Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambaas Ferrari kritisch op personeel na nieuwe sof

Teambaas Ferrari kritisch op personeel na nieuwe sof

BOEDAPEST (ANP) - Teambaas Mattia Binotto van Ferrari is de wanhoop nabij na een nieuwe deceptie in de Formule 1. Na de tegenvallende optredens in de eerste twee races in Oostenrijk, figureerde de Italiaanse renstal afgelopen zondag ook in de Grote Prijs van Hongarije. Sebastian Vettel eindigde als zesde op de Hungaroring en Charles Leclerc passeerde pas als elfde de meet. Beide coureurs werden op een ronde achterstand gezet.

"Gelapt worden is heel pijnlijk voor ons en de fans", foeterde Binotto. "Dit resultaat is bijzonder teleurstellend en moeilijk te verteren. Iedereen binnen het team van Ferrari moet nu de moed hebben kritisch naar zijn eigen werk te kijken en bereid zijn de koers te wijzigen. Dat is nodig, want de huidige dynamiek is onaanvaardbaar."

De teambaas, die toch de eindverantwoordelijke is, wijdde niet uit over zijn eigen functioneren en legde ook niet precies uit wat hij bedoelde met zijn oproep aan de monteurs en engineers. "Er is geen andere oplossing dan deze situatie onder controle te krijgen", was het enige dat de 50-jarige Italiaan nog toevoegde aan zijn relaas.

Ferrari kan al jarenlang de hegemonie van Mercedes niet doorbreken en dit seizoen, dat er door de coronacrisis heel anders uitziet, lijkt op een complete sof uit te draaien. De rode bolide schiet op alle fronten tekort.

Meer uit Sport

Sinner ziet Zverev ooit Wimbledon winnen

LONDEN (ANP) - Jannik Sinner overlaadde tegenstander Alexander Zverev met complimenten na zijn zege op de Duitser in de finale van Wimbledon. "Als jij zo blijft spelen, dan ga je hier ook een keer winnen", zei de Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst.

6 uur geleden
Zverev: Sinner heeft laten zien dat hij de beste van de wereld is

LONDEN (ANP) - Jannik Sinner heeft met zijn titelprolongatie op Wimbledon laten zien dat hij "de beste tennisser ter wereld is". Dat zei de Duitser Alexander Zverev na zijn verloren finale tegen de Italiaanse nummer 1 van de wereld. "Ik ben nu 29 jaar en ik heb voor het eerst van mijn leven het gevoel gehad dat ik hier kon winnen. Dus daar wil ik mijn team voor bedanken", zei Zverev in het interview op de baan.

7 uur geleden
Sinner verslaat Zverev en is opnieuw de beste op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Jannik Sinner heeft voor het tweede jaar op rij Wimbledon gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst rekende in de finale af met Alexander Zverev: 6-7 (7) 7-6 (2) 6-3 6-4.

7 uur geleden
Pogačar wil heel andere wielerkalender vanwege hitte

USSEL (ANP/AFP) - Viervoudig Tour de France-winnaar Tadej Pogačar zou als het aan hem lag "in juli en augustus helemaal niet meer op de warmste plekken rijden". Daarmee mengde de Sloveense wereldkampioen zich in het debat over de hitte in deze Tour de France, met iedere dag temperaturen boven de 35 graden. "Als ik alles mocht veranderen, zou ik de hele wielerkalender omgooien en het helemaal anders doen."

9 uur geleden
Van der Poel had 'eindelijk de benen' voor ritzege in Tour

USSEL (ANP) - Mathieu van der Poel had juist in de vanwege hitte ingekorte negende etappe van de Tour de France "eindelijk de benen" om voor een etappezege te gaan. Na een lange vlucht sprintte de 31-jarige Nederlander naar zijn derde ritzege in de Tour van zijn carrière. "Het ging veel beter met de hitte dan eerdere dagen, toen ik zelfs van makkelijkere etappes moeizaam herstelde. Het was geen geweldige eerste week voor het team, maar ik ben heel blij dat we de eerste rustdag ingaan met een zege", aldus de renner van Alpecin-Premier Tech.

10 uur geleden
Van der Poel boekt na vlucht derde etappezege in Tour de France

USSEL (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft voor de derde keer in zijn carrière een etappe gewonnen in de Tour de France. De 31-jarige Nederlander van Alpecin-Premier Tech won in het hete Ussel de ingekorte negende etappe na een sprint met drie medevluchters. De oud-wereldkampioen ging als eerste aan en bleef de Noor Tobias Johannessen voor. De Brit Tom Pidcock werd derde.

11 uur geleden
Hanyu en Mladenovic winnen vrouwendubbelspel op Wimbledon

LONDEN (ANP) - De Chinese Guo Hanyu en de Française Kristina Mladenovic hebben op Wimbledon het vrouwendubbelspel gewonnen. Ze versloegen de Canadese Gabriele Dabrowski en de Braziliaanse Luisa Stefani in de finale: 6-3 7-5.

12 uur geleden