Tadic: niet goed van Schiphol, wij willen fans bij ons hebben
LIVERPOOL (ANP) - Dusan Tadic betreurt dat het fans van Ajax nog niet is gelukt om via Schiphol in Liverpool aan te komen. "We willen onze supporters hier bij ons hebben. Dit is niet goed van Schiphol", zei de aanvoerder vlak voor de laatste training van zijn ploeg op Anfield voor het tweede groepsduel in de Champions League.
Door een tekort aan beveiligingspersoneel nam het aantal wachtende reizigers in met name vertrekhal 3 van Schiphol maandag erg toe. Daardoor misten ook fans van Ajax hun vlucht. Luchthaven Schiphol vroeg maandagmiddag een aantal luchtvaartmaatschappijen vluchten te annuleren die zouden vertrekken via vertrekhal 3. Enkele vluchten werden vervolgens geschrapt.
Ajax speelt dinsdagavond in Liverpool de tweede groepswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Champions League. De kampioen van Nederland opende woensdag de poulefase met een zege op Rangers FC (4-0). Liverpool verloor het uitduel met Napoli (4-1).
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
2 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
5 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
1 dag geleden