Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tannane en Labyad terug in selectie Marokko

Tannane en Labyad terug in selectie Marokko

RABAT (ANP) - Oussama Tannane en Zakaria Labyad hebben na enkele jaren weer een oproep gekregen voor het Marokkaanse voetbalelftal. Tannane (Vitesse) en Labyad (Ajax) mogen zich volgende week in Rabat melden bij bondscoach Vahid Halilhodzic. Marokko speelt oefeninterlands tegen Senegal en de Democratische Republiek Congo.

De 26-jarige Tannane liet zich in de eerste weken van het seizoen zien bij Vitesse. De aanvallende middenvelder speelde drie jaar geleden zijn laatste interland. Labyad (27) mag zich dit seizoen vooralsnog de vaste spits van Ajax noemen. Hij werd wel al in twee competitieduels vroeg gewisseld, nadat een teamgenoot de rode kaart had gekregen.

Middenvelder Dries Saddiki (24) van Willem II is voor het eerst opgeroepen voor de nationale ploeg. Ajax-verdediger Noussair Mazraoui, Sofyan Amrabat (Fiorentina) en Hakim Ziyech (Chelsea) behoren ook tot de groep van 26 spelers. Ziyech, oud-speler van Ajax, is herstellende van een knieblessure en kwam nog niet in actie voor zijn nieuwe club Chelsea.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

3 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

3 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

5 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

5 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

7 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

7 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

8 uur geleden