Teambaas: geen sprake van vertrek Mercedes uit Formule 1
BRACKLEY (ANP/DPA) - Renstal Mercedes komt ook in 2021 in de Formule 1 uit. Teamchef Toto Wolff heeft alle geruchten over een vertrek uit de koningsklasse van de autosport van de hand gewezen. "Wij willen mee blijven doen. De Formule 1 is heel belangrijk voor ons", zei Wolff tegen het tijdschrift Auto, Motor und Sport.
De Formule 1 krijgt ingrijpende wijzigingen in 2021. "Het is nog veel te vroeg om te zeggen dat we definitief in de Formule 1 blijven", zei Wolff in november vorig jaar. De teams onderhandelen nog daarover met F1-organisator Liberty Media.
De teambaas wil in februari gesprekken met zijn belangrijkste coureur Lewis Hamilton aangaan over een nieuw contract na 2021. "We hebben afgesproken elkaar in december en januari met rust te laten. Als we in februari weer beginnen, zullen we bij elkaar gaan zitten en het bespreken", zei Wolff over de relatie met de zesvoudig wereldkampioen. Het team stelt op 14 februari de nieuwe bolide voor. Vijf dagen later beginnen de eerste testsessies in Barcelona.
Meer uit Sport
BONN (ANP/DPA) - De Italiaanse atleet Alex Schwazer is in april bij de open Duitse nationale wegkampioenschappen positief getest op het bloeddopingmiddel epo. Het Duitse nationale antidopingagentschap (NADA) is een procedure tegen de olympisch kampioen snelwandelen van 2008 gestart. Hij is tevens voorlopig geschorst.
4 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Golfer Wyndham Clark heeft voor de tweede keer de US Open gewonnen. De 32-jarige Amerikaan hield in de laatste ronde op de bij New York gelegen Shinnecock Hills Golf Club net genoeg over van zijn ruime voorsprong, die hij al sinds de eerste ronde in handen had. Zo werd Clark de negende winnaar ooit die van begin tot eind leidde.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams maakt over ruim een week op Wimbledon na bijna vier jaar haar rentree in het enkelspel. De 23-voudig grandslamkampioen heeft van de organisatie een wildcard gekregen, na eerder ook al met haar zus Venus via deze weg te zijn toegelaten tot het dubbelspel in Londen.
21 uur geledenBANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede week in de Nations League afgesloten met de vierde zege. De ploeg van bondscoach Felix Kozlowski versloeg in Bangkok gastland Thailand in drie sets: 25-23 25-22 25-15.
1 dag geledenVILLARS-SUR-OLLON (ANP/Belga) - Tadej Pogačar heeft ook de Ronde van Zwitserland aan zijn lange palmares toegevoegd. De Sloveense wereldkampioen won de Zwitserse rittenkoers voor het eerst. De renner van UAE Team Emirates zag de leiderstrui die hij al in de eerste etappe veroverde in de slotrit, met start en finish in Villars-sur-Ollon, niet meer in gevaar komen. Met een inhaalrace boekte hij zijn derde etappezege deze week.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - De Argentijn Francisco Cerúndolo heeft voor het eerst het tennistoernooi van Queen's gewonnen. De nummer 27 van de wereld versloeg de Amerikaan Tommy Paul in de finale op het Londense gras en boekte zo de belangrijkste zege van zijn loopbaan: 6-7 (4) 6-4 6-3. Paul, die in de tweede ronde Botic van de Zandschulp uitschakelde, won het toernooi twee jaar geleden al eens.
1 dag geledenHENGELO (ANP) - Jessica Schilder koos haar zesde en laatste poging uit bij de FBK Games in Hengelo om over de 20 meter te stoten. De wereldkampioene noteerde een afstand van 20,03 en daarmee won ze de wedstrijd op Nederlandse bodem.
1 dag geleden