Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Taylor in schijnwerpers week na 'donkerste dag in m'n leven'

Taylor in schijnwerpers week na 'donkerste dag in m'n leven'

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor kreeg een soort van publiekswissel in de slotfase van het gewonnen thuisduel met FC Twente (2-1). De Ajacied ging met veel applaus van het veld en werd verkozen als beste speler van de wedstrijd. "Het ging lekker", zei hij even later. "We hebben ook een goede ploeg. Zeker als we vertrouwen houden en blijven strijden."

De 21-jarige Taylor speelde in de eerste helft als een aanvallend ingestelde linksback. Na rust nam hij zijn ploeg op sleeptouw als meest aanvallende middenvelder in de Johan Cruijff ArenA. Hij leverde ook de assist op de gelijkmaker van Brian Brobbey. "Ik nam die vrije trap omdat Branco van den Boomen was gewisseld", zei Taylor. "Brobbey zei dat ik de bal bij de tweede paal moest leggen. Dat deed ik dus maar."

"We hebben karakter getoond, want afgelopen zondag was de donkerste dag in mijn leven", doelde Taylor op een nederlaag van 6-0 tegen Feyenoord. "Ik heb de hele week geprobeerd om mijn ploeggenoten te helpen. Door veel te praten en elkaar op te peppen. We zijn wel eens ver teruggevallen toen we op achterstand kwamen. Gelukkig was dat nu niet het geval."

Focussen

Taylor hoorde dat er drie commissarissen bij Ajax vertrekken toen hij op weg was naar de Johan Cruijff ArenA. Tijdens het duel met FC Twente kozen de fans van de F-Side luidkeels partij voor Alex Kroes, de algemeen directeur die van de raad van commissarissen moet opstappen omdat hij met voorkennis in het aandeel Ajax zou hebben gehandeld.

"Natuurlijk krijg je dat mee", zei Taylor. "Maar ik wil daar niet zoveel over zeggen. Wij moeten ons focussen op voetbal en dat hebben we in de tweede helft aardig gedaan. We willen gewoon Europees voetbal halen en dan zou het schelen als Feyenoord de bekerfinale wint. Al zal het ook wel heel raar voelen om even voor Feyenoord te zijn."

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

3 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

4 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

6 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

7 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

8 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

9 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

11 uur geleden