Teambaas Horner baalt na ongelukkige race voor Red Bull in Bakoe
BAKOE (ANP) - Teambaas Christian Horner van Red Bull sprak van een teleurstellende en ongelukkige race bij de Grote Prijs van Azerbeidzjan in de Formule 1. Sergio Pérez viel na een aanrijding met Ferrari-coureur Carlos Sainz in de slotfase uit. Max Verstappen eindigde als vijfde.
"Het was heel ongelukkig voor Pérez", zei Horner over de crash van Pérez en Sainz. "Hij zat in een positie dat hij de race had kunnen winnen en het is ongelukkig dat we dat niet konden bereiken. Het leek dat Carlos naar links ging en contact maakte met Pérez, waardoor er heel veel schade ontstond. Dat heeft ons cruciale punten voor 'Checo' en het constructeurskampioenschap gekost en dat is teleurstellend."
Horner erkende dat Verstappen niet tevreden was met de afstellingen van zijn wagen. "We moeten onderzoeken wat de verschillen waren. Na de pitstop zat hij bij Lando Norris en Alex Albon en dat had gevolgen voor zijn race."
In het constructeurskampioenschap moest Red Bull de leiding afstaan aan McLaren, dat 20 punten meer heeft. "We zullen ons terugvechten", aldus Horner.
Verstappen liet via het team ook weten strijdbaar te zijn, ook al zag hij concurrent Norris 3 punten dichterbij komen. "Voor het kampioenschap werken we samen als team en de strijd is nog niet voorbij. Je wint en verliest als team en we geven niet op."
Meer uit Sport
DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft Dubai verlaten, nadat hij daar vast was komen te zitten door de oorlog in het Midden-Oosten. De beste tennisser van Nederland is samen met zijn broer Scott geland in Milaan, meldt zijn coach Marc Dijkhuizen, die zelf nog probeert naar zijn woning in Bahrein te komen.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Het maakt de Amerikaanse president Donald Trump "helemaal niets uit" of Iran meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Het is een verslagen land, ze lopen op hun laatste benen", zei Trump tegen nieuwssite Politico.
6 uur geledenGDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.
21 uur geledenSARASOTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is uit de opstelling van het Nederlands team gehaald vanwege berichten over een positieve dopingtest. De outfielder van Atlanta Braves stond al in de basis bij een oefenduel dat het Koninkrijksteam op dinsdag speelt tegen Baltimore Orioles.
21 uur geledenATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.
22 uur geledenMILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.
1 dag geledenPAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.
1 dag geleden