Tadic wijst Servië de weg tegen Litouwen
BELGRADO (ANP) - Servië is aan de kwalificatie voor het Europees kampioenschap van 2024 begonnen met een overwinning op Litouwen. Dusan Tadic speelde een belangrijke rol bij de zege van 2-0 in Belgrado.
Tadic zette Servië na ruim een kwartier op voorsprong. De aanvoerder van Ajax deed dat na voorbereidend werk van Juventus-speler Filip Kostic, die ook nog eens voor FC Groningen uitkwam.
Vrij snel na de hervatting werd het 2-0 door Dusan Vlahovic. Bij deze treffer kwam de assist van Tadic. Ongeveer een kwartier voor tijd werd Tadic vervangen.
In dezelfde groep won Montenegro bij Bulgarije, 0-1. Nikola Krstovic maakte het doelpunt.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Elliot Anderson helemaal afgerond. De 23-jarige middenvelder heeft zich voor vijf jaar verbonden aan zijn nieuwe club.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Nikolas Brandis aangetrokken. De 21-jarige linksback komt over van AS Trenčín en heeft een vierjarig contract ondertekend.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II gaat met Mats Lemmens de Eredivisie in. De 24-jarige verdediger uit België heeft een tweejarig contract ondertekend bij de club uit Tilburg.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft het vertrek van Alejandro Garnacho naar Aston Villa bevestigd. De club uit Birmingham huurt de 22-jarige vleugelspits uit Argentinië een seizoen en neemt hem daarna definitief over.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft twee voormalige jeugdspelers van Ajax en Feyenoord aan de selectie toegevoegd. Verdediger Prince Aning komt over van Borussia Dortmund II en aanvaller Fabiano Rust verruilt Feyenoord onder 21 voor de Eredivisieclub.
4 uur geledenLONDEN (ANP/Belga) - Arsenal heeft Christos Tzolis overgenomen van Club Brugge. De 24-jarige Griekse aanvaller heeft bij de Engelse kampioen uit Londen een meerjarig contract getekend. Club Brugge ontvangt volgens Belgische media ongeveer 40 miljoen euro, waarmee Tzolis de duurste uitgaande transfer in de Belgische competitie is.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB is in afwachting van een toelichting van de FIFA over de zaak-Balogun. Dat heeft de voetbalbond aan het ANP laten weten naar aanleiding van een klacht die door de Noorse voetbalbond is ingediend tegen de wereldvoetbalbond. Volgens een woordvoerder van de KNVB heeft de bond al eerder om opheldering gevraagd. "Daarvan wachten we de uitkomst af", aldus de KNVB.
5 uur geleden