Tapia van Feyenoord naar Spaanse voetbalclub Celta
VIGO (ANP) - Renato Tapia gaat in Spanje voetballen. De bijna 25-jarige middenvelder uit Peru ondertekende een contract voor vier jaar bij Celta de Vigo, dat ontsnapte aan degradatie uit La Liga. Celta had in de laatste speelronde aan een gelijkspel bij Espanyol (0-0) genoeg om Leganés één punt voor te blijven.
Tapia was transfervrij, nadat zijn contract bij Feyenoord was afgelopen. De 24-jarige international wist in 4,5 jaar bij Feyenoord nooit een onbetwiste basisspeler te worden. Hij speelde 45 competitiewedstrijden voor de Rotterdamse club, die hem in het seizoen 2018-2019 voor een half jaar uitleende aan Willem II. Van 2013 tot begin 2016 kwam Tapia uit voor FC Twente.
De Peruaan veroverde met Feyenoord in 2017 de landstitel en hij won ook twee KNVB-bekers en twee keer de Johan Cruijff Schaal. Met zijn land deed Tapia in 2018 mee aan het WK.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
3 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
5 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
7 uur geleden