Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic ziet trainer Ten Hag wel slagen bij Manchester United

Tadic ziet trainer Ten Hag wel slagen bij Manchester United

AMSTERDAM (ANP) - Erik ten Hag is klaar om bij Manchester United aan de slag te gaan als hoofdtrainer. Dat vertelde Dusan Tadic tijdens een persconferentie van Ajax voor de bekerfinale van zondag tegen PSV.

"Ik hoop natuurlijk dat hij blijft", zei de aanvoerder van de koploper van de Eredivisie. "Maar hij is een van de beste trainers van de wereld. Hij heeft zich de laatste jaren nog beter ontwikkeld. Tactisch denkt hij twee stappen verder dan de tegenstander. Het is een genot om met hem te werken. Het is logisch dat er belangstelling is voor de trainer en spelers van Ajax. Dat zal altijd zo blijven. Ook daarom zijn wij Ajax. Dat moeten we ook uitstralen."

Manchester United is geen makkelijke club om te leiden. Na het vertrek van manager Alex Ferguson in 2013 konden ook Louis van Gaal en José Mourinho de club niet aan grote successen helpen.

Kansen

Ten Hag ziet kansen bij United, maar wilde opnieuw niet bevestigen dat hij mondeling al akkoord is over een meerjarig contract. "We kunnen met Ajax nog twee prijzen winnen", doelde hij op de landstitel en KNVB-beker. Daarom focus ik me op Ajax. Ik heb nu genoeg te doen richting de bekerfinale. Daar heb ik het druk mee."

Ten Hag denkt niet dat de vele verhalen in de media over zijn toekomst bij Manchester United de voorbereiding op de bekerfinale hebben verstoord. "We hebben deze week fantastisch getraind", zei hij. "Het beste in mijn periode bij Ajax, dus de spelers zijn bezig met Ajax. Ze hebben er zin in, er is veel energie. Hopelijk zien we dat zondag tijdens de finale."

In tegenstelling tot Ten Hag heeft trainer Roger Schmidt wel voortijdig laten weten dat hij PSV aan het einde van het seizoen verlaat. Daardoor krijgt de Duitser niet wekelijks vragen meer over zijn toekomst bij PSV. "Jullie kunnen het blijven proberen", antwoordde Ten Hag toen hij met die theorie werd geconfronteerd. "Maar ik focus me op Ajax, daar blijf ik bij."

Meer uit Voetbal

Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

3 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

6 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

7 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

8 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

18 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden