Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tannane vervolgt loopbaan bij Turkse club Göztepe

Tannane vervolgt loopbaan bij Turkse club Göztepe

IZMIR (ANP) - Oussama Tannane vervolgt zijn loopbaan bij de Turkse club Göztepe SK. Het contract van de 27-jarige middenvelder bij Vitesse werd eerder deze week ontbonden.

Göztepe SK is de nummer 19 van de Turkse competitie. De club uit Izmir vecht in de tweede seizoenshelft tegen degradatie.

Tannane maakte bij Vitesse al enige tijd geen deel meer uit van de selectie. Hij was vorig seizoen nog een belangrijke speler in het elftal van trainer Thomas Letsch. In 29 competitiewedstrijden maakte hij zeven doelpunten en gaf hij negen assists bij de nummer 4 van de Eredivisie.

Transfer

De aanvallende middenvelder hoopte afgelopen zomer net als Riechedly Bazoer op een transfer, maar voor beiden kwam die er niet. Letsch zette Tannane in de eerste weken van het seizoen nogal eens op de bank en daar was de spelmaker niet blij mee.

Voor zijn periode bij Vitesse speelde Tannane bij FC Utrecht, Heracles Almelo en sc Heerenveen. Hij speelde ook bij de Franse club Saint-Étienne en bij de Spaanse club Las Palmas.

Meer uit Voetbal

Bayern München rijgt records aaneen in Champions League

KOPENHAGEN (ANP) - Bayern München kan dinsdag in de uitwedstrijd tegen FC Kopenhagen alweer een record neerzetten. Als de Duitsers niet verliezen zijn ze voor de achttiende keer ongeslagen in een groepswedstrijd van de Champions League buiten München. Met zeventien uitduels zonder nederlaag delen ze het record nu nog met FC Barcelona, dat die serie neerzette tussen 2006 en 2012.

41 minuten geleden
UEFA start kaartverkoop voor EK voetbal 2024

NYON (ANP) - De eerste kaartjes voor het Europees kampioenschap voetbal van volgend jaar in Duitsland zijn vanaf dinsdag te koop. Het gaat om zo'n 1,2 miljoen tickets, in prijs variërend van 30 tot 1000 euro.

3 uur geleden
Liverpool wil onderzoek naar falen videoscheidsrechter

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool eist een uitvoerig onderzoek naar de rol van de videoarbitrage (VAR) bij het duel met Tottenham Hotspur van zaterdag. De ploeg van trainer Jürgen Klopp verloor de topper in Londen met 2-1 door een eigen doelpunt diep in de extra tijd van Joël Matip en sloot het duel na twee rode kaarten ook nog af met negen man. Maar de irritatie betreft een onterecht afgekeurd doelpunt van Luis Díaz in de eerste helft.

4 uur geleden
Trainer Slot heeft alleen maar respect voor fanatieke Simeone

ROTTERDAM (ANP) - Als er dan toch iets valt aan te merken op Arne Slot, dan kan je zeggen dat de veelgeprezen trainer zich soms te veel bemoeit met de arbitrage. Maar zelfs zijn grootste uitbarstingen komen niet in de buurt van het Argentijnse temperament dat Diego Simeone beroemd en berucht heeft gemaakt. De oefenmeesters staan woensdagavond tegenover elkaar als Atlético Madrid en Feyenoord elkaar in Estadio Metropolitano treffen voor een krachtmeting in de Champions League.

7 uur geleden
Atlético wint laatste duel in aanloop naar clash met Feyenoord

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich drie dagen voor de thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League naar een overwinning in La Liga geknokt. De ploeg van trainer Diego Simeone won de thuiswedstrijd tegen Cádiz (3-2), na een achterstand van 0-2.

15 uur geleden
Doelman Vaessen van RKC heeft ziekenhuis verlaten

WAALWIJK (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van RKC heeft het ziekenhuis verlaten. Dat zei aanvaller Michiel Kramer van de club uit Waalwijk bij programma Studio Voetbal van de NOS.

15 uur geleden
Viertal PSG maakt excuses voor kwetsende liederen over Marseille

PARIJS (ANP) - Voetballers Ousmane Dembélé, Randal Kolo Muani, Layvin Kurzawa en Achraf Hakimi van Paris Saint-Germain hebben spijt dat ze beledigde liederen hebben gezongen over Olympique Marseille. Ze werden vorige week gefilmd na een zege van 4-0 op een van de tegenstanders van Ajax in de Europa League.

16 uur geleden