Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambaas Horner baalt na ongelukkige race voor Red Bull in Bakoe

Teambaas Horner baalt na ongelukkige race voor Red Bull in Bakoe

BAKOE (ANP) - Teambaas Christian Horner van Red Bull sprak van een teleurstellende en ongelukkige race bij de Grote Prijs van Azerbeidzjan in de Formule 1. Sergio Pérez viel na een aanrijding met Ferrari-coureur Carlos Sainz in de slotfase uit. Max Verstappen eindigde als vijfde.

"Het was heel ongelukkig voor Pérez", zei Horner over de crash van Pérez en Sainz. "Hij zat in een positie dat hij de race had kunnen winnen en het is ongelukkig dat we dat niet konden bereiken. Het leek dat Carlos naar links ging en contact maakte met Pérez, waardoor er heel veel schade ontstond. Dat heeft ons cruciale punten voor 'Checo' en het constructeurskampioenschap gekost en dat is teleurstellend."

Horner erkende dat Verstappen niet tevreden was met de afstellingen van zijn wagen. "We moeten onderzoeken wat de verschillen waren. Na de pitstop zat hij bij Lando Norris en Alex Albon en dat had gevolgen voor zijn race."

In het constructeurskampioenschap moest Red Bull de leiding afstaan aan McLaren, dat 20 punten meer heeft. "We zullen ons terugvechten", aldus Horner.

Verstappen liet via het team ook weten strijdbaar te zijn, ook al zag hij concurrent Norris 3 punten dichterbij komen. "Voor het kampioenschap werken we samen als team en de strijd is nog niet voorbij. Je wint en verliest als team en we geven niet op."

Meer uit Sport

Corbeau pakt op EK kortebaan titel op 100 meter schoolslag

LUBLIN (ANP) - Zwemmer Caspar Corbeau heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan in Lublin in Polen de titel gewonnen op de 100 meter schoolslag. De 24-jarige Amerikaans-Nederlandse zwemmer zette een tijd neer van 55,85 seconden. De Turk Emre Sakci werd tweede in 56,22 en het brons ging naar de Oostenrijker Luka Mladenovic: 56,27. Koen de Groot kwam niet verder dan de zesde tijd (56,58).

3 uur geleden
Beste scenario Verstappen: winnen en hopen op mindere dag Norris

ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen heeft vrijwel zeker de winst nodig in de slotrace van Abu Dhabi om voor de vijfde keer in zijn carrière wereldkampioen te worden. De Nederlander moet dan hopen dat Lando Norris vierde of lager eindigt. In dat geval komt de coureur van Red Bull uit op 421 punten, exact 1 punt meer dan de coureur van McLaren.

9 uur geleden
McLaren laat Norris en Piastri allebei om titel Formule 1 racen

ABU DHABI (ANP) - McLaren kiest ervoor om ook in de slotrace van de Formule 1 geen teamorders te geven. Teambaas Andrea Stella laat weten dat Lando Norris en Oscar Piastri ook in de Grote Prijs van Abu Dhabi vrij mogen racen. Beide coureurs maken nog aanspraak op de wereldtitel.

10 uur geleden
Nederlandse politie waarschuwt voor valse Formule 1-tickets

ABU DHABI (ANP) - De Nederlandse politie waarschuwt via X voor handel in valse tickets voor de GP van Abu Dhabi. De Nederlander Max Verstappen kan daar voor de vijfde keer in zijn loopbaan wereldkampioen worden. Dan moet hij wel een achterstand van 12 punten op Lando Norris goedmaken. "Let op: er worden valse tickets aangeboden, onder andere via onbetrouwbare webwinkels. Koop alleen via officiële kanalen. Voorkom oplichting!", zo luidt de boodschap van de politie aan de racefans op zoek naar toegangsbewijzen.

10 uur geleden
Norris kijkt 'vol enthousiasme' uit naar laatste GP in Abu Dhabi

ABU DHABI (ANP) - Lando Norris kijkt "vol enthousiasme" uit naar de laatste race van het Formule 1-seizoen waarin hij zondag in Abu Dhabi mogelijk wereldkampioen kan worden. "Vorig jaar moesten we voor het constructeurskampioenschap gaan, en dit jaar gaan we als kampioen daarvan de strijd aan, met nóg een belangrijk kampioenschap om te winnen", zegt Norris in een persbericht van McLaren.

11 uur geleden
Ceremonie overhandiging olympische vlam korter door slecht weer

ATHENE (ANP/DPA) - De ceremonie voor het overhandigen van de olympische vlam voor de Winterspelen van 2026 in Milaan en Cortina d'Ampezzo aan de Italiaanse delegatie vindt donderdag in een verkorte versie plaats. Dat heeft het Griekse Olympisch Comité (HOC) donderdag bekendgemaakt.

12 uur geleden
Handbalsters na derde zege als groepswinnaar naar hoofdronde WK

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben de derde en laatste groepswedstrijd op het WK in eigen land gewonnen. Oranje was in een goed gevulde handbalarena in Ahoy Rotterdam na een prima tweede helft met 34-22 te sterk voor Oostenrijk. Door de overwinning heeft Nederland de groepsfase met het maximale aantal punten als groepswinnaar afgesloten.

1 dag geleden