Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambaas Ferrari kritisch op personeel na nieuwe sof

Teambaas Ferrari kritisch op personeel na nieuwe sof

BOEDAPEST (ANP) - Teambaas Mattia Binotto van Ferrari is de wanhoop nabij na een nieuwe deceptie in de Formule 1. Na de tegenvallende optredens in de eerste twee races in Oostenrijk, figureerde de Italiaanse renstal afgelopen zondag ook in de Grote Prijs van Hongarije. Sebastian Vettel eindigde als zesde op de Hungaroring en Charles Leclerc passeerde pas als elfde de meet. Beide coureurs werden op een ronde achterstand gezet.

"Gelapt worden is heel pijnlijk voor ons en de fans", foeterde Binotto. "Dit resultaat is bijzonder teleurstellend en moeilijk te verteren. Iedereen binnen het team van Ferrari moet nu de moed hebben kritisch naar zijn eigen werk te kijken en bereid zijn de koers te wijzigen. Dat is nodig, want de huidige dynamiek is onaanvaardbaar."

De teambaas, die toch de eindverantwoordelijke is, wijdde niet uit over zijn eigen functioneren en legde ook niet precies uit wat hij bedoelde met zijn oproep aan de monteurs en engineers. "Er is geen andere oplossing dan deze situatie onder controle te krijgen", was het enige dat de 50-jarige Italiaan nog toevoegde aan zijn relaas.

Ferrari kan al jarenlang de hegemonie van Mercedes niet doorbreken en dit seizoen, dat er door de coronacrisis heel anders uitziet, lijkt op een complete sof uit te draaien. De rode bolide schiet op alle fronten tekort.

Meer uit Sport

Weghorst ontkent elleboogstoot richting Goes

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst ontkende na de nederlaag van Ajax tegen AZ (0-2) dat hij verdediger Wouter Goes een elleboogstoot had gegeven. "Het is een overtreding", erkende de spits. "Maar het was geen elleboog. Goes ging op een bepaalde manier het duel aan. En ik ging zo staan van: 'jij komt nu een keer niet bij mij in de buurt'. Hij zocht mijn elleboog op, maar ik moet mezelf anders opstellen. Hij lokte het slim uit en kreeg de scheidsrechter mee."

3 uur geleden
Verstappen oppermachtig in kwalificatie

N I e u w bericht, met duiding, verslag en reactie na 2e alinea

3 uur geleden
Sinner verslaat Alcaraz in Six Kings Slam en vangt 6 miljoen euro

RIYAD (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft het lucratieve invitatietoernooi Six Kings Slam in Saudi-Arabië op zijn naam geschreven. De Italiaan was in de finale in twee sets te sterk voor de Spanjaard Carlos Alcaraz: 6-2 6-4. Sinner verdiende ongeveer 6 miljoen euro en kreeg als trofee een gouden racket.

7 uur geleden
Verjongde handbalploeg rekent af met Bosnië in EK-kwalificatie

CAZIN (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben ook de tweede kwalificatiewedstrijd voor het EK van 2026 ruim gewonnen. Een sterk verjongde ploeg versloeg in Cazin het zwakke Bosnië en Herzegovina met 39-19. Afgelopen donderdag won Oranje in Den Bosch met 42-19 van Italië.

7 uur geleden
Brons Velzeboer op 1000 meter bij World Tour shorttrack Montreal

MONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft bij de tweede wedstrijd van de World Tour shorttrack in Montreal de bronzen medaille behaald op de 1000 meter. Ze moest in de A-finale de Canadese Courtney Sarault (goud) en de Zuid-Koreaanse Choi Min-jeong (zilver) voor zich dulden.

8 uur geleden
Verstappen wint sprintrace Austin en loopt verder in op McLaren

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft in de Formule 1 met overmacht de sprintrace bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten gewonnen. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull boekte al zijn dertiende zege in de korte wedstrijd over 100 kilometer.

10 uur geleden
Piastri en Norris crashen in eerste bocht sprintrace Austin

AUSTIN (ANP) - De nummers 1 en 2 in het wereldkampioenschap van de Formule 1 zijn vlak na de start van de sprintrace bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten uitgevallen. Oscar Piastri en Lando Norris van McLaren waren betrokken bij een crash in de eerste bocht.

10 uur geleden