Team van Verstappen verwacht geen problemen meer in Saudi-Arabië
DJEDDA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull verwacht dit weekeinde in Saudi-Arabië geen technische problemen meer aan de auto. De renstal van wereldkampioen Max Verstappen zegt het probleem te hebben opgelost dat vorige week in Bahrein het einde van de race betekende voor zowel de Nederlander als zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez.
"Beide auto's kregen afgelopen weekeinde te maken met verminderde brandstofdruk", aldus een woordvoerder van Red Bull in Djedda, waar de tweede grand prix van het seizoen wordt verreden. "Beide auto's hadden genoeg brandstof aan boord, maar een vacuüm in de pompen zorgde ervoor dat de brandstof niet naar de motor kon worden gebracht. We hebben de benodigde stappen genomen om dit te verhelpen en verwachten dit weekeinde geen problemen."
Verstappen viel in Bahrein drie rondes voor het einde uit, terwijl hij afkoerste op de tweede plaats achter Ferrari-coureur Charles Leclerc. Pérez strandde in de laatste ronde, met de derde plek voor het grijpen. Red Bull verliet Bahrein zodoende zonder punten.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
4 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
7 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
12 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
2 dagen geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden