Teambaas Mercedes hoopt op Formule 1 in China
LONDEN (ANP) - Vooralsnog gaat de renstal van Mercedes er van uit dat de Grote Prijs van China in de Formule 1 op het circuit van Shanghai in april gewoon doorgaat, ondanks de uitbraak van het nieuwe coronavirus. "We bereiden ons voor als altijd", zei teambaas Toto Wolff. "Dat neemt niet weg dat ook wij vinden dat er geen risico's mogen worden genomen. De gezondheid van alle betrokkenen staat voorop."
In het ergste geval denkt Wolff aan uitstel, geen afstel. "Het hele jaar wegblijven uit China zou een schande zijn. De race van vorig jaar in Shanghai was meer dan geslaagd. De markt in Azië wordt steeds belangrijker voor ons. We mogen alle fans daar nooit in de steek laten. Maar laten we vooral hopen dat China snel controle krijgt over dit virus."
Ross Brawn, sportief directeur van de Formule 1, gaf eerder aan niet te verwachten dat de race in april doorgaat. "We onderzoeken of het eventueel mogelijk is de race aan het einde van het seizoen te houden."
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Gian van Veen debuteert volgende maand in de Premier League. De verliezend WK-finalist is zoals verwacht door de bond PDC opgenomen in een select gezelschap van acht darters.
2 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse tennissers treden in februari aan zonder Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp voor de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup in India. Dat maakte captain Paul Haarhuis bekend.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het Nederlands team voor de Olympische Spelen en Paralympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo is in Heerenveen overgedragen aan chefs de mission Carl Verheijen en Esther Vergeer. NOC*NSF presenteerde op het middenterrein in schaatstempel Thialf een team van 33 atleten die al zeker zijn van deelname aan de Winterspelen. Drie olympiërs ontbraken in Thialf.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting is vooralsnog niet geselecteerd als shorttrackster voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De KNSB maakte maandag acht van de tien namen bekend die door de selectiecommissie shorttrack (SCST) zijn voorgedragen bij NOC*NSF.
6 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - De Keniaanse topatlete Beatrice Chebet neemt dit jaar een pauze vanwege haar zwangerschap. Dat meldde de manager van de tweevoudig olympisch kampioene op sociale media.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Schaatsbond KNSB maakte zondag niet meer bekend welke shorttrackers naar de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo mogen. Waarschijnlijk valt de beslissing maandag, zo bevestigde een woordvoerder.
21 uur geledenBELGRADO (ANP) - Novak Djokovic is uit de bond voor professionele tennissers PTPA gestapt. De winnaar van 24 grandslamtoernooien heeft die beslissing genomen omdat hij zich onvoldoende kan vinden in de koers van de organisatie.
21 uur geleden