Tchouaméni: Mbappé wilde weten of ik naar PSG zou gaan
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft aan Aurélien Tchouaméni gevraagd of hij naar Paris Saint-Germain zou gaan. Dat zei de 22-jarige Tchouaméni dinsdag bij zijn presentatie bij Real Madrid, dat de 22-jarige Franse middenvelder voor 100 miljoen euro overnam van AS Monaco.
Mbappé leek onlangs ook op weg naar Real, maar de snelle aanvaller koos alsnog voor een langer verblijft bij PSG. Dat leidde tot teleurstelling bij Real.
"Kylian besloot bij Paris Saint-Germain te blijven en hij wist al dat ik Monaco aan het einde van het seizoen zou verlaten", zei Tchouaméni op een persconferentie, nadat hij was voorgesteld door Real Madrid-voorzitter Florentino Pérez. "Hij wilde weten of ik naar PSG zou gaan, maar ik vertelde hem dat Real Madrid mijn eerste keuze was. Hij begreep dat volledig, hij was erg blij voor mij."
Tchouaméni, die een contract voor zes jaar ondertekende, stond ook in de belangstelling van onder meer Liverpool en Chelsea. "Toen Real Madrid zich meldde, twijfelde ik niet langer. Dit is de beste beslissing voor mij."
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
23 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
47 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
4 uur geleden