslag", zei de Brit.

Wolff was op zijn beurt weer boos op Horner, die Russell "hysterisch" had genoemd. "Er is iets tussen George en Max en daar wil ik niet tussen zitten, maar als de andere teambaas dergelijke woorden gebruikt over mijn pupil, dan gaat hij wel een grens over. Zijn sterkste punt is zeker niet de intellectuele psychoanalyse."

Meer uit Sport

Freestyleskiester Gu moet genoegen nemen met zilver op big air

LIVIGNO (ANP/AFP) - De Chinese freestyleskiester Eileen Gu heeft bij de Olympische Spelen genoegen moeten nemen met de zilveren medaille op het onderdeel big air. Megan Oldham veroverde goud namens Canada, de Italiaanse Flora Tabanelli pakte brons. De finale in Livigno werd met meer dan een uur uitgesteld vanwege zware sneeuwval.

57 minuten geleden
Rouwende skiër McGrath vlucht bos in na verliezen goud op slalom

BORMIO (ANP) - Skiër Atle Lie McGrath vluchtte het bos in na zijn mislukte optreden op de slalom bij de Winterspelen. De Noor was de snelste in de eerste run en had zicht op goud, maar hij botste in de tweede manche tegen een poortje en viel uit.

4 uur geleden
Tweede goud Van 't Wout gaf Velzeboer veel vertrouwen

MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer heeft in aanloop naar de olympische 1000 meter veel gehad aan de gouden medaille van ploeggenoot Jens van 't Wout op de 1500 meter. "Twee keer goud. Het kan gewoon, dacht ik toen ik hem dat zag doen", sprak Velzeboer, die vorige week op de 500 meter al goud won. Van 't Wout schreef naast de 1500 meter de 1000 meter op zijn naam, waardoor de Nederlandse shorttrackploeg deze Spelen op een recordaantal van vier olympische titels staat.

7 uur geleden
Shorttracker De Laat 'onwijs blij' met finaleplaats op aflossing 

MILAAN (ANP) - De shorttrackers vinden het "super" dat ze na twaalf jaar weer in de olympische finale van de aflossing staan. "Op die relay bij de mannen heerste toch een beetje een vloek, zeker voor mij, omdat ik als enige hier onderdeel was van die twaalf jaar", zei Itzhak de Laat nadat het team zich had gekwalificeerd.

8 uur geleden
Mentaal geknakte kunstrijder Malinin maakt olympische rentree

MILAAN (ANP) - De Amerikaanse kunstrijder Ilia Malinin zal nog een keer te zien zijn op de Winterspelen in Milaan. Hij doet mee aan de traditionele afsluitende demonstratie op 21 februari. Normaal gesproken treden alleen de medaillewinnaars daar op, maar voor de gevallen superster wordt een uitzondering gemaakt.

8 uur geleden
Zwitserse skiër Meillard wint goud op slalom met veel uitvallers

BORMIO (ANP) - De Zwitserse alpineskiër Loïc Meillard heeft de gouden medaille gewonnen op de slalom. Het zilver ging naar Fabio Gstrein uit Oostenrijk en het brons was voor de Noor Henrik Kristoffersen. Het is het vierde goud voor de Zwitserse alpineskiërs op de Winterspelen van Milaan en Cortina.

8 uur geleden
Kerstholt had vier keer goud nooit voor mogelijk gehouden

MILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt had het nooit voor mogelijk gehouden dat de Nederlandse shorttrackers vier gouden medailles zouden winnen op de Olympische Spelen. Dat vertelde hij na afloop van het goud van Xandra Velzeboer op de 1000 meter in de Milano Ice Skating Arena. Velzeboer schreef eerder de 500 meter op haar naam en bij de mannen behaalde Jens van 't Wout goud op de 1000 en 1500 meter.

9 uur geleden