Tadic, Martínez en Tagliafico staan 'op scherp' bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Lisandro Martínez, Dusan Tadic en Nicolas Tagliafico kunnen zich donderdag geen kaart meer permitteren als Ajax op bezoek gaat bij Getafe voor het eerste duel in de zestiende finales van de Europa League. Zij zijn geschorst voor de return van volgende week donderdag in Amsterdam als ze bestraft worden door scheidsrechter Ruddy Buquet.
De Franse arbiter floot Ajax vorig seizoen tijdens de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League. Hij trok zeven gele kaarten in de Johan Cruijff ArenA, drie voor Ajax en vier voor Benfica. Noussair Mazraoui maakte in de slotfase van dat duel het enige doelpunt (1-0). Bij Getafe staan Fayçal Fajr, Robert Kenedy en Ángel Rodríguez 'op scherp'.
André Onana mist donderdag de uitwedstrijd van Ajax tegen Getafe. Trainer Erik ten Hag heeft al laten weten dat Bruno Varela zijn geschorste eerste doelman zal vervangen in de voorstad van Madrid.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Debutante Renee van Asten "wist niet wat ze voelde" bij haar openingstreffer voor Oranje tegen Frankrijk (2-1-winst). "Dit heb ik nog nooit gevoeld. Het was puur geluk, enthousiasme. Onbeschrijflijk eigenlijk. Ik zakte bijna door mijn voeten", zei de 19-jarige verdedigster van Ajax na het duel in Breda.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
7 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
20 uur geleden