Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Taylor Swift spreekt op Instagram steun uit voor Kamala Harris

Taylor Swift spreekt op Instagram steun uit voor Kamala Harris

LOS ANGELES (ANP) - Zangeres Taylor Swift heeft woensdagochtend, na het debat tussen de twee Amerikaanse presidentskandidaten, officieel haar steun uitgesproken voor Kamala Harris. De zangeres deelde haar stemadvies met haar ruim 283 miljoen volgers op Instagram.

Swift stelt dat zij Harris steunt, omdat de Democratische vicepresident "vecht voor rechten en doelen die een vechter nodig hebben om te overleven. Ik denk dat zij een stabiele, getalenteerde leider is en ik denk dat we zoveel meer met dit land kunnen bereiken als we door kalmte en niet door chaos worden geleid."

De zangeres stelt dat zij haar keuze definitief maakte na het debat. "Als je nog niet gekeken hebt, doe dan onderzoek naar de onderwerpen waarover het gaat", adviseert zij. "En de standpunten die beide kandidaten innemen over de zaken die voor jou belangrijk zijn. Als stemgerechtigde zorg ik ervoor dat ik alles zie en lees wat ik kan over hun plannen en toekomstvisie op dit land."

Kunstmatige intelligentie

Ook gaat Swift in op het feit dat er recent berichten rondgingen dat zij Donald Trump zou steunen. Dit bericht was gegenereerd door kunstmatige intelligentie. "Dat heeft mijn angst voor AI en misinformatie gevoed", aldus de zangeres. "Mede daardoor heb ik besloten dat ik volledig transparant wil zijn over wat ik deze verkiezingen wil als stemgerechtigde. De beste manier om misinformatie te bestrijden, is de waarheid."

Het stemadvies van Swift wordt al jaren gezien als een belangrijke factor in Amerikaanse verkiezingen. De populaire zangeres deelt sinds de tussentijdse verkiezingen in 2018 haar mening, meestal pas een paar weken voor de verkiezingen.

Meer uit Buitenland

Britse politie laat oud-ambassadeur Mandelson vrij op borgtocht

LONDEN (ANP) - De Britse politie heeft de voormalige ambassadeur voor de Verenigde Staten Peter Mandelson op borgtocht vrijgelaten in afwachting van verder onderzoek.

11 minuten geleden
Oud-president Zuid-Korea in beroep tegen levenslange straf

SEOUL (ANP) - De oud-president van Zuid-Korea, Yoon Suk-yeol, gaat in beroep tegen zijn veroordeling tot levenslange gevangenisstraf voor het leiden van een opstand.

1 uur geleden
Politieagent gedood door explosie bij treinstation in Moskou

MOSKOU (ANP) - Een explosie bij een treinstation in de Russische hoofdstad Moskou heeft het leven gekost aan een politieagent. Twee anderen raakten gewond. Dat meldt het Russische ministerie van Binnenlandse Zaken in een verklaring op Telegram.

1 uur geleden
Zus van Kim Jong-un krijgt promotie op partijcongres

PYONGYANG (ANP) - De zus van de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un heeft een promotie gekregen tijdens een zeldzaam partijcongres, melden staatsmedia dinsdag.

1 uur geleden
Vier doden bij aanval van IS op checkpoint in noorden van Syrië

RAQQA (ANP) - Vier Syrische veiligheidsfunctionarissen zijn maandag gedood in een aanval op een checkpoint ten westen van de stad Raqqa. Volgens het Syrische staatspersbureau zitten strijders van Islamitische Staat (IS) achter de aanval, al heeft de terreurbeweging de aanval nog niet opgeëist.

1 uur geleden
Trump ontkent meningsverschil met generaal over aanval op Iran

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump ontkent dat er onenigheid bestaat tussen hem en zijn generaal Daniel Caine over aanvallen op Iran. Amerikaanse media schreven dat Caine had gewaarschuwd dat zo'n aanval risico's met zich meebrengt.

5 uur geleden
Bijna 20 landen veroordelen stappen richting annexatie Westoever

JERUZALEM (ANP/AFP) - Een groot aantal landen heeft zich uitgesproken tegen recente stappen van Israël om de controle over de Westelijke Jordaanoever te vergroten. In een gezamenlijke verklaring bestempelden de buitenlandministers van bijna twintig landen, waaronder een groot aantal Europese landen, deze stappen als "pogingen om het gebied te annexeren en de Palestijnse staat te ondermijnen".

5 uur geleden