Teambaas Red Bull hoopt na beschuldigingen op 'snelle oplossing'
SAKHIR (ANP/DPA) - Teambaas Christian Horner van het Formule 1-team van Red Bull hoopt na beschuldigingen aan zijn adres over ongepast gedrag op "een snelle oplossing". Dat zei de Brit in Sakhir tijdens de testdagen in aanloop naar het nieuwe seizoen.
Red Bull laat momenteel een onafhankelijke instantie onderzoek doen naar de beschuldigingen van een vrouwelijk teamlid van Red Bull over grensoverschrijdend gedrag van Horner. De teambaas is al ondervraagd. Hij ontkent de aantijgingen en is ook in functie gebleven. De Formule 1 heeft te kennen gegeven dat het de kwestie zo snel als mogelijk 'opgehelderd' wil zien.
"Er is een proces gaande waar ik deel van uitmaak", zei Horner op een officiƫle Formule 1-persconferentie, waar hem onder meer werd gevraagd naar zijn toekomst als teambaas. "Ik kan echt geen commentaar geven op het proces of de tijdsperiode. Natuurlijk wil iedereen zo snel mogelijk resultaat."
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
10 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
23 uur geleden