Teamarts Brazilianen hoopt in achtste finales weer op Neymar
DOHA (ANP) - De teamarts van de Brazilianen, Rodrigo Lasmar, hoopt dat de ploeg in de achtste finales weer kan beschikken over Neymar. De aanvaller liep in de eerste wedstrijd van de Zuid-Amerikanen op het WK een enkelblessure op en miste de tweede en derde wedstrijd.
"We hebben 72 uur tot de volgende wedstrijd dus de mogelijkheid is aanwezig dat hij kan spelen. Hij gaat zaterdag voor het eerst weer op het veld met de bal trainen en het is belangrijk om te kijken hoe hij daarop reageert", aldus Lasmar.
Vrijdag plaatste de 30-jarige Neymar op Instagram een video waarop te zien was dat de speler van Paris Saint-Germain in het hotel al wat coördinatieoefeningen deed en ook met een bal aan de slag was.
Geblesseerd tegen Servië
Neymar raakte anderhalve week geleden geblesseerd tegen Servië (2-0). Zonder hem wonnen de Brazilianen vervolgens met 1-0 van Zwitserland en vrijdag werd er met 1-0 verloren van Kameroen.
Brazilië neemt het maandag in de achtste finales op tegen Zuid-Korea (20.00 uur Nederlandse tijd).
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
8 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
9 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.
19 uur geleden