Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tchouaméni: Mbappé wilde weten of ik naar PSG zou gaan

Tchouaméni: Mbappé wilde weten of ik naar PSG zou gaan

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft aan Aurélien Tchouaméni gevraagd of hij naar Paris Saint-Germain zou gaan. Dat zei de 22-jarige Tchouaméni dinsdag bij zijn presentatie bij Real Madrid, dat de 22-jarige Franse middenvelder voor 100 miljoen euro overnam van AS Monaco.

Mbappé leek onlangs ook op weg naar Real, maar de snelle aanvaller koos alsnog voor een langer verblijft bij PSG. Dat leidde tot teleurstelling bij Real.

"Kylian besloot bij Paris Saint-Germain te blijven en hij wist al dat ik Monaco aan het einde van het seizoen zou verlaten", zei Tchouaméni op een persconferentie, nadat hij was voorgesteld door Real Madrid-voorzitter Florentino Pérez. "Hij wilde weten of ik naar PSG zou gaan, maar ik vertelde hem dat Real Madrid mijn eerste keuze was. Hij begreep dat volledig, hij was erg blij voor mij."

Tchouaméni, die een contract voor zes jaar ondertekende, stond ook in de belangstelling van onder meer Liverpool en Chelsea. "Toen Real Madrid zich meldde, twijfelde ik niet langer. Dit is de beste beslissing voor mij."

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

1 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

2 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

3 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

3 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

3 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

4 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

4 uur geleden