Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Taylor komt als nummer 10 langzaam in beeld bij Oranje en Koeman

Taylor komt als nummer 10 langzaam in beeld bij Oranje en Koeman

ZEIST (ANP) - Kenneth Taylor komt steeds dichter in de buurt van een plek in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman vertelde op een persconferentie dat hij tevreden is over de ontwikkeling van de Ajacied.

"Ik denk dat hij veel meer een aanvallende middenvelder dan een controlerende middenvelder is. Daarvoor heb ik ook Teun Koopmeiners en Tijjani Reijnders als opties. Je moet van goeden huize komen om daarvan te winnen", aldus Koeman, die Taylor telefonisch twee keer sprak. "Eén keer sprak ik hem omdat ik begreep dat hij wilde weten hoe ik hem zag richting het Nederlands elftal, ook over zijn positie. Ik vind juist dat hij de laatste periode, ten opzichte van vorig seizoen, veel beter speelt. Tegen Twente was hij gisteren ook bij beide doelpunten betrokken met een assist. Daar ligt denk ik zijn grote kracht, het juiste moment kiezen voor een aanval."

Meer uit Voetbal

Feyenoord rondt komst technisch directeur Rigaux af

ROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.

2 uur geleden
Oud-Ajax-directeur Mislintat ook in Düsseldorf snel ontslagen

DÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.

2 uur geleden
Japanse verdediger Tomiyasu neemt afscheid van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.

4 uur geleden
Messi kampt vlak voor WK met overbelaste hamstring

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.

5 uur geleden
Blessures kosten topclubs gemiddeld 500.000 euro per maand

AMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.

7 uur geleden
Paderborn klopt VfL Wolfsburg en promoveert naar Bundesliga

PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.

15 uur geleden
Colombia met Díaz en Rodríguez naar WK voetbal

BOGOTÁ (ANP/RTR) - ‌Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

16 uur geleden