Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Taylor in schijnwerpers week na 'donkerste dag in m'n leven'

Taylor in schijnwerpers week na 'donkerste dag in m'n leven'

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor kreeg een soort van publiekswissel in de slotfase van het gewonnen thuisduel met FC Twente (2-1). De Ajacied ging met veel applaus van het veld en werd verkozen als beste speler van de wedstrijd. "Het ging lekker", zei hij even later. "We hebben ook een goede ploeg. Zeker als we vertrouwen houden en blijven strijden."

De 21-jarige Taylor speelde in de eerste helft als een aanvallend ingestelde linksback. Na rust nam hij zijn ploeg op sleeptouw als meest aanvallende middenvelder in de Johan Cruijff ArenA. Hij leverde ook de assist op de gelijkmaker van Brian Brobbey. "Ik nam die vrije trap omdat Branco van den Boomen was gewisseld", zei Taylor. "Brobbey zei dat ik de bal bij de tweede paal moest leggen. Dat deed ik dus maar."

"We hebben karakter getoond, want afgelopen zondag was de donkerste dag in mijn leven", doelde Taylor op een nederlaag van 6-0 tegen Feyenoord. "Ik heb de hele week geprobeerd om mijn ploeggenoten te helpen. Door veel te praten en elkaar op te peppen. We zijn wel eens ver teruggevallen toen we op achterstand kwamen. Gelukkig was dat nu niet het geval."

Focussen

Taylor hoorde dat er drie commissarissen bij Ajax vertrekken toen hij op weg was naar de Johan Cruijff ArenA. Tijdens het duel met FC Twente kozen de fans van de F-Side luidkeels partij voor Alex Kroes, de algemeen directeur die van de raad van commissarissen moet opstappen omdat hij met voorkennis in het aandeel Ajax zou hebben gehandeld.

"Natuurlijk krijg je dat mee", zei Taylor. "Maar ik wil daar niet zoveel over zeggen. Wij moeten ons focussen op voetbal en dat hebben we in de tweede helft aardig gedaan. We willen gewoon Europees voetbal halen en dan zou het schelen als Feyenoord de bekerfinale wint. Al zal het ook wel heel raar voelen om even voor Feyenoord te zijn."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

5 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

5 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

5 uur geleden
Duel Ajax - FC Groningen wordt dinsdag zonder fans uitgespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.

5 uur geleden
KNVB: vooral triest voor de echte supporters

ZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.

6 uur geleden
Ajax: excuses aan iedereen die benadeeld is

AMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.

6 uur geleden
Supportersvereniging Ajax distantieert zich van vuurwerkacties

AMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.

6 uur geleden