Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teambaas Aston Martin wil liefst verder met Vettel

Teambaas Aston Martin wil liefst verder met Vettel

BERLIJN (ANP/DPA) - Formule 1-team Aston Martin wil het liefst verder met Sebastian Vettel. Teambaas Mike Krack spreekt geruchten tegen dat zijn renstal voor volgend seizoen Mick Schumacher wil vastleggen. "We hebben een duidelijk pad voor ogen en dat is dat we verder willen met Sebastian", aldus Krack op de Duitse tv-zender RTL. "Als je een coureur van zijn kaliber in huis hebt, moet je hem zien te behouden. Het simpelweg een mix van extreme rijvaardigheid, ervaring en de zeer positief ingestelde persoon die ons verder brengt."

De 34-jarige Vettel is bezig aan zijn zestiende seizoen in de Formule 1 en zijn tweede bij Aston Martin. Zijn contract bij de Britse renstal loopt aan het einde van dit seizoen af. Vettel veroverde tussen 2010 en 2013 vier wereldtitels bij Red Bull, maar wist die successen geen vervolg te geven bij Ferrari. De Italiaanse renstal zegde de samenwerking met de Duitser eind 2020 op.

Bij Aston Martin beleefde Vettel dit seizoen een ongelukkige start. Hij miste de eerste twee races door een besmetting met corona. Geleidelijk aan is hij een beetje op stoom gekomen, hoewel de auto van Aston Martin beduidend snelheid tekortkomt. Vettel scoorde pas 5 WK-punten dit jaar. Krack prees de instelling van Vettel. "De manier waarop hij rijdt en doet, toont aan dat hij heel graag wil."

Meer uit Sport

Sabalenka en Alcaraz naar volgende ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka zijn door op de Australian Open. Beide topspelers wonnen hun duel na iets meer dan twee uur in de Rod Laver Arena.

4 uur geleden
Norris gaat 'met zelfvertrouwen' voor tweede titel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.

20 uur geleden
Baanwielrenner Hoogland slaat EK opnieuw over

APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.

22 uur geleden
McLaren slaat eerste besloten testdag Formule 1 in Barcelona over

WOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."

23 uur geleden
Tweevoudig winnaar Sinner soepel naar derde ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiƫr James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.

23 uur geleden
Australische wielrenner Vine grijpt macht in Tour Down Under

URAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.

1 dag geleden
Golfer McIlroy gelooft niet in verzoening PGA Tour en LIV Golf

DUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabiƫ gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.

1 dag geleden