Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic, Martínez en Tagliafico staan 'op scherp' bij Ajax

Tadic, Martínez en Tagliafico staan 'op scherp' bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Lisandro Martínez, Dusan Tadic en Nicolas Tagliafico kunnen zich donderdag geen kaart meer permitteren als Ajax op bezoek gaat bij Getafe voor het eerste duel in de zestiende finales van de Europa League. Zij zijn geschorst voor de return van volgende week donderdag in Amsterdam als ze bestraft worden door scheidsrechter Ruddy Buquet.

De Franse arbiter floot Ajax vorig seizoen tijdens de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League. Hij trok zeven gele kaarten in de Johan Cruijff ArenA, drie voor Ajax en vier voor Benfica. Noussair Mazraoui maakte in de slotfase van dat duel het enige doelpunt (1-0). Bij Getafe staan Fayçal Fajr, Robert Kenedy en Ángel Rodríguez 'op scherp'.

André Onana mist donderdag de uitwedstrijd van Ajax tegen Getafe. Trainer Erik ten Hag heeft al laten weten dat Bruno Varela zijn geschorste eerste doelman zal vervangen in de voorstad van Madrid.

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

2 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

15 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

20 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden