Tannane onzeker bij NEC voor Gelderse derby
NIJMEGEN (ANP) - Het is nog onzeker of NEC zondag in de Gelderse derby tegen Vitesse kan beschikken over Oussama Tannane. De Marokkaanse spelmaker liep twee weken geleden tegen PSV een hamstringblessure op. Tannane ontbrak daardoor vorige week tegen FC Emmen (0-0) en traint nog altijd niet volledig mee met de selectie van trainer Rogier Meijer.
De 29-jarige Tannane is dit seizoen de smaakmaker van NEC. Hij maakte in de Eredivisie zes doelpunten en gaf negen assists. In de laatste twee wedstrijden die hij speelde, tegen RKC en PSV, scoorde de Marokkaan steeds twee keer.
Begin dit jaar eindigde de derby in Arnhem in 0-0. Tannane kreeg toen al vroeg in de wedstrijd rood. NEC staat met 35 punten op de tiende plaats in de Eredivisie, Vitesse neemt met 27 punten de dertiende positie in. Het duel in De Goffert in Nijmegen begint om 12.15 uur.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
18 minuten geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
6 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
15 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
15 uur geleden