Taylor komt als nummer 10 langzaam in beeld bij Oranje en Koeman
ZEIST (ANP) - Kenneth Taylor komt steeds dichter in de buurt van een plek in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman vertelde op een persconferentie dat hij tevreden is over de ontwikkeling van de Ajacied.
"Ik denk dat hij veel meer een aanvallende middenvelder dan een controlerende middenvelder is. Daarvoor heb ik ook Teun Koopmeiners en Tijjani Reijnders als opties. Je moet van goeden huize komen om daarvan te winnen", aldus Koeman, die Taylor telefonisch twee keer sprak. "Eén keer sprak ik hem omdat ik begreep dat hij wilde weten hoe ik hem zag richting het Nederlands elftal, ook over zijn positie. Ik vind juist dat hij de laatste periode, ten opzichte van vorig seizoen, veel beter speelt. Tegen Twente was hij gisteren ook bij beide doelpunten betrokken met een assist. Daar ligt denk ik zijn grote kracht, het juiste moment kiezen voor een aanval."
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
11 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
14 uur geleden