Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Talent Jones schiet Liverpool langs Everton

Talent Jones schiet Liverpool langs Everton

LIVERPOOL (ANP) - Voetballer Curtis Jones heeft Liverpool langs rivaal Everton geschoten in de derde ronde van de FA Cup. Het 18-jarige talent maakte in de derby het enige doelpunt. Hij krulde de bal in de 71e minuut perfect langs doelman Jordan Pickford.

Liverpool-coach Jürgen Klopp gaf veel jonge spelers een kans in het duel met Everton. Vaste waarden als de Nederlanders Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum, doelman Alisson Becker en aanvaller Mohamed Salah waren buiten de selectie gelaten. De Nederlandse voetballer Ki-Jana Hoever bleef op de bank.

Het jonge team van Liverpool had het lang lastig tegen de ploeg van Carlo Ancelotti, die kansen via Yerry Mina en Dominic Calvert-Lewin in de eerste helft niet wist te benutten. Liverpool-doelman Adrián bracht ook enkele keren goed redding.

Jones maakte zijn eerste doelpunt op het hoogste niveau en kon zijn geluk niet op. "Voor mij is het al geweldig dat ik iedere dag deel uitmaak van dit team en kan leren van deze spelers", zei hij. "Er zijn spelers van wereldklasse in dit team, maar ik denk dat ik op het veld ook heb laten zien wat ik kan."

Klopp prees de veelal jonge spelers in zijn ploeg. "Ze hebben moedig gespeeld. Ik heb ongelofelijke individuele prestaties gezien van de jonge jongens en ook van de volwassenen. Een sensationele wedstrijd en een sensationeel doelpunt van een jongen uit Liverpool."

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

3 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

5 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

6 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

7 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

8 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

9 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

9 uur geleden