Tannane en Labyad terug in selectie Marokko
RABAT (ANP) - Oussama Tannane en Zakaria Labyad hebben na enkele jaren weer een oproep gekregen voor het Marokkaanse voetbalelftal. Tannane (Vitesse) en Labyad (Ajax) mogen zich volgende week in Rabat melden bij bondscoach Vahid Halilhodzic. Marokko speelt oefeninterlands tegen Senegal en de Democratische Republiek Congo.
De 26-jarige Tannane liet zich in de eerste weken van het seizoen zien bij Vitesse. De aanvallende middenvelder speelde drie jaar geleden zijn laatste interland. Labyad (27) mag zich dit seizoen vooralsnog de vaste spits van Ajax noemen. Hij werd wel al in twee competitieduels vroeg gewisseld, nadat een teamgenoot de rode kaart had gekregen.
Middenvelder Dries Saddiki (24) van Willem II is voor het eerst opgeroepen voor de nationale ploeg. Ajax-verdediger Noussair Mazraoui, Sofyan Amrabat (Fiorentina) en Hakim Ziyech (Chelsea) behoren ook tot de groep van 26 spelers. Ziyech, oud-speler van Ajax, is herstellende van een knieblessure en kwam nog niet in actie voor zijn nieuwe club Chelsea.
Meer uit Voetbal
WAREGEM (ANP) - Club Brugge kan met een goed gevoel richting Eindhoven voor de ontmoeting woensdag met PSV in de Champions League. De Belgische topploeg won vrijdag de uitwedstrijd tegen Zulte Waregem in de hoogste divisie. Het werd 4-2 voor de club van trainer Ivan Leko.
15 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Harry Kane heeft met klein verschil de Gouden Bal gewonnen. Hij kreeg slechts 28 punten meer dan Kylian Mbappé. Dat blijkt uit de gedetailleerde puntentelling die het organiserende vakblad France Football vrijdag publiceerde.
15 uur geledenLE HAVRE (ANP) - Mika Godts heeft opnieuw gescoord voor Paris Saint-Germain. De oud-speler van Ajax deed dat vrijdag in de uitwedstrijd tegen Le Havre, die de club uit Parijs met 5-1 won.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bekerhouder AZ speelt in de tweede ronde van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen het Zeeuwse HSV Hoek. Dat is vrijdag door loting bepaald. Hoek staat na elf speelronden op de vijftiende plaats in de tweede divisie.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep. Smit maakt vermoedelijk donderdag tegen Juventus in de Europa League zijn rentree in de selectie van de Alkmaarders.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Telstar. De club heeft dat besloten na de ongeregeldheden van donderdagavond met de eigen aanhang na het bekerduel met Kozakken Boys.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de selectie van Ajax. Trainer Míchel Sánchez neemt hem op in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AZ. Berghuis stond de afgelopen zes weken aan de kant met een blessure.
23 uur geleden