Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Te grote drukte in steden door Black Friday

Te grote drukte in steden door Black Friday

AMSTERDAM (ANP) - In diverse grote steden was het vrijdag te druk door Black Friday. In onder meer Amsterdam, Rotterdam en Eindhoven riepen de gemeenten en veiligheidsregio's op om met het oog op het coronavirus niet meer te komen winkelen.

In de binnenstad van Amsterdam werd in de Kalverstraat en de Nieuwendijk eenrichtingsverkeer ingesteld. Op de Nieuwendijk mochten mensen vanaf de passage bij de Primark alleen richting de Dam lopen. In de Kalverstraat was eenrichtingsverkeer vanaf het Spui tot de Dam. De gemeente benadrukt op Twitter dat mensen het beste feestinkopen kunnen doen op een doordeweekse dag en in de ochtend.

In Rotterdam plaatste de gemeente matrixborden om mensen erop te wijzen dat ze drukte moeten vermijden. Het was met name druk in de omgeving van de Koopgoot, de Lijnbaan en het Binnenwegplein.

Ook in de Eindhovense binnenstad was het druk. De gemeente riep mensen op het bezoek aan de winkels in de binnenstad uit te stellen of om online inkopen te doen.

Meer uit Binnenland

Haagse tunnel nog maanden dicht, gemeente beboet bouwer Strukton

DEN HAAG (ANP) - De Hubertustunnel in Den Haag, een belangrijke route van en naar het centrum van de stad, blijft twee maanden langer dicht. Aannemer Strukton krijgt het werk niet op tijd klaar. Daarom legt de gemeente Den Haag het bedrijf boetes op. Die kunnen oplopen tot ongeveer 2 miljoen euro.

26 minuten geleden
Advocaat Koert H. pleit voor vrijspraak in zaak over brand Arnhem

ARNHEM (ANP) - Arnhemmer Koert H. (58), die volgens het Openbaar Ministerie in zijn eentje verantwoordelijk is voor de grote brand in de Arnhemse binnenstad in maart vorig jaar, moet wat zijn advocaat betreft worden vrijgesproken van brandstichting. Volgens raadsman Rogier Stam ontbreekt het objectieve bewijs voor brandstichting.

29 minuten geleden
Weduwe slachtoffer moord Rotterdam: man uit het leven gerukt

ROTTERDAM (ANP) - "Het spijt me, mevrouw, ik begrijp uw verhaal." Zo reageerde Sendric S. (25) op de verklaring van de weduwe van de 81-jarige man die hij op 2 januari vorig jaar in Rotterdam-IJsselmonde doodschoot. S. staat terecht op verdenking van drie moorden in de Rotterdamse wijk.

31 minuten geleden
Eigenaren Funcaps krijgen in hoger beroep drie jaar cel in België

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De twee eigenaren van de webshop Funcaps hebben in België in hoger beroep een celstraf gekregen van drie jaar, waarvan de helft voorwaardelijk. Ook zijn boetes opgelegd. Volgens het hof van beroep in Antwerpen voerden de Nederlanders tussen 2019 en 2022 op grote schaal designerdrugs in naar België via hun webshop.

1 uur geleden
OM eist 10 jaar cel voor brandstichting in binnenstad Arnhem

ARNHEM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag tien jaar cel geëist tegen Koert H. (58) uit Arnhem voor brandstichting in de binnenstad van Arnhem. Bij de enorme brand in de nacht van 5 op 6 maart vorig jaar werden tien historische panden verwoest. In de zaak van de twee medeverdachten Ricky N. (42) en Mark V. (31) vraagt de officier van justitie om vrijspraak.

2 uur geleden
Verdachte moorden Rotterdam: ik schoot in opdracht van stemmen

ROTTERDAM (ANP) - De 25-jarige Sendric S., verdacht van drie moorden in Rotterdam-IJsselmonde, heeft woensdag tegen de rechter verklaard dat hij stemmen in zijn hoofd hoorde toen hij op 21 december 2024 op pad ging, die hem opdroegen iemand dood te schieten.

2 uur geleden
Voorwaardelijke celstraf chef Nick Bril, vrijspraak voor ongeval

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De rechtbank in Antwerpen heeft de Nederlandse chef Nick Bril woensdag veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van 12 maanden voor een vluchtmisdrijf en verzuim. De sterrenkok werd vrijgesproken voor het onder invloed veroorzaken van een zwaar ongeval op de parkeerplaats van restaurant The Jane. Dat meldt het Belgische persbureau Belga woensdag. Bril moet daarnaast een geldboete betalen en zijn rijbewijs wordt drie maanden ingetrokken.

2 uur geleden