Tapia van Feyenoord naar Spaanse voetbalclub Celta
VIGO (ANP) - Renato Tapia gaat in Spanje voetballen. De bijna 25-jarige middenvelder uit Peru ondertekende een contract voor vier jaar bij Celta de Vigo, dat ontsnapte aan degradatie uit La Liga. Celta had in de laatste speelronde aan een gelijkspel bij Espanyol (0-0) genoeg om Leganés één punt voor te blijven.
Tapia was transfervrij, nadat zijn contract bij Feyenoord was afgelopen. De 24-jarige international wist in 4,5 jaar bij Feyenoord nooit een onbetwiste basisspeler te worden. Hij speelde 45 competitiewedstrijden voor de Rotterdamse club, die hem in het seizoen 2018-2019 voor een half jaar uitleende aan Willem II. Van 2013 tot begin 2016 kwam Tapia uit voor FC Twente.
De Peruaan veroverde met Feyenoord in 2017 de landstitel en hij won ook twee KNVB-bekers en twee keer de Johan Cruijff Schaal. Met zijn land deed Tapia in 2018 mee aan het WK.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
4 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
4 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
4 uur geleden