Teamarts Brazilianen hoopt in achtste finales weer op Neymar
DOHA (ANP) - De teamarts van de Brazilianen, Rodrigo Lasmar, hoopt dat de ploeg in de achtste finales weer kan beschikken over Neymar. De aanvaller liep in de eerste wedstrijd van de Zuid-Amerikanen op het WK een enkelblessure op en miste de tweede en derde wedstrijd.
"We hebben 72 uur tot de volgende wedstrijd dus de mogelijkheid is aanwezig dat hij kan spelen. Hij gaat zaterdag voor het eerst weer op het veld met de bal trainen en het is belangrijk om te kijken hoe hij daarop reageert", aldus Lasmar.
Vrijdag plaatste de 30-jarige Neymar op Instagram een video waarop te zien was dat de speler van Paris Saint-Germain in het hotel al wat coördinatieoefeningen deed en ook met een bal aan de slag was.
Geblesseerd tegen Servië
Neymar raakte anderhalve week geleden geblesseerd tegen Servië (2-0). Zonder hem wonnen de Brazilianen vervolgens met 1-0 van Zwitserland en vrijdag werd er met 1-0 verloren van Kameroen.
Brazilië neemt het maandag in de achtste finales op tegen Zuid-Korea (20.00 uur Nederlandse tijd).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
1 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
2 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
11 uur geledenBURNLEY (ANP) - Scott Parker heeft ontslag genomen als hoofdcoach bij Burnley, acht dagen nadat de club degradeerde uit de Premier League. Assistent-trainer Mike Jackson neemt de laatste vier wedstrijden de rol van hoofdtrainer op zich, meldt de club op zijn website.
13 uur geleden