Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambaas Horner: het beste van Max moet nog komen

Teambaas Horner: het beste van Max moet nog komen

SAKHIR (ANP) - Het beste moet nog komen van Max Verstappen in de Formule 1. Dat zegt teambaas Christian Horner van Red Bull Racing. "Vergeet niet dat hij pas 24 jaar is. Hij zal zich de komende jaren blijven ontwikkelen en een steeds betere coureur worden. Ik denk dat we het beste van hem nog moeten zien", aldus de 48-jarige Engelsman op de eerste trainingsdag van de Grote Prijs van Bahrein.

Verstappen rijdt al sinds 2016 voor Red Bull in de koningsklasse en veroverde vorig jaar voor het eerst de wereldtitel. Hij verlengde tot grote vreugde van Horner kortgeleden zijn contract bij de renstal met vijf jaar tot en met 2028. "Max is een sleutelfactor in ons team. Hij is ook cruciaal voor ons als het gaat om de ontwikkeling van de auto. Zij input is enorm. In feite stuurt hij met zijn feedback het hele ontwikkelingsproces aan. Echt, onze ontwerpers en monteurs hangen aan zijn lippen als hij wat zegt over de auto."

Horner raakt nog altijd niet uitgepraat over het vorige seizoen, toen Red Bull eindelijk de hegemonie van Mercedes wist te doorbreken. "Er is toen iets heel bijzonders gebeurd en dat wordt nog wel eens over het hoofd gezien. Wij versloegen Mercedes, zeven keer op rij wereldkampioen bij de constructeurs. Het was een enorme prestatie om dat dominante team zo uit te dagen en met Max de titel te veroveren. We zijn er als team zo trots op dat hij nu met het nummer 1 mag rijden."

Meer uit Sport

Griekspoor niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.

2 uur geleden
Handballers definitief uitgeschakeld voor hoofdronde EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.

9 uur geleden
Handballers lijden dure nederlaag tegen Kroatië op EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.

11 uur geleden
Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

14 uur geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

16 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

17 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

19 uur geleden