Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambaas: geen sprake van vertrek Mercedes uit Formule 1

Teambaas: geen sprake van vertrek Mercedes uit Formule 1

BRACKLEY (ANP/DPA) - Renstal Mercedes komt ook in 2021 in de Formule 1 uit. Teamchef Toto Wolff heeft alle geruchten over een vertrek uit de koningsklasse van de autosport van de hand gewezen. "Wij willen mee blijven doen. De Formule 1 is heel belangrijk voor ons", zei Wolff tegen het tijdschrift Auto, Motor und Sport.

De Formule 1 krijgt ingrijpende wijzigingen in 2021. "Het is nog veel te vroeg om te zeggen dat we definitief in de Formule 1 blijven", zei Wolff in november vorig jaar. De teams onderhandelen nog daarover met F1-organisator Liberty Media.

De teambaas wil in februari gesprekken met zijn belangrijkste coureur Lewis Hamilton aangaan over een nieuw contract na 2021. "We hebben afgesproken elkaar in december en januari met rust te laten. Als we in februari weer beginnen, zullen we bij elkaar gaan zitten en het bespreken", zei Wolff over de relatie met de zesvoudig wereldkampioen. Het team stelt op 14 februari de nieuwe bolide voor. Vijf dagen later beginnen de eerste testsessies in Barcelona.

Meer uit Sport

Wielerploeg Picnic PostNL neemt per direct afscheid van Jakobsen

DEVENTER (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft per direct afscheid genomen van sprinter Fabio Jakobsen. Dat maakte de Nederlandse formatie bekend op X. De 29-jarige Nederlander reed sinds 2024 voor de ploeg.

1 uur geleden
Pogačar gaat in komende Vuelta voor wielertrilogie

LAMONE (ANP) - Tadej Pogačar staat op 22 augustus aan de start van de Vuelta. Dat heeft zijn ploeg UAE Team Emirates bekendgemaakt op X. Indien de 27-jarige Sloveense wielrenner de Ronde van Spanje wint, dan heeft hij alle grote ronden op zijn naam geschreven.

4 uur geleden
Sporters voor Spelen naar voorbereidingskamp in Mission Viejo

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse sporters kunnen in aanloop naar de Olympische en Paralympische Spelen van Los Angeles in 2028 naar een zogeheten pre-camp in Mission Viejo, in de staat Californië. Dat meldt sportkoepel NOC*NSF in een persbericht.

5 uur geleden
Beachvolleybalsters Stam en Schoon pakken goud in Rio de Janeiro

RIO DE JANEIRO (ANP) - Beachvolleybalsters Katja Stam en Raïsa Schoon hebben in Rio de Janeiro voor het eerst sinds 2023 een Elite16-toernooi op hun naam geschreven. De nummers 6 van de wereldranglijst wonnen in de finale met 21-16 21-16 van titelverdedigsters Carolina Solberg en Rebecca Silva uit Brazilië.

7 uur geleden
Wiebes: wordt heel lastig om gele trui in Tour te verdedigen

GENÈVE (ANP) - Lorena Wiebes vreest dat het maandag heel moeilijk wordt om haar gele trui in de Tour de France Femmes te verdedigen. "Het zal heel lastig worden, maar we gaan het proberen", zei de 27-jarige sprintster van SD Worx - Protime in Genève nadat ze de tweede etappe in de Tour de France Femmes wist te winnen.

20 uur geleden
Wiebes is als sprintster in Tour de France Femmes klasse apart

GENÈVE (ANP) - Lorena Wiebes is in de sprint een klasse apart. De 27-jarige renster van SD Worx - Protime was zondag in het Zwitserse Genève opnieuw de snelste van alle deelneemsters aan de Tour de France. Wiebes rijdt maandag voor de tweede dag op rij in de gele trui in de Ronde van Frankrijk.

20 uur geleden
Wiebes sprint in Genève in gele trui naar tweede etappezege

GENÈVE (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de Tour de France Femmes gewonnen. De renster van SD Worx - Protime was in de gele leiderstrui in de straten van Genève wederom de snelste in een massasprint. Wiebes behoudt de leiding in het klassement en voert ook het puntenklassement om de groene trui aan.

21 uur geleden