Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Taylor komt als nummer 10 langzaam in beeld bij Oranje en Koeman

Taylor komt als nummer 10 langzaam in beeld bij Oranje en Koeman

ZEIST (ANP) - Kenneth Taylor komt steeds dichter in de buurt van een plek in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman vertelde op een persconferentie dat hij tevreden is over de ontwikkeling van de Ajacied.

"Ik denk dat hij veel meer een aanvallende middenvelder dan een controlerende middenvelder is. Daarvoor heb ik ook Teun Koopmeiners en Tijjani Reijnders als opties. Je moet van goeden huize komen om daarvan te winnen", aldus Koeman, die Taylor telefonisch twee keer sprak. "Eén keer sprak ik hem omdat ik begreep dat hij wilde weten hoe ik hem zag richting het Nederlands elftal, ook over zijn positie. Ik vind juist dat hij de laatste periode, ten opzichte van vorig seizoen, veel beter speelt. Tegen Twente was hij gisteren ook bij beide doelpunten betrokken met een assist. Daar ligt denk ik zijn grote kracht, het juiste moment kiezen voor een aanval."

Meer uit Voetbal

Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

13 minuten geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

37 minuten geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

57 minuten geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

1 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

2 uur geleden
Ook spits Miedema mist oefenduel van voetbalsters met Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.

2 uur geleden
Bouziane voor het eerst in de basis bij AZ tegen Iers Shelbourne

ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.

3 uur geleden