Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tchouaméni: Mbappé wilde weten of ik naar PSG zou gaan

Tchouaméni: Mbappé wilde weten of ik naar PSG zou gaan

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft aan Aurélien Tchouaméni gevraagd of hij naar Paris Saint-Germain zou gaan. Dat zei de 22-jarige Tchouaméni dinsdag bij zijn presentatie bij Real Madrid, dat de 22-jarige Franse middenvelder voor 100 miljoen euro overnam van AS Monaco.

Mbappé leek onlangs ook op weg naar Real, maar de snelle aanvaller koos alsnog voor een langer verblijft bij PSG. Dat leidde tot teleurstelling bij Real.

"Kylian besloot bij Paris Saint-Germain te blijven en hij wist al dat ik Monaco aan het einde van het seizoen zou verlaten", zei Tchouaméni op een persconferentie, nadat hij was voorgesteld door Real Madrid-voorzitter Florentino Pérez. "Hij wilde weten of ik naar PSG zou gaan, maar ik vertelde hem dat Real Madrid mijn eerste keuze was. Hij begreep dat volledig, hij was erg blij voor mij."

Tchouaméni, die een contract voor zes jaar ondertekende, stond ook in de belangstelling van onder meer Liverpool en Chelsea. "Toen Real Madrid zich meldde, twijfelde ik niet langer. Dit is de beste beslissing voor mij."

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

8 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

8 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

9 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

9 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

12 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

12 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

12 uur geleden