Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Taylor houdt ondanks doelpunt wrang gevoel over aan terugkeer

Taylor houdt ondanks doelpunt wrang gevoel over aan terugkeer

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor hield ondanks een doelpunt een wat wrang gevoel over aan zijn terugkeer in het basiselftal van Ajax. De Amsterdammers speelden bij de start van de groepsfase van de Europa League met 3-3 gelijk tegen Olympique Marseille.

"Ik had wel een hattrick kunnen maken, die andere kansen moeten er ook in. Helaas is dat niet gebeurd", aldus Taylor, die Ajax in de beginfase van de tweede helft op 3-2 zette. Dat deed hij op aangeven van Carlos Forbs. De Portugese buitenspeler legde de bal vanaf de rechterkant goed breed. "Toevallig hadden we daar op getraind. Het is belangrijk om op die plek positie te kiezen", zei Taylor.

Tegen FC Twente passeerde trainer Maurice Steijn middenvelder Taylor zondag nog. De Noor Sivert Mannsverk kreeg de voorkeur, maar werd halverwege gewisseld. Ajax verloor met 3-1 en Taylor mocht, na zijn invalbeurt tegen Twente, tegen Marseille weer starten. "Ik heb daar met de trainer wel over gesproken, ja", keek Taylor terug op de ontmoeting met FC Twente. "Hij wilde op het middenveld met twee nummers 6 spelen. Daar heb ik mee te dealen."

Tegenslagen

Het was voor de 21-jarige Taylor niet zijn eerste tegenslag dit jaar. In de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (4-0 verlies) wisselde bondscoach Ronald Koeman hem eind maart al na 33 minuten. Oranje, met een tegenvallende Taylor, keek toen al tegen een achterstand van 3-0 aan. "Dat ik toen werd gewisseld, deed wel pijn. Ik heb daar wel twee dagen last van gehad, maar in het voetbal gaat het ook allemaal weer redelijk snel door en heb je niet heel lang de tijd om bij dingen stil te blijven staan."

In de Johan Cruijff ArenA maakte Taylor donderdag een gretige indruk en ging hij vaak voorop in de strijd. Na de openingstreffer van Forbs, leek hij zelf in de 19e minuut voor de 2-0 te zorgen. De bal ging via de doelman over, waarna Steven Berghuis uit de navolgende corner alsnog scoorde (2-0). Een wisselvallige periode daarna liet zien dat Ajax er nog lang niet is.

"Ik weet niet zo goed waar dat aan lag. Na rust ging het echt op en neer. De beste kans was voor mij nog op het eind, die had ik moeten maken", aldus Taylor. "Dit was een belangrijke wedstrijd richting de topper van zondag tegen Feyenoord. Ik denk dat het beter ging dan tegen Twente. We hebben vandaag in eigen huis gewoon laten zien dat we een goed team zijn."

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

1 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

6 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden