Team van Verstappen verwacht geen problemen meer in Saudi-Arabië
DJEDDA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull verwacht dit weekeinde in Saudi-Arabië geen technische problemen meer aan de auto. De renstal van wereldkampioen Max Verstappen zegt het probleem te hebben opgelost dat vorige week in Bahrein het einde van de race betekende voor zowel de Nederlander als zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez.
"Beide auto's kregen afgelopen weekeinde te maken met verminderde brandstofdruk", aldus een woordvoerder van Red Bull in Djedda, waar de tweede grand prix van het seizoen wordt verreden. "Beide auto's hadden genoeg brandstof aan boord, maar een vacuüm in de pompen zorgde ervoor dat de brandstof niet naar de motor kon worden gebracht. We hebben de benodigde stappen genomen om dit te verhelpen en verwachten dit weekeinde geen problemen."
Verstappen viel in Bahrein drie rondes voor het einde uit, terwijl hij afkoerste op de tweede plaats achter Ferrari-coureur Charles Leclerc. Pérez strandde in de laatste ronde, met de derde plek voor het grijpen. Red Bull verliet Bahrein zodoende zonder punten.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.
6 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.
8 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.
9 uur geledenNICE (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de Franse etappekoers Parijs-Nice gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike zag zijn leidende positie niet meer in gevaar komen in de slotetappe met start en finish in Nice. Hij moest na 129 kilometer de ritzege laten aan de Fransman Lenny Martinez van Bahrain-Victorious en eindigde als tweede.
12 uur geleden