Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Talent Jones schiet Liverpool langs Everton

Talent Jones schiet Liverpool langs Everton

LIVERPOOL (ANP) - Voetballer Curtis Jones heeft Liverpool langs rivaal Everton geschoten in de derde ronde van de FA Cup. Het 18-jarige talent maakte in de derby het enige doelpunt. Hij krulde de bal in de 71e minuut perfect langs doelman Jordan Pickford.

Liverpool-coach Jürgen Klopp gaf veel jonge spelers een kans in het duel met Everton. Vaste waarden als de Nederlanders Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum, doelman Alisson Becker en aanvaller Mohamed Salah waren buiten de selectie gelaten. De Nederlandse voetballer Ki-Jana Hoever bleef op de bank.

Het jonge team van Liverpool had het lang lastig tegen de ploeg van Carlo Ancelotti, die kansen via Yerry Mina en Dominic Calvert-Lewin in de eerste helft niet wist te benutten. Liverpool-doelman Adrián bracht ook enkele keren goed redding.

Jones maakte zijn eerste doelpunt op het hoogste niveau en kon zijn geluk niet op. "Voor mij is het al geweldig dat ik iedere dag deel uitmaak van dit team en kan leren van deze spelers", zei hij. "Er zijn spelers van wereldklasse in dit team, maar ik denk dat ik op het veld ook heb laten zien wat ik kan."

Klopp prees de veelal jonge spelers in zijn ploeg. "Ze hebben moedig gespeeld. Ik heb ongelofelijke individuele prestaties gezien van de jonge jongens en ook van de volwassenen. Een sensationele wedstrijd en een sensationeel doelpunt van een jongen uit Liverpool."

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot ziet PSV onder Bosz graag voetballen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.

19 minuten geleden
Man die inreed op feestende Liverpool-fans ontkent 31 aanklachten

LIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.

2 uur geleden
Dembélé keert tegen Tottenham zo goed als zeker terug bij PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.

3 uur geleden
Courtois heeft maag-darminfectie en mist duel met Olympiakos

MADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.

6 uur geleden
Everton-trainer noemt absurde rode kaart niet onoverkomelijk

MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.

16 uur geleden
Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

19 uur geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

21 uur geleden