Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic ziet trainer Ten Hag wel slagen bij Manchester United

Tadic ziet trainer Ten Hag wel slagen bij Manchester United

AMSTERDAM (ANP) - Erik ten Hag is klaar om bij Manchester United aan de slag te gaan als hoofdtrainer. Dat vertelde Dusan Tadic tijdens een persconferentie van Ajax voor de bekerfinale van zondag tegen PSV.

"Ik hoop natuurlijk dat hij blijft", zei de aanvoerder van de koploper van de Eredivisie. "Maar hij is een van de beste trainers van de wereld. Hij heeft zich de laatste jaren nog beter ontwikkeld. Tactisch denkt hij twee stappen verder dan de tegenstander. Het is een genot om met hem te werken. Het is logisch dat er belangstelling is voor de trainer en spelers van Ajax. Dat zal altijd zo blijven. Ook daarom zijn wij Ajax. Dat moeten we ook uitstralen."

Manchester United is geen makkelijke club om te leiden. Na het vertrek van manager Alex Ferguson in 2013 konden ook Louis van Gaal en José Mourinho de club niet aan grote successen helpen.

Kansen

Ten Hag ziet kansen bij United, maar wilde opnieuw niet bevestigen dat hij mondeling al akkoord is over een meerjarig contract. "We kunnen met Ajax nog twee prijzen winnen", doelde hij op de landstitel en KNVB-beker. Daarom focus ik me op Ajax. Ik heb nu genoeg te doen richting de bekerfinale. Daar heb ik het druk mee."

Ten Hag denkt niet dat de vele verhalen in de media over zijn toekomst bij Manchester United de voorbereiding op de bekerfinale hebben verstoord. "We hebben deze week fantastisch getraind", zei hij. "Het beste in mijn periode bij Ajax, dus de spelers zijn bezig met Ajax. Ze hebben er zin in, er is veel energie. Hopelijk zien we dat zondag tijdens de finale."

In tegenstelling tot Ten Hag heeft trainer Roger Schmidt wel voortijdig laten weten dat hij PSV aan het einde van het seizoen verlaat. Daardoor krijgt de Duitser niet wekelijks vragen meer over zijn toekomst bij PSV. "Jullie kunnen het blijven proberen", antwoordde Ten Hag toen hij met die theorie werd geconfronteerd. "Maar ik focus me op Ajax, daar blijf ik bij."

Meer uit Voetbal

Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

3 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

3 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

5 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

5 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

6 uur geleden
Guardiola na tien jaar weg als coach van Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.

6 uur geleden
Ajax - FC Utrecht in Volendam op zondag vervroegd naar 12.15 uur

VOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.

7 uur geleden